Treść opublikowana przez maslo_82
-
Co jest bardziej ekonomiczne M3 vs Toyota Prius!!!
Generalnie hybrydy to taki zamiennik amerykański dla diesla, tam nowych diesli nie można sprzedawać to wymyślili hybrydy, ale ani to oszczędne w porównaniu do diesli ani szybkie, diesel oszczędny i ma kopyto jak trzeba.
-
Jaka inst.gazowa do e36 323 ( 170KM) ?
Generalnie Markowe instalacje montują Ci któzy maja nikłe pojęcie o gazie, Instalacje markowe majato do siebie że są poprostu kiepskie jeśli chodzi o trwałość, nie daja rady z naszym gazem i często kończy sięto uszkodzeniem wtryskiwaczy, na domiar złęgo w drogich instalacjach nie ma możliwości wymiany jednego wtryskiwacza tylko trzeba całą listwę która często kosztuje 1-2 tys. zł
-
dwie sprawy
tam gdzie montują szyby samochodowe na bank będą wiedzieli.
-
czy to koniec skrzyni ?????????
nie zakładaj manuala bo to nie wyjdzie taniej.
-
BMW jako pierwszy samochód ? Jaki model ?
A ja Tobie powiem tak, jak to ma być pierwsze auto to kup coś starszego, z regóły piersza BMka nie jest dobrym zakupem, tak jak koledzy mówią, koszt kupna e39 w tej cenie to dopiero początek. Wierz mi lepiej jak kupisz sobie ładne e34 z silnikiem M50, albo E32 z silnikiem M30 do tego jakiś gazik sekwencyjny. Wiele się na tych autach nauczysz, części tańsze niż do E38/39, większość rzeczy przy odrobinie zdolności zrobisz sam. Może Ci sienie podobać nadwozie E32 bo tak jst często, do tego wyglądu poprostu trzeba dojrzeć tak jak miało to miejsce u mnie.
-
PILNE nagle wylaczanie sie silnika podczas jazdy
Hmmm, u autora wątku wygląda na czujnik położenia wału, ale to dziwne bo żeby zgasł musiały by nie działać oba na raz.
-
problem z silnikiem M30B35
Hmm to wcale nie takie głupie, bo przecież zużwyający się silnik, zaczyna dmuchać odmą, no a przecież odpowietrzenie wchodzi za przepływomierzem, a przez to silnik dostaje lewe powietrze.
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
No to chłopie jesteś w błędzie. Bo benzyny pali maks 16l w mieście
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
Wiesz no u mnie ewidentnie jest coś nie tak, to nie jest normalne spalanie tego auta, na trasie bez autostrady udało mi się zejść do 13l, ale w mieście nie spada wogóle poniżej 20l.
-
porównanie E32 730i między 735i
3.0 lub 3.5 R6 w automacie, silniki naprawdę trwałe, i mają dobre automaty w przeciwieństwie do V8, V12 owszem jeśli masz inne auto na codzień, a V12 masz na niedzielę.
-
porównanie E32 730i między 735i
Wiadomo że w R6 najmniejsze osiągi, tylko pytanie czy złe?? Większosć silników to M30 i ludzie sobie chwalą.
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
To powiem Tobie tyle ja na 65 litrach po autostradzie z bólem 400km przejadę.
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
kurna czyli u mnie zawinił albo reduktor albo średnica przewodów, a jakie masz makszymalne spalanie w mieście i minimalne w mieście.
-
porównanie E32 730i między 735i
Bierz ten co jest w lepszym stanie iten co nie miał gazu, R6 najtrwalsze.
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
hmm, jakie masz te Valteki?? żółte, czerwone, niebieskie, BFC czy zwykłe (skok 4mm czy 6mm)
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
a jaki masz reduktor?? i jaką średnicę przewodów??
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
ja mam na żótych Valtekach instalkę i ni cholery nie chce chodzić. A co do kolegi któy pisze że im drożej tym lepie, hmm niestety nic bardziej mylnego, drogie wtryskiwacze PRINS, KHEIN rozwalają siębardzo szybko od naszego gazu, kosztuja w tysiacza złotych i przy uszkodzeniu jednego trzeba kupić całą listwę.
-
Pompa wody?
ja obstawiam że jest solidnie zapowietrzony
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
na 2500 nie licz, 3000-3500 to bez problemu znajdziesz, Pamiętaj tylko żeby nie zakładali Valteków tylko Magic Jet
-
jakie są wady e32 na na co głównie zwrócić uwage podczas zak
do tego silnika co masz, to instalacja bez butli to od 3000zł, tylko wtrysk dwu grupowy wielu gazowników przerasta. Reduktor do tego typu wtrysku musi być mocno nadmiarowy, wtryskiwacze muszą mieć 6mm skoku tłoczka.
-
[E32] Uszkodzony wyświetlacz zegarów
kurde ostatnio to robiłem u siebie, ale nie pamiętam nominałów, hmm na podanej wyżej stronie są podane nominały.
-
16-19 tys zł na kupno E38 jaki silnik wybrac ?!?!
Generalnie jeśli chcesz gaz to 3,5 bedzie lepszy, 5.4 to stary silnik, a w starych silnikach z regóły jest wtrysk grupowy, a to nie takie rafafafa załośyć do tego sekwencję (pominę już koszt b to bedzie ze 6 tys. najmniej), generalnie przy grupowym wtrysku trzeba mieć mocno nadmiarowe reduktory, bo wtryskiwacze dają po więcej niż 2 równocześnie i to powoduje chwilowe spadki ciśnienia gazu , a to z kolei spowoduje problemy z wtryskiwaniem gazu. Generalnie z punktu widzenia instalacji gazowej może sie okazać że lepiej poszukać 4,4l bedzie taniej, mniej problemów, no i znacznie taniej w naprawach.
-
16-19 tys zł na kupno E38 jaki silnik wybrac ?!?!
Tak a póżniej jak się okaże że spierdolił to tak na prawdę nic mu nie zrobisz i tyle. A jak gaz już jest to nawet jeśli beziesz musiała pół instalacji wymienić, to przynajmniej nie beziesz miała wyrzutów sumienia że wcześniej wydałaś 4 tys.
-
16-19 tys zł na kupno E38 jaki silnik wybrac ?!?!
ja polecę 735 dlaczego?? Bo wiadomo że 735 ma silnik M62 a 740 to może być różnie, ludzie często sami nie wiedzą co mają i nawet jak mają 4,4l to piszą 4,0 a 4,0 to m60. M62 znacznie lepszy mniej pali i lepiej sie zbiera z dołu. Ja bym brał z gazem, bo możesz poprostu poprosić sprzedawcę aby zatankował do pełna, przejeżdżasz z nim 100km i patrzysz ile pali i wiesz na czym stoisz, a jak sam zakładasz to później sie okazuje ze auto pali 25l i nikt nie wie dlaczego, gazownik rozkłada ręce bo silnik przerósł jego umiejętności, i nie naprawi tego choćby chciał bo nie potrafi, później jedziesz do innego a on Cie kasuje dwa razy tyle co powinien bo poprawia po kimś burdel.
-
Skrzynia biegów - POMOCY
Generalnie jeśli na awaryjnym jedzie to nie jest tak źle, a na awaryjnym rusza powoli bo rusza z trzeciego biegu.