Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Można kontakty telefoniczne, nawigację i wiele innych rzeczy. Dla przykładu ja mam : nawigacja do domu, synchronizację stref klimatyzacji, ciśnienie opon, kontakt telefoniczny, ustawienia wyświetlacza, temperature oleju (sportowe wskaźniki).


Nie wszystko można tym guzikom przypisać ale całkiem sporo rzeczy.

 

I jak to zrobić? Bo jakoś nie mogę sobie poradzić.

 

Na przykładzie synchronizacji:

Wchodzisz w iDrive, "podświetlasz" pokrętłem opcje synchronizacji, przytrzymujesz guzik pod którym chcesz mieć do tego skrót, czekasz chwilę, usłyszysz dźwięk jeśli zostało to przypisane.

Teraz twój wybrany guzik działa na zasadzie On/Off synchronizacji.


Inne rzeczy w ten sam sposób. Będąc na jakimś ekranie, przytrzymaj guzik i tyle.


Jeśli nie da się danej rzeczy przypisać , jest informacja po dłuższym przytrzymaniu guzika, że nie da się zapisać.


Tutaj info z instrukcji obsługi


Screenshot-20200614-192957-DRIVERS-GUIDE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy w G20 majac comfort access klamki w tylnych drzwiach sa aktywne czy tak jak w F30 tylko z przodu?

Z tyłu też działają.

Brawo BMW, poszli po rozum do glowy :cool2:

To chyba najbardziej irytujaca rzecz w F30 (majac dzieciaki)

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ze mną jest coś nie tak, czy po aktualizacji do 11/2019.70 zniknęła możliwość losowego odtwarzania utworów z USB? :shock: Wyszukuję i odtwarzam katalogami, przysiągłbym że była tam opcja (po prawej stronie ekranu) odtwarzania losowego ale jej już nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam 18" felgi i standardowe zwieszenie. Chciałbym obniżyć trochę zwieszenie -30 + zakupić felgi 20".

Czy mocno się pogorszy komfort? Głównie śmigam w małym miasteczku gdzie sporo jest zabytkowej kostki drogowej :/


//EDIT


znalazłem temat https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=368161&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam 18" felgi i standardowe zwieszenie. Chciałbym obniżyć trochę zwieszenie -30 + zakupić felgi 20".

Czy mocno się pogorszy komfort? Głównie śmigam w małym miasteczku gdzie sporo jest zabytkowej kostki drogowej :/

 

Zmieniałem kiedyś koła w Audi z 16" na 19" i dużej różnicy nie było, albo była mało wyczuwalna.

Później obniżyłem samochód i wtedy zdecydowanie samochód był twardszy i mniej komfortowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie mam i z tego co wiem:


Tak wyglądają zegary jak spełnione są jednocześnie dwa warunki:

- NIE MA Live Cockpit Professional

- JEST adaptacyjny tempomat


Nie jestem pewien czy musi być Live Cockpit Plus, być może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie mam i z tego co wiem:


Tak wyglądają zegary jak spełnione są jednocześnie dwa warunki:

- NIE MA Live Cockpit Professional

- JEST adaptacyjny tempomat


Nie jestem pewien czy musi być Live Cockpit Plus, być może nie.

 

O kurcze, to bardzo ciekawie napisałeś. To po co bierze się live cockpit plus? Tylko po to żeby mieć nawigację? Ja akurat nawi nie potrzebuje i tak jeżdżę na janosiku. Gdyby było tak jak mówisz zrezygnowałbym z navi i wziął za te 7tys kilka innych rzeczy. Bałem się tylko, że dostanę jakieś mega analogowe zegary rodem z serii 1, z jakimś monochromatycznym wyświetlaczem.

Czy ktoś może to potwierdzić?


W tym nie ma slowa o navi i live cocpit a ma te zegary. Może naprawdę nie trzeba brać nawigacji a za te 7tyś podorzucać trochę rzeczy.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-sikora-330i-m-sport-samochod-uzywany-ID6CVUjS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.