Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
10 godzin temu, DW1225 napisał(a):

Czy ktos do 318d 150ps.  robil zwiekszenie mocy ? Czy ta jednostka i 320d 190ps to te same bebechy tylko inny program??

Póki co nikt nie odblokował sterownika w PL, jak kolega pisze pozostaje wysyłka do Femto, ale osobiście, aż taki zdesperowany nie jestem. Prędzej właśnie sprzedam i kupię mocniejsze;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 23:42, zornold napisał(a):

Po hondzie to taki samochód to będzie dla ciebie wygoda nie z tej ziemi, honda ma zawieszenie z kamienia, na każdej dziurze wrażenie jest że koło się urwie. Co do felg to zawsze parkuj tylko wjeżdżając tyłem, nawet jak masz równolegle miejsca i cała ulica pusta, parkujesz normalnie tyłem jakbyś miał wjechać między samochody. Wjeżdżając do przodu prędzej czy później zarysjesz felgę 

dzieki za rady, ogolnie zawsze parkuje tylem bo jescze nie czuje sie pewnie przodem no i kamera oraz lusterka ktore sie samo obniza daje mega komfort przy parkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 26.04.2024 o 19:28, DW1225 napisał(a):

Dzieki za info odnosnie chipa.

A drugie pytanie o jake pliki i  skad je wziac musze wzbogacic  inpe i iste aby diagnozowac g21 z 2020? Do tej pory e90 i e88 m47 i n43 diagnozowalem.

 

Po prostu pobierz najowsza iste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.