Treść opublikowana przez Rufio
-
Z4 3,0 258KM - Wrażenia po jeździe testowej ...
no ta Z4 na dniach innowacji całkiem fajniutka. Moim zdaniem lepiej chodzi niz M3. Wydech genialny
-
opony run flat
nośność dotyczy opony, dlatego przemnozyłem x 2. jeśli producent dopuszcza większe obciązenie osi niz moga przenieść opony to co się stanie? np jedziesz na wakacje z załadownym bagażnikiem :wink:
-
opony run flat
A czy przypadkiem 205/50 R17 nie będzie miało za małej nośności? Standardowo ma 89 czyli 1160kg. Mocniejsze wersje E91 mają nacisk dop nacisk na oś 1200kg chyba że kupimy wersję XL. 225/45 R17 maja juz indeks 91 - 1230kg
-
opony run flat
Nie ma co porównywać 16 i 17'' róznica jest b. duża. mialem 17'' 225/45 ROF i bez ROF różnica była b. duża. Teraz ma 19'' i mam ROF bo tu to nie ma większega znaczenia
-
zdjecie boczkow
trzeba zdjac boczek
-
Zgubiony klucz
trzeba przekodować koszt ok 200-300zł
-
programowanie stacji radiowych
z tego co pamietam przytrzymac przycisk na ok 2s w trakcie słuchania tej stacji radiowej którą chcemy zapamiętac
-
[E9x] Dystanse
Ja miałem u siebie w E91 felgi 8'' i dystans 15mm na stronę Eibacha przelotowy. Przejechałem na tym sporo kilometrów i nie było problemów A tak wyglądało http://images41.fotosik.pl/88/1430b32df9819f47m.jpg Jak masz felgę 8,5'' to powinien dać opone 255
-
do przegląda 2200 km - długi wyjazd
2200km to moze byc końcowka klocków, nie wymiensz teraz a możesz zniszczyć tarcze
-
Z4 3,0 258KM - Wrażenia po jeździe testowej ...
Moim zdaniem lepszy metalowy dach Ostatnio jeździlem Z4is 340KM skrzynia DKG i jeszcze 450Nm (chwilowo nawet 500) Zresztą 4,8s do 100km/h budzi respekt. I jeszcze fajnie buczący wydech. Pomiedzy wolnossącą Z4 a biturbo to przepaść.
-
Komendy Glosowe (lista)
http://www.5series.net/information/2008_5_Series_Manual_DE.pdf w tym pdf-ie jest lista komend głosowych po niemiecku. pod koniec instrukcji
-
Zakup prawie nowego e61
przy leasingu nie ma limitu
-
[F10] Zakup auta u brokera - ktoś ma doświadczenie?
W Millenium 10% mam na luzie. Podejrzewam, że 20% też jest do przejścia
-
[F10] Zakup auta u brokera - ktoś ma doświadczenie?
Możesz rozjaśnić ? No chyba że robisz duży wykup w leasingu. Pierwszy raz odliczasz od rat drugi raz od wykupu. Dlatego teraz specjalnie zostawiam sobie duzy wykup na koniec
-
Opinie o "trójce" coupe-cabrio.
coupe cabrio to jest e93. a e46 ma materiał
-
[E87] Chip-tuning w 118d czy 120d? robić / nie robić?
Skoro możesz kupic w BMW chipa to nie widze problemu. http://www.bmw.com/com/en/owners/accessories/performance/phase_4/bmw_performance_highlight_power_kit_diesel.html http://www.bmwblog.com/2009/09/10/bmw-performance-kit-for-diesel-models/ http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?p=7038583 Aktualnie w trójce i piątce 2,0l diesel ma już 184KM
-
lepsze osiągi czy trakcja
Bridgestone Potenza RE050 z tyłu jest 255/30 R19
-
lepsze osiągi czy trakcja
Mały update kosztów modyfikacji: chip 2200 szpera 3400+montaż (szacuję na jakieś 300-500zł)
-
lepsze osiągi czy trakcja
Trzeba nazbierać funduszy :8) Po programie to wogóle będzie masakra. Mrugające lampki wolę na dyskotece, a nie na desce rozdzielczej. A tak to tylne hamulce zużywają się szybciej niż przednie. :wink:
-
lepsze osiągi czy trakcja
Jak byłem na zlocie BMW w Kielcach i było mokro to problemy z trakcją były duże, wyjścia z zakrętów były na pól gwizdka. Generalnie jest problem z przyspieszaniem na zakrętach. Koszty: chip 2-3 tys szpera 5-6 tys
-
lepsze osiągi czy trakcja
Już troszkę kilometrów przejechałem. 231KM daje rade. Pora na jakieś modyfikacje. I mam dylemat na co się zdycydować. Ankieta do wypełnienia. :)
-
chip do 330d 245KM 510Nm seria
z tym ruszanie z 2 to u mnie też tak jest.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jest zmienione zawieszenie z tyłu: http://www.bimmerfile.com/2008/06/18/e90-lci-suspension-changes/
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
większy rozstaw kół z tyłu o 22mm
-
utrata gwarancji - chip
A jak wgrasz stary program to nie przywróca gwarancji?