Hej, posiadam BMW 118d 143ps z 2010 roku. Chciałem spytać czy normalne jest to, gdy odkręcę korek wlewu oleju z silnika „dmucha” powietrze (nie ma dymu, silnik nie gaśnie/wariuje). Próbowałem znaleźć coś o tym lecz jest tyle teorii ilu ludzi. Jest to mój pierwszy samochód BMW także nie jestem obeznany w tym temacie. Ps. Poprzednio jeździłem tylko benzyną :)
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.