Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

W zupełności Cię rozumiem, bo inaczej podchodzimy do użytkowania auta.

Ja np wynająłem 2 miejsca postojowe żeby mi nikt nie obił auta drzwiami, ale w sumie po co, przecież zaraz sprzedam i niech się ktoś inny martwi że jest jakaś ryska na boku... :roll:

JDcQXT8.jpg

I tak wiele osób powie, że jesteś burak i inwalida, bo nie umiesz zaparkować na jednym :lol:

No i złodziej bo auto drogie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności Cię rozumiem, bo inaczej podchodzimy do użytkowania auta.

Ja np wynająłem 2 miejsca postojowe żeby mi nikt nie obił auta drzwiami, ale w sumie po co, przecież zaraz sprzedam i niech się ktoś inny martwi że jest jakaś ryska na boku... :roll:

JDcQXT8.jpg

I tak wiele osób powie, że jesteś burak i inwalida, bo nie umiesz zaparkować na jednym :lol:

No i złodziej bo auto drogie :mrgreen:

W takich sytuacjach zawsze się zastanawiam, czy większe jest ryzyko, że sąsiad obije drzwi czy, że jakiś powstały z kolan dzięki socjalowi obywatel przejedzie gwoździem w celu zaprowadzenia sprawiedliwości społecznej :mrgreen:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
jakiś powstały z kolan dzięki socjalowi obywatel przejedzie gwoździem w celu zaprowadzenia sprawiedliwości społecznej

 

To jest najgorsze, mam kilka miejsc gdzie wolę jechać żony e91 z tego powodu :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja np wynająłem 2 miejsca postojowe żeby mi nikt nie obił auta drzwiami, ale w sumie po co, przecież zaraz sprzedam i niech się ktoś inny martwi że jest jakaś ryska na boku... :roll:

Nie dziwie się , dla takiego pięknego auta warto :8) . tylko unikaj parkowania pod ośrodkiem zdrowia na prowincji ! , nie wiem jak ludzie otwierają drzwi swoich aut na wsi ?! , ale od 4 lat wszystkie uszkodzenia karoserii były parkując pod ośrodkiem zdrowia na wsi , a w Krakowie mając między autami 20cm pod sklepem, nigdy nie miałem porysowanego auta . moja piękna BMW tez dostała pierwsze lekkie wgniecenie tylnych drzwi i ślad farby auta sprawcy .. oczywiście pod ośrodkiem zdrowia na wsi :duh: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestes polaczony przez WiFi czy BT ? nie mogę tego u mnie uruchomić z S9

WiFi


20200704-113829.jpg

Połączyłeś sie z siecią w samochodzie ? zalogowałeś ?

ja próbuje bez logowania do sieci w samochodzie

 

Nie logowałem się. Dodałeś telefon? Sprawdź też ustawienia.



20200710-164028.jpg


20200710-164014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie logowałem się. Dodałeś telefon? Sprawdź też ustawienia.



20200710-164028.jpg


20200710-164014.jpg

Mam włączone, to co u Ciebie. Czyli jeśli sie nie logowałeś, a tylko połączyłeś z siecią w samochodzie to masz komunikat o braku dostępu do internetu?

Co uzywasz w samym tel ?, u mnie auto po prostu pomimo podłączenia tel. i wybraniu screen mirrorring pokazuje ze nie ma tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam włączone, to co u Ciebie. Czyli jeśli sie nie logowałeś, a tylko połączyłeś z siecią w samochodzie to masz komunikat o braku dostępu do internetu?

Co uzywasz w samym tel ?, u mnie auto po prostu pomimo podłączenia tel. i wybraniu screen mirrorring pokazuje ze nie ma tel.

 

A w "Known devices" masz tą ikonę screen mirroring przy dodanym telefonie?

W telefonie mam włączone WiFi i Smart View. Nie mam połączenia z netem przez wifi w samochodzie.


Screenshot-20200710-173228-Settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym założyć AXE EX14 8x18 ET42 i 9x18 ET42. Oryginalne felgi mają rozmiar 7,5x18 ET25 i 8,5x18 ET40, więc w przypadku tyłu nie powinno być problemu.

Jednak z przodu chyba powinienem założyć dystanse 15mm, aby nic nie obcierało ?


http://dawmac.eu/WebRoot/Namesco/Shops/950018285/575A/BAE2/CEF0/42A9/6573/C0A8/1910/D1F8/28277739662510c0678407560169014f_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś coś wie na temat akcji serwisowej m.innymi na G20 ...? podobno w tamtym tyg coś weszło ale jeszcze do końca nie wiedzą czego dotyczy, a staus ma "na poważna"?

 

Nie wiem czy ktoś odpisał ale akcja serwisowa jest na drążki kierownicze gdzie zalecają jak najszybsza wymianę ponieważ mogą sie zerwać. Przy okazji dostałem info ze jeżeli klocki z tylu kończą sie wcześniej niż po 25tkm to zaciski kwalifikują sie do wymiany :cool2:

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam włączone, to co u Ciebie. Czyli jeśli sie nie logowałeś, a tylko połączyłeś z siecią w samochodzie to masz komunikat o braku dostępu do internetu?

Co uzywasz w samym tel ?, u mnie auto po prostu pomimo podłączenia tel. i wybraniu screen mirrorring pokazuje ze nie ma tel.

 

A w "Known devices" masz tą ikonę screen mirroring przy dodanym telefonie?

W telefonie mam włączone WiFi i Smart View. Nie mam połączenia z netem przez wifi w samochodzie.


Screenshot-20200710-173228-Settings.jpg

[BAD], próbowałem wszystkiego i za Chu@# nie chce sie włączyć, po prostu nie widzi tel. jak wlacze smart view w tel. tel widzi urzadzenie i próbuje sie połączyć ale po chwili nic sie nie dziej i znika...

Może mój S9 nie lubi BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął na twoim miejscu od początku, żeby zweryfikować po której stronie leży problem.

Przede wszystkim wziął bym od kogoś telefon (w dzisiejszych czasach to chyba nie problem - w każdego otoczeniu jest raczej kilka smartfonów różnej maści) i spróbował sparować z autem.

W sumie dobrze byłoby, żeby ten dodatkowy telefon miał taki sam system jak twój.

Jeśli na tym drugim telefonie by były problemy jak u Ciebie no to chyba wtedy wiadomo by było, że jest coś nie hallo z systemem w aucie. Wtedy głosić na serwis i tyle, może nawet trywialne rozwiązanie by pomogło, a więc aktualizacja oprogramowania w aucie.

Natomiast jeśli przy tym drugim telefonie wszystko by działało jak powinno no to masz info że problem lezy po stronie telefonu.

Po prostu trzeba zawęzić pole poszukiwań problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u Was też jak coś już się złapie na przedniej szybie to bez ostrego szczotkowania na stacji benzynowej się nie obejdzie? Wątpię żeby to była wina wycieraczek bo naprawdę trzeba się przyłożyć przy szczotkowaniu przy niektórych plamach.. Możecie polecić jakąś chemię do zaaplikowania na szybę? Grazie ragazzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem 318i. 22% rabatu. Z ciekawostek to podsatwowy licznik zmienił się. Wygląda całkiem fajnie. Można go obejżeć w niższych modelach BMW w salonach. Ciekawsze jest chyba to dla wielu przyszłych zamawiających, iż nie trzeba kupować już live cocpit pro aby mieć Harman Kardon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem 318i. 22% rabatu. Z ciekawostek to podsatwowy licznik zmienił się. Wygląda całkiem fajnie. Można go obejżeć w niższych modelach BMW w salonach. Ciekawsze jest chyba to dla wielu przyszłych zamawiających, iż nie trzeba kupować już live cocpit pro aby mieć Harman Kardon.

 

Produkcja meksyk czy monachium? Na kiedy masz termin dostarczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem 318i. 22% rabatu. Z ciekawostek to podsatwowy licznik zmienił się. Wygląda całkiem fajnie. Można go obejżeć w niższych modelach BMW w salonach. Ciekawsze jest chyba to dla wielu przyszłych zamawiających, iż nie trzeba kupować już live cocpit pro aby mieć Harman Kardon.

To jest rabat od ceny z katalogu czy od ceny wersji biznesowej ? Biznesowa ma chyba rabatu 37 tys na „dzień dobry”

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoja konfuguracja pojechalem do salonu, zmeczylem pracownika i jest 22%. Powiedzial mi ze złotówki na mnie nie zarobia. Tylko kolejny samochod bedzie w statystykach. Jak bym nie meczyl to z 20% daja. Mowil ze z niemiec. Ale ze zrodla Warszawskiego mam info ze Meksyk.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez rogiipad1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.