Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Koszty eksploatacji to paliwo i jakaś zmiana kół na zimę weź sobie pakiety na cztery czy pięć lat i nic cię nie interesuje. Zmiana kół w salonie ze składowaniem to jakieś 500 zł gdzie indziej zrobią ci taniej mi się z lenistwa nie chce bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam G05 w 40i


Oczywiście z fajnym rabatem. Dostałem 30% na G30 z 2020.

Natomiast zacząłem zastanawiać się na G05.


Ktoś może ma jakaś fajną ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem mocno, jest to moje kolejne bmw z salonu i wszystkie salony zatrzymały sie na rabacie 19% do produkcji plus pakiet ubezpieczeń na 1 rok i finansowanie zewnetrzne. Jeśli ktoś ma wiecej niż te realne 21% co ja uzyskałem wliczając w to pakiet ubezpieczeń to nie wiem jakim cudem uzyskał i chętnie poczytam co trzeba zrobić żeby to przebić... 30% na g30 przed liftem to nie szał. 34% do osiagniecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z obecną sytuacją nie mogłem nie skorzystać z propozycji i podmieniłem zamówienia. Przyglądałem się długo obu modelom (biorąc pod uwagę m.in. wyższy rabat na X6 niż na X5 i dość niezwykłą specyfikacje), wybrałem X6 30d zamiast X5 40d.


BMW X6 xDrive30d | Pakiet M | Produkcja 12.2019


Lakier: C3W Niebieski Riverside

Tapicerka: MCSW Vernasca Black skórzana perforowana


Wyposażenie opcjonalne:

323 System domykania drzwi

337 Pakiet sportowy M

1MA Sportowy układ wydechowy M

1XN 21" aluminiowe obręcze M Y-Spoke style 741 M Bicolor z ogumieniem Runflat

258 Opony z funkcją jazdy awaryjnej Runflat

2NH Sportowy układ hamulcowy M

2VR Zawieszenie pneumatyczne obu osi

710 Kierownica sportowa M, skórzana

715 Pakiet aerodynamiczny M

760 Obramowania BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk

775 Podsufitka BMW Individual Anthracite

3KA Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej

3MC Relingi dachowe BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk

420 Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne

453 Aktywna wentylacja foteli przednich

4A2 Szklane aplikacje 'CraftedClarity'

5AU Systemy asystujące kierowcy Professional

5AZ Reflektory laserowe

5DN Asystent parkowania Plus

688 Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound

6U8 Obsługa za pomocą gestów

7M9 BMW Individual Shadow Line o rozszerzonym zakresie

7NH Pakiet Service Inclusive - 5 lat / 100.000 km

8A1 Polska wersja językowa

8AT Polska instrukcja obslugi

ZBC Pakiet Business Class

322 Dostęp komfortowy

456 Komfortowe fotele przednie, regulowane elektrycznie

4HB Ogrzewanie przednich foteli i podłokietników oraz kierownicy

6NW Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym


Jest wszystko to co zamówiłem w X5 (niestety oprócz silnika :roll: ) i wiele, wiele więcej (do pełni szczęścia brak head-up i skrętnej osi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem bo Masz wyposażenie takie jak moja X5 hehe ..no prawie.. :shock: Tylko ja nie mam pneumatyki i tu zrobiłem błąd że wziąłem gotowca .Ty masz i myślę że nie będziesz Miał większego problemu z wiatrem.... Zwykły zawias i M -kowy to jednej czort....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 26% wyszło. Tak uważasz? Do produkcji chciałem brać Adaptacyjny M, bez skrętnej osi. :D Teraz trochę szkoda, że skrętnej osi nie mam w pakiecie do pneumatu. :roll: W X7 bardzo dobrze się spisywała.


Co do Head-Up to apetyt rośnie w miarę jedzenie, nigdy nie miałem, więc fajnie byłoby mieć. :D


Reszta w pełni mnie satysfakcjonuje, wybierałem z pośród kilku różnych konfiguracji i w każdej czegoś brakowało. Ta była najbliższa moim oczekiwaniom. :D W innych grzane kubki, zapachy w schowku, hak którego nie używam, grzane tylne fotele, a brakowało takich opcji jak wentylacja czy asystenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że więcej rabatu dali z racji sytuacji jaką mamy.Ja dostałem 21% w grudniu zeszłego roku. I to bez większego naciskania , po prostu potrzebowałem szybko . Co do huda to w starej F15 nie mam , a w nowym i owszem ,chyba że założę okulary przeciwsłoneczne to też nie mam..hehe.. :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że więcej rabatu dali z racji sytuacji jaką mamy.Ja dostałem 21% w grudniu zeszłego roku. I to bez większego naciskania , po prostu potrzebowałem szybko . Co do huda to w starej F15 nie mam , a w nowym i owszem ,chyba że założę okulary przeciwsłoneczne to też nie mam..hehe.. :D :D

 

Jak na model, który od listopada jest w salonach to myślę, że i tak dobry interes + 2k na akcesoria. Na X5 w grudniu/styczniu 21% miałem, teraz 25%. W dwóch salonach pytałem i podobne warunki, a na produkcję nie dostają wsparcia. Za kilka miesięcy jak opróżnią magazyny będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że ja również zastanawiałem się nad X6 .Lecz do salonu przyszła pierwsza (w Twoim kolorze) jak już odbierałem X5. No i żona mruczała że to pojazd dla trochę młodszych ludzi.. :D :D .Cóż...hehe..Grunt że Masz pneumatykę ,moim zdaniem tu jest duża różnica w prowadzeniu , stabilności. Ja sobie pluję w brodę że nie wziąłem a mogłem...żona wolała dziurę w dachu.... :mrgreen:


Oczywiście okulary kupię ...hehe jak odkuję zakup X5.... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Ty masz i myślę że nie będziesz Miał większego problemu z wiatrem.... Zwykły zawias i M -kowy to jednej czort....

