Treść opublikowana przez Rufio
-
Usterki E90
U mnie spryskiwacz przeciekał, zatarł się zawias klapy, starty boczek drzwi.Aktualnie 105tkm.
-
Dziwne zachowanie sie tyłu samochodu
Sprawdź amortyzatory z tyłu. U mnie był taki obkjaw
-
Cennik BMW X1
Mam E91 i X1 zyskuje, że można mieć wersję 204KM z dwóch litrów. I wtedy nie ma kosmicznej akcyzy. Ciekawe jak to jeździ
-
Z4 3,0 258KM - Wrażenia po jeździe testowej ...
Podejrzewam że celowo wprowadzili 258KM zamiast 272KM Tam mają przedział mniej więcej co 50KM ; 204KM 258KM 306KM. Nowa Zetka ma większy bagażnik 310 lub 180l stara miała 260l Waga rzeczywiście większa o ok 100kg, ale samochód jest dłuższy o 15cm
-
Wymiana tarcz i klocków-oryginały czy zamienniki?
Ja tam montuję us siebie oryginały. Cena spora ale do przeżycia.
-
BMW Fota Gdynia/Olsztyn > BMW Zdunek
Nie będzie dealera BMW FOTA http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/AUTO/299737405
-
Skąd wiadomo kiedy nagrzany?
Kup wersje z 6 cylindrowym dieslem lub benzyne to wtedy masz przesuwające się zakreskowane pole na obrotomierzu
-
Dołożenie PDC
Tak, jest to mozliwe. Dołożenie tyłu, tyłu i przodu, tylko przodu jeśli ma się tył. o cenę spytaj w ASO
-
Skąd wiadomo kiedy nagrzany?
Można zrobić w ten sposób http://img171.imageshack.us/img171/4458/dsc00123sm2.jpg http://img225.imageshack.us/img225/968/dsc00125mr4.jpg
-
Wyposażenie podstawowe
Dane mam z cennika. :8)
-
Wyposażenie podstawowe
7AP Pakiet Dynamics + Advantage Zawiera pozycje: 226 Zawieszenie sportowe (nie dla 325xi) 249 Kierownica wielofunkcyjna 255 Skórzana kierownica sportowa 481 Fotele sportowe przednie 502 Wysokociśnieniowe spryskiwacze reflektorów 522 Reflektory biksenonowe 563 Pakiet dodatkowego oświetlenia 2CY Obręcze ze stopu lekkiego STERNSPEICHE 158, 17 cali
-
Wyposażenie podstawowe
Pakiet Advantage powinien zawierać: 240, 249, 321, 520 Skórzana wielofunkcyjna kierownica, lampy przeciwmgielne, elemnty zewn w kolorze nadwozia (lakierowane klamki)
-
czy jest ISOFIX oraz wybór felg?
Mam u siebie ISOFIX z tyłu to standard. Z przodu ISOFIX to opcja wraz z wyłącznikiem poduszki
-
E90 325i - spalanie przy wysokich predkosciach
Zapomnij o niskim spalaniu. Obroty silnika bedą pomiedzy 4000 a 4700. Podejrzewam okolice 14l-18l
-
Filtr Cząstek Stałych: jest czy nie?
Raczej nie wysoka cena tylko zepsuty rynek przez różnych handlarzy i czarodziejów. Wyskakują później z mega promocjami na allegro. Niedługo chyba sprzedam swoją E91 to zabaczymy jak pójdzie sprzedaż.
-
Zakup prawie nowego e61
U mnie dealer wybrał mi kilku interesujach mnie egz. Wybrałem odpowiedni.Wpłaciłem zaliczkę. Na samochód czekałem ok 3 tygodni. Kupująć przez dealera nie było problemów z leasingiem i ubezpieczeniem. Tanie ubezp. pakietowe.
-
Zakup prawie nowego e61
Coś chyba kipesko szukacie jest masa 525d i 530d (te sa po 190tys zł) rocznych u dealerów. Podejrzewam, że te starsze są generalnie sprzedawane prywatnie, a nie zostawiane w rozlliczeniu u dealerów. Na rynku jest to co klient szuka. Ile może być chętnych na 330xd za np 200-220 tys zł. Skoro za 120 - 130 są już 320d.Np spróbuj znaleźć do jazdy próbnej w Polsce Z4 albo trójkę cabrio z mocnym silnikiem. Natomiast do jazd próbnych są jedynki. trójki 318-320 i piątki 520 -530. Żaden dealer nie kupi jakiejś konfiguracji niesprzedawalnej. Raz u jednego dealera stał 120d coupe za śmieszne pieniądze. Zamówli demówkę do siebie, ale przez pomyłkę nie zamówili klimy=egz. prawie niesprzedawalny
-
Zakup prawie nowego e61
Moim zdaniem światła adaptacyjne są przereklamowane. Fajniejsze jest panoramiczny dach, niestety kosztem większych szumów powietrza. Staraj się mieć: asystent świateł drogowych-fajnie się z tym jeździ. Pamiętaj, że w E60 składanie tylnyych foteli to opcja
-
Zakup prawie nowego e61
http://www.5series.net/information/2008_LCI_Detailed_Changes.pdf Odnośnie leasingu tu już nie pamiętam co wynegocjowałem.
-
Zakup prawie nowego e61
Jedno BMW mam przez Millenium Leasing, drugie przez BMW Financial(w rzeczywistości PekaoLeasing). Trzeba porównywac oferty. Chyba lepiej nowsze 520d. Co prawda są gorzej wyposazane. Ale już jest dostępna mapa do nawigacji Bussines - tej tańszej spotykanej w 520d. No i jednak model poliftowy wygląda lepiej w środku.
-
Ile zarabia dealer na samochodzie.
Zależy czy jest po wszystkich upustach czy nie. Jak kupowałem dostawczaka od standardowego upustu od cennika urwałem dodatkowo 6%
-
Bmw e93 Cabrio - kilka pytan
Oglądałem E93 - bagażnik rzeczywiście maleństwo. Robie powoli przymiarki do zmiany samochody. Mam kilka typów: E92 330xd, E93 330d, Z4 35i, ew. E93 335i. Ale kurcze 15-18l w mieście to trochę sporo.
-
Bmw e93 Cabrio - kilka pytan
To nieciekawie z tym zawieszeniem. Jeździłem ostatnio Z4 3,0 (nowy model) i sztywność nadwozia oraz zawieszenie chodziła naprawdę fajnie. Spalanie na cóż ponad 300KM potrzebuje paliwka.
-
Z4 3,0 258KM - Wrażenia po jeździe testowej ...
Masz cabrio jak dach jest w bagażniku. A coupe jak go zamkniesz. Natomiast do mnie nie przemawiaja szmaciane dachy.
-
Z4 3,0 258KM - Wrażenia po jeździe testowej ...
Właśnie jeździłem Z4. W porównaniu do starej zetki niezły komfort. Nawet po zamknięciu dachu sporo miejsca. Fajne regulwoane zawieszenie i na felgach 18'' i oponach ROF nie trzęsło za bardzo. Spodziewałem się nieco lepszych osiągów. Silnik fajnie warczał. Widok zza kierownicy niezły. Kilometry maski przed kierowcą. :)