Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
E90: Nowy pomalowany zderzak z allegro
Ten z allegggg jak weźmiesz to 1 będziesz go naciągał na wszystkie strony i tak nie spasujesz 2 nawet jak Ci się uda go wcisnąć to zobaczysz jak wygląda po tygodniu zaparkowany w słońcu przy + 40 stopniach 3 Ja po takim eksperymencie zdecydowałem zespawać swój oryginalny i pomalowałem cała akcja z montażem kosztowała 550 i jest super , decyzja należy do ciebie
-
Klima nie chłodzi, kompresor kreci
A wentylator dalej pracuje w momencie jak przestaje lecieć chłodne powietrze czt też się zatrzymuje ? mówię o tym przed chłodnicą
-
BMW 6GT G32 skasowane pod Wrocławiem
przykre
-
e46 323i - klimatyzacja się załącza, ale nie wieje chłodem
Kolega pyta czy wentylator chodzi po włączeniu klimy ,ja troszkę twoją odpowiedź żle zrozumiałem dlatego że piszesz że w każdym zakresie ,mówimy o wentylatorze przed chłodnicą a nie o nawiewie sterowanym w kabinie czy tak?
-
BMW X3 xDrive20d - check engine
wypalanie nie jest komunikowane w żaden sposób to musi być inna przyczyna ,podepnij kompa
-
E87 wymiana separatora odmy
wpisz w necie odma,separator i masz do wyboru do koloru
-
Problem z szybą E92
najlepiej zrób toprzez kompa chodzi o zaprogramowanie punktów krańcowych ,ostatnio ogarniał mi to gościu w e90
-
Stuki z tyłu przy skręcie.
Ja wymieniałem samą zębatkę w mastawniku , zdążyło się że blokowały się koła przy skręcie
-
Stuki przy przyspieszaniu + wibracje 140km/h
koła opony ,felhi oryginalne czy jakieś pierścienie centrujące? a może jakaś dokładka dystansów ,trzeba zacząć od najtańszych rzeczy najpierw wtwarzanie kół
-
520D f11 grzeje się
W takim razie temperatura oleju do 120 jest ok nieraz bywa i 140 podstawą jest dobry olej w odpowiednim czasie wymieniany no i stan , teraz przykład z doświadczenia własnego auto ,stary mercedes on dostawał sie do oleju silnikowego a wiec jakość sporo spadła po ostrej jeździe w temperaturze 30 stopni na zewnątrz olej osiągnoł 160 mieżone przez wyjętą rurkę bagnetu w misce olejowej ,to tyle
-
Dziwny przycisk
Mam to samo g... to jest zesyaw głośno mówiący na 100% nazwałem to g... ponieważ ja nie mogę się z nim połączyć wyprułem go w celu sprawdzenia wszystko mam sprawne i nici z tego ,ja wciskając na 3 sek mam w głośnikach dzwięk głośnego gągu ,jeżeli jest ktoś kto to ma i wie jak odpalić ten wynalazek to byłbym dozgonnie wdzięczny
-
E87 118i niebieski dym
Jeżeli pry odpaleniu to uszczelniacze jeżeli podczs jazy to pierścienie to tak teoretycznie ,jakie masz ubytki oleju?
-
Przedmuch spod korka wlewu oleju 118d
Silnik podczas pracy wytwarza ciśnienie w komorze korbowej , sprawdź odmę , jeżeli dymu nie sadzi to nie ma stresu jeżeli wypycha dym to już więcejjest roboty
-
Bmw e36 m52 jak rozpoznać jaka pojemność
Wykręć świecie i zmierz skok tłoka ,dane skoku poszczególnych silników znajdziesz w necie
-
Co strzela?
Hydrauliczna ma zbiorniczek na płyn ,pompę oraz pasek który ją napędza ,elektryczna ma silniczek z kablami ,tam jest hydraulika
-
Stuki z tyłu przy skręcie.
A kontrolki żadne się nie świecą wszystko ok z reduktorem
-
Bicie na kolumnie kierownicy, pomocy
Jak środek opony to zadużo wiatru w oponach zbieżność nawet jak jest odchylona to bicia nie powinno być zajmij się kołami możesz zamienić z tyłem dla porównania
-
Co strzela?
Jeżeli tak to jest wałek kolumny kierowniczej mogą się uszkodzić krzyzaki ale w tej sytuacji było by to czuć nawet podczas jazdy na wprost po nierównej nawierzchni
-
Co strzela?
Na początek otwórz maskę ,ktoś niech kręci fajerą a ty nasłuchuj z kąd dochodzą dzwieki w ten sposób może naprowadzisz czytających na trop
-
520D f11 grzeje się
A co z wentylatorem przy takiej temperaturze o ile piszesz o temperaturze płynu chłodzącego ,najlepiej podepnij jakiś nawet najtańszy skanerek ,dane rzeczywiste i będziesz miao dokładnie pokazaną temperaturę cieczy
-
Co strzela?
Zgadywanie na podstawie filmu bezsensu, jeżeli strzela na postoju podczas obracania kierownicą to poproś pomocnika ,sam pod samochód lub pod maskę i namierzaj będzie o wiele łatwiej to namierzyć ,ja bym obstawiał przekładnię :think:
-
Klekot przy wciskaniu sprzęgła
No i dobrze że kolega eksperymentuje etapami nie zawsze trzeba pakować 2,5 klocka w stare auto jeżeli pomogło samo łożysko zakilka złoty to super tak powinna wyglądać diagnoza z naprawą ,pewnie najlepiej to wpakować wszystko nowe ,to jest właśnie podejście mechaników naciągaczy :cool2:
-
[e46] Schodzący lakier oraz kilka innych bolączek
Nr. 1 nic takiego zwykła skaza która rdzewieje - zaprawka lub cały element do malowania około 300 pln bez cieniowania Nr. 2 maska wygląda na malowaną wnioskuję z fotki koszt malowania 650 pln Nr. 3 Ta szczelina jest duża sprawdz mocowania i prawidłowe osadzenie całej lampy , czy były przejścia blacharskie ? nie wypowiadam się nie widzę auta na żywo
-
318ti biały dym z wydechu
Nie :D
-
318ti biały dym z wydechu
Dokładnie, dobrze wysuszyć wydech przy tych temp. sporo się wilgoci skrapla w wydechu i wydobywa się duża ilość pary nie koniecznie musi to być płyn z układu powodzenia