 

..Grunt że Masz pneumatykę ,moim zdaniem tu jest duża różnica w prowadzeniu , stabilności. Ja sobie pluję w brodę że nie wziąłem a mogłem...żona wolała dziurę w dachu.... :mrgreen:

 

Mam kompletnie odmienną opinię i popieram ją jazdą z M-pakietowym zawieszeniem, zwykłym i pneumatyką.


Najbardziej stabilnie, bezpośrednio i sportowo zachowuje się jak dla mnie M-pakietowe. Pneumatyka zdecydowanie lepiej wybiera dziury, nierówności i zapewnia wyższy komfort, etc. ale jak dla mnie M-pakietowe jest znacznie twardsze co ja dla jednych jest plusem, a dla innych dyskwalifikuje to zawieszenie jako takie, które nie pasuje do X5. Standardowe jeździ tak jak M-pakietowe w Comfort.


Zawieszenie M-pakietowe ma ten sam symbol co X3 M40i, które jest chwalone właśnie za stabilność, prowadzenie (w X5 pewnie nastawy są mniej ostre) - wiem, że wspominałeś o opcji "aktualizacji" do M-pakietowego i pewnie ona włącza EDC, czyli Electronic Damper Control, którego wersja standardowa jest pozbawiona i która to opcja widocznie robi ogromną różnicę - bo dla mnie auto jest bardzo stabilne przy prędkościach 200+, a z tego co pamiętam Ty narzekałeś na myszkowanie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Jest akcja rabatowa w BMW na X5 - rabat 25% na auta stokowe. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na priv.

 

Dokladnie, jest fajna oferta na X5 M50d za 400k, mogę dać namiary do handlowca. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to chyba wielka rewelacja, jeśli na zamawianego do produkcji można dostać 18-19%

 

Nie wiem gdzie można tyle dostać, byłem u dwóch dealerów i od kwietnia nie mają wsparcia. Wcześniej może i tak bo sam miałem podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, niewielka różnica... ale na produkcje zamowioną na poczatku marca, trzeba czekać minimum do pazdziernika... A jak ktos teraz chce zamowoc do produkcjo to praktycznie nie ma rabatów. Sam chce podmienić moje x5 zamowione na x6 z placu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, niewielka różnica... ale na produkcje zamowioną na poczatku marca, trzeba czekać minimum do pazdziernika... A jak ktos teraz chce zamowoc do produkcjo to praktycznie nie ma rabatów. Sam chce podmienić moje x5 zamowione na x6 z placu.

 

Zrobiłem i zrobiłbym to samo. Na początku roku nie myślałem o X6, mimo, że podoba mi się na żywo, jest tego mniej na drogach, wyróżnia się z tłumu. Tylko, że wcześniej X5 wychodziła na większym rabacie i poza tym uważam, że nie warto dopłacać do ceny katalogowej za mniej praktyczne auto tego samego segmentu, ale teraz G06 wyszła mnie za cenę wyjściową X5 40d i to na bardzo dobrej konfiguracji. :mad2: Produkcja końcówka grudnia, auto jakieś dwa miesiące temu do Polski dotarło, więc mam w poważaniu "stary rocznik" bo za produkcję styczeń/luty dostanę 5-6 % rabatu mniej. X5 30d/40i są u moich dealerów w większości produkcja maj-sierpień, więc odpada jak dla mnie.


Zamawiając przed pandemią można zostać przy dobrym rabacie, nieosiągalnym w obecnej chwili, i czekać do końcówki roku, albo wziąć jak w moim przypadku X6 o 60k więcej katalogowo summa summarum za tą samą cenę. Sytuacja jest nieprzewidywalna. Za pół roku może nie być wsparcia na produkcję, albo mogą być super rabaty. Obecne 25-26% na G05-07 to okazja, która może się najwcześniej powtórzyć we wrześniu na wyprzedaży rocznik 2020.


I przepraszam, ale nie wierzę w rabaty +/- 30% na X5-X7, no chyba, że ktoś hurtowo zamawia/kupuje auta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% też wydaje mi się nieosiągalne. To są wartości, które mają miejsce wtedy, kiedy łączy się stary rocznik ze stockiem i jeszcze dobrym wsparciem producenta (często na nie najświeższy model). Jak popatrzycie teraz chociażby na otomoto, to widać, że są oferty na g05, g06, g30/31 na poziomie przekraczającym 25%. Myślę, że gdyby negocjować to dobije się do 30, a może i przekroczy. Wiemy wszyscy, że dealerzy raczej nie podają w ogłoszeniach ceny "pod ścianą". Sytuacja tego, że auta do zamówienia nie mają rabatu w mojej ocenie jest chwilowa. Wynika z tego, że produkcja stoi i są zamówienia na czas, kiedy fabryki ruszą. Uważam, że w niedługim czasie wróci do warunków co najmniej sprzed pandemii, a wręcz oferta będzie bardziej atrakcyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mojego kolegi tierdzi, że dostał u Smorawińskiego w Poznaniu 27% na samochód do produkcji (zamówienie w Listopadzie, odbiór był na koniec Lutego).

Ale zamówienia jakoś pokazać nie chciał... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mojego kolegi tierdzi, że dostał u Smorawińskiego w Poznaniu 27% na samochód do produkcji (zamówienie w Listopadzie, odbiór był na koniec Lutego).

Ale zamówienia jakoś pokazać nie chciał... :mad2:

Coś nie wierzę w te wielkie rabaty, a już 27-30% to chyba jakieś bajki. Przy zakupie naszej X5 było bardzo ciężko cokolwiek wynegocjować powyżej 15% . :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.