Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
Bmw e90 szarpie
Stawiam na czujnik ,koronka odpalała by kontrolkę na desce
-
Bmw e90 szarpie
Podepnij kompa i podczas jazdy sprawdz prędkości kół będziesz wiedział które koło świruje
-
Zasysanie lewego powietrza podczas dodawania gazu
Spokojnie odpalisz nic się nie dzieje ,kup dobre zaślepki 40 min roboty i nie rozwalisz następnego silnika , mam 3 beki i wszystkie klapy wylondowały w koszu nie usuwaj sterowania klapami odepnij cięgna i żaden błąd nie wyjdzie no i jaki spokój psychiczny
-
Zasysanie lewego powietrza podczas dodawania gazu
No ok ale trzeba było odrazu wyj...ać te klapki i mieć spokój tym bardziej że kupiłeś urzywkę
-
Zasysanie lewego powietrza podczas dodawania gazu
Napewno nie jest to zasysanie powietrza , co z klapami coś robiłeś?
-
Bierze olej i płyn dymi na biało
Dla pewności sprawdz testerem co2 wiarygodność 70%resztę niech diagnozuję ktoś kto się na tym zna zdalnie nic nie wymyślimy
-
Bierze olej i płyn dymi na biało
Uszczelniacze na płyn nie mają wpływu albo uszczelka albo głowica , czu węże bardzo puchną?
-
Silnik BMW po wylaczeniu staje deba
Kolego więc może byś raczył podać jaki silnik to takie minimum
-
X3(F25) Pokrowce na tylne siedzenie
Kup najtańsze skóro podobne ,czyszczenie błyskawiczne ,po intensywnej eksploatacji na śmietnik i tyle ,ja kupiłem kanapa plus oparcie za 90 pln kolorystycznie prawie dobrałem ,urwisy drapią gryzą ale już rok wytrzymały na zimę wezmę nowy zestaw
-
Skrzypienie z tyłu [e90]
Szczerze to nic takiego nie słychać ,jak skręcasz w prawo lub jedziesz na wprost to podczas tego dźwięku lekko maciągaj ręczny tylko nie przesadzaj
-
E39 535i 1997r problem z mocą i wolnymi obrotami
W pierwszej kolejności to podłącz kompa opisz błędy bez sensu gdybać
-
Wymiana rozrządu - spadek mocy
Tak uważam ,jeżeli było dobrze a po wymianie jest źle to niech szuka przyczyny cudów niema z czymś dał du.....y
-
[E60/E61] UPG czy coś innego?
Jak masz olej w płynie to ani termostat ani reduktor nie ma z tym nic wspólnego ,reduktor może przepuszczać ale gaz ,jeszcze raz zapytam o węże ?
-
[E60/E61] UPG czy coś innego?
Test może wykazać co2 ale nie musi ,jeżeli spaliny idą w układ to powinien wykazać ,wiarygodność tak na 80% ale jeżeli głowica pęka to olej może się przedostawać do płynu bez co2 ,co ja bym zrobił? pewnie dobrze umył układ chłodzenia zalał nowy płyn i obserwował , sprawdź czy węże robią się twarde ,może chłodniczka coś pusciła
-
Delikatne wibracje przy 150-160 km/h
Dokładnie tak jest ,robią na odpierdol a my za to płacimy żeby paprakom bypo dobrze na tycch maszynach można ustawić nawet tolerancję kiedy ma wyjść 0,0 to tak robią od 0 do 15-20 g ,a jabardziej mnie wku...wia jak winy szukają u klientów ato opony mają już 3 lata, ato felgi noe są nowe ,albo opony nowe ale panie nie tej firmy :duh:
-
BMW E46 330d (184kw) Problem z odpaleniem POMOCY
Podepnij coś może jakieś błędy są to naprowadzą na trop ,czujnik wału,wałka ciężko tak strzelać
-
Gdzie dać zaworek zwrotny BMW E46 330d (184kw)
tak
-
Problem z dachem e46
Od przełącznika
-
Silnik płynu przedniej szyby
To nie słyszysz czy pompki chodzą ,zdalnie nikt ci tego nie sprawdzi ,wyciągaj je podepnij pod aku i wszystko będziesz wiedział a nawet można podpiąć bez wyjmowania
-
E39 520i 150km słaba moc
Obstawiam przepływomierz
-
ubytek oleju silnikowego w N57T
Po co odrazu tak grubo ,czujnik najpierw sprawdzić z kąd ta pewność że ubywa
-
BMW e91 2.0D N47 problem z biegami
Dwumasa się kończy
-
Małe wibracje na gorąco n43b20
wibracje czy falowanie ?
-
BMW E87 - kontrolka DPF
Najpierw sprawdzić czy niema innych błędów które mogą nie pozwolić na wypalanie jeżeli jest ok to wymusić wypalanie kompem
-
Problem z ciśnieniem wody, ubywający płyn, zaślepiony EGR.
Kiedyś borