Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się ze nie wprowadza aż do liftingu i nie w przyszłym roku. Możliwe ze wogole..

Najwiecej plotek pojawialo się na początku roku jednak nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@marek77o nie znam niemieckiego wiec uzylem translatora i wedlug forum ktore zamiescilem (posty sa z pazdzernika tego roku) 50d wypada na czas opracowania nowego. 30d, 40d zostanie zastapione przez miekka hybryde 48V. podobno 40d opoznil sie przez to oraz przez wersje hybrydowa. Ma to jakis sens bo slyszalem ze w przyszlym roku takze w g30 ma sie miekka hybryda pojawic. Audi to ma juz np w nowym a6 ktorym takze sie nieco interesowalem. Z tamtego forum takze wynika ze popyt na m50d oraz g30 m550D przerosl oczekiwania producenta i dlatego chca opracowac nowa lepsza wersje a stara musi zniknac ze wzgledu na euro 7, ale moze niech to potwierdzi ktos kto ma jakies wtyki w centrali lub ktos kto zna niemiecki sprawdzi czy translator dobrze przetlumaczyl bo na forum moga pisac glupoty. Odnosnie sprzedawcow to patrzylbym na nich z dystansem bo czesto ich wiedza jest mniejsza od mojej... Tu jest nieco info na temat miekkich hybryd: https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0300511EN/bmw-model-update-measures-for-autumn-2019?language=en
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przymierzam do x5 i jak na poczatku diesla wogole nie bralem pod uwage i patrzylem tylko na 40i tak coraz bardziej sklaniam sie jednak ku 30d w nadziei, ze na wiosne pojawi sie 40d. Osiagi praktycznie te same a spalanie jednak ze 3 litry mniejsze. Tutaj masz filmiki porownawcze:


https://www.youtube.com/watch?v=-9xYfqNxNn4


Zauwaz, ze w 30d maksymalne przeciazenie masz wieksze niz w 40i takze bardziej bedziesz odczuwac przyspieszenie w 30d a to sie przeklada na fun z jazdy. p.s. ten carbon black z czarnymi felgami wyglada bosko i chyba tez w takie zestawienie pojde. p.s. nie wiem ale sporotwy wydech bym sobie odpuscil i co najwyzej zainwestowal w jakis aftermarketowy aktywny, zeby mozna bylo go wlaczyc i wylaczyc bo to jednak rodzinny suv i czesto fajnie jednak by bylo na dluzszych trasach miec cisze.

 

Myślę, że ten wydech będzie uaktywniał się w trybie Sport i Sport +. A w Comfort będzie cisza. Cena nie jest zaporowa więc fajerwerków nie oczekuję :? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowy wydech w G05 działa tylko w sport i sport plus, wiec spoko . Jeszcze lepsze rozwiązanie sportowego wydechu jest w audi

, można ustawiać tryb pracy wydechu niezależnie od trybu silnika i to jest idealne rozwiązanie .

Co do miękkiej hybrydy i instalacji 48V to Audi wprowadziło ten system w Sq7 czyli 2016r.

Mulowatosc i kiepska reakcja na gaz to napewno nie cechy tego auta ...

Te zamulone reakcje pojawiły się w audi z 3.0 tdi po dostosowaniu napędów do normy WLTP.

Jeździłem Q8 z początku produkcji z tym motorem i rzeczywiście makabra. Co ciekawe Q7 z tamtego okresu z tym samym silnikiem jeździło normalnie . ( napęd skonfigurowany przed wejściem WLTP )

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem w zeszlym tygodniu z "moim" handlowcem i rabat do produkcji o jakim wspominal to 15-16%, ale jeszcze na pewno dalo by sie cos urwac. Samochody z placu - 23%.

 

Łał to jest rabat ja właśnie 4.12.2019 odebrałem z rabatem 20% i bez promo 0% comfort leasingu bo niby promocje z black week nie mogą się łączyć z leasingiem promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...w audi to najlepiej widać . Wszystkie „super” oferty nie wiążą się z dobrym finansowaniem.

Mając rabat flotowy do 25% gorzej się na nim wychodzi ze zwykłym finansowaniem niż promo bez rabatu. Aż tak duże są różnice. Trzeba to sobie zawsze przeliczyć indywidualnie aby jak najkorzystniejszy dla siebie kompromis uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku z tym, że swoje obecne auto (https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-4-ID6CzdkI.html - myślę, że ciekawa oferta na krótkoterminowy wynajem) mogę oddać do salonu dopiero z końcem marca to postanowiłem poczekać z decyzją do stycznia. Jeśli uda się przeprowadzić cesję wcześniej to ruszam z tematem. Wstępnie mam zadeklarowany rabat na około 19-20% na auto do produkcji. Ale tak jak piszecie. Zobaczymy jak rabat będzie korelować z finansowaniem. Może się okazać, że przy niższym rabacie i promocyjnym finansowaniu koszt całkowity będzie mniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rabat z jakim zamawiałem rok temu moja X5 ( 17%) był najgorszy na jaki sie zgodziłem od co najmniej 10lat. Zawsze miałem minimum 20% czy to na BMW czy Volvo czy Audi. Tym razem jednak trzeba było zamawiac jeszcze przed poczatkiem nowego roku z powodu nowych przepisow leasingowych i musiałem zaakceptowac gorsza oferte. Powiem tylko, ze zaczałem w Inchcape Warszawa gdzie handlowiec wmawiał mi ze tylko 3-4% jest mozliwe bo nowy model itd :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat z jakim zamawiałem rok temu moja X5 ( 17%) był najgorszy na jaki sie zgodziłem od co najmniej 10lat. Zawsze miałem minimum 20% czy to na BMW czy Volvo czy Audi. Tym razem jednak trzeba było zamawiac jeszcze przed poczatkiem nowego roku z powodu nowych przepisow leasingowych i musiałem zaakceptowac gorsza oferte. Powiem tylko, ze zaczałem w Inchcape Warszawa gdzie handlowiec wmawiał mi ze tylko 3-4% jest mozliwe bo nowy model itd :lol:

 

Znam i takich, którzy wzięli X5 w tamtym roku zadowalając się kilkoma akcesoriami w gratisie. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat z jakim zamawiałem rok temu moja X5 ( 17%) był najgorszy na jaki sie zgodziłem od co najmniej 10lat. Zawsze miałem minimum 20% czy to na BMW czy Volvo czy Audi. Tym razem jednak trzeba było zamawiac jeszcze przed poczatkiem nowego roku z powodu nowych przepisow leasingowych i musiałem zaakceptowac gorsza oferte. Powiem tylko, ze zaczałem w Inchcape Warszawa gdzie handlowiec wmawiał mi ze tylko 3-4% jest mozliwe bo nowy model itd :lol:

 

Znam i takich, którzy wzięli X5 w tamtym roku zadowalając się kilkoma akcesoriami w gratisie. :mad2:

 


Chcesz być pierwszy, chcesz mieć najnowszą nowość, przy ograniczonej podaży musisz się liczyć ze zwiększonymi kosztami. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rabat z jakim zamawiałem rok temu moja X5 ( 17%) był najgorszy na jaki sie zgodziłem od co najmniej 10lat. Zawsze miałem minimum 20% czy to na BMW czy Volvo czy Audi. Tym razem jednak trzeba było zamawiac jeszcze przed poczatkiem nowego roku z powodu nowych przepisow leasingowych i musiałem zaakceptowac gorsza oferte. Powiem tylko, ze zaczałem w Inchcape Warszawa gdzie handlowiec wmawiał mi ze tylko 3-4% jest mozliwe bo nowy model itd :lol:

 

Znam i takich, którzy wzięli X5 w tamtym roku zadowalając się kilkoma akcesoriami w gratisie. :mad2:

 

Sa tacy wiem o tym choc osobiscie nie znam. Serwisuje we wspomnianym wczesniej Inchcapie swoje BMW (moim zdaniem maja najlepsza obsługe klienta i serwis) wiec czasem zeby zabic czas ogladam co maja w salonie. Podchodze raz do pieknie skonfigurowanej M5 z premium selection, niecały rok, 20tys przebiegu. Podlatuje sprzedawca. Chwali, ze docierany profesjonalnie przez ich dyrektora itd. Pytam o cene. Szybko licze, ze rabat w stosunku do nowego to mniej niz 20%. Taniej wiec mozna nowy kupic a oni ich oferte uzywanych i testowek sprzedaja przeciez swietnie. Sa wiec klienci co mniej kalkuluja, przeliczaja i negocjuja. Podoba sie wiec płaca i jazda. Byłem tez u nich swiadkiem jak przyszedł gosc z zona i przymierzali sie do serii 8 zaraz po premierze. Sprzedawca mowi, ze nie sprzeda tego egzemplarza bo to jedyny jaki maja a na nastepny musieliby czekac długo. O cenie nie było rozmowy tylko, ze ma byc natychmiast. Za pare dni nie było juz tego egzemplarza w salonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy wpis na tym forum. G05 25d, będzie jeździć żona oraz wszyscy na wakacje, ferie, cena regularna 322830zl brutto kupione kilka dni temu jeszcze nie odebrane za 260tys.brutto. Takie auto za 200tys netto to chyba była okazja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

To mój pierwszy wpis na tym forum. G05 25d, będzie jeździć żona oraz wszyscy na wakacje, ferie, cena regularna 322830zl brutto kupione kilka dni temu jeszcze nie odebrane za 260tys.brutto. Takie auto za 200tys netto to chyba była okazja. Pozdrawiam

 

Zdecydowanie jest to super cena. Gratuluje!

Przy tej akcyzie i braku mozliwosci wrzucenia w koszty niczego powyzej 150kpln w kategorii cena/jakosc wersja 25d zamiata rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra. Wpis (zakupione jeszcze nieodebrane) sugeruje zakup ze stocku 19-20% rabatu. Pewnie po przetrzebionej ofercie z wyprzedaży bo z początku puszczali 23% już przy rozmowie telefonicznej. Tyle ze wtedy mieli ciśnienie bo leżały tego setki..

Tak czy inaczej cena jak najbardziej Ok, nie do zrobienia dla Kowalskiego przy zamówieniu do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak teraz ale te auta można było już od listopada w takiej cenie kupić. Sam mam ofertę na mailu bo znajomy brał cena katalogowa 319 brutto, cena po upuście 252 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac przez pryzmat mojego G05 tez konkretnie zrabatowanego ( jak na moment zamowienia ) to super okazja - polowa ceny za

"takie same auto" :cool2:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurowałem teraz z ciekawości 25D i za wg. mnie przyzwoitą wersję trzeba katalogowo zapłacić 390k ( M-pasztet, skórka, komforty, harman, domykanie drzwi, Ledy, HUD )


Za te 319k, to chyba jakaś mega podstawowa wersja.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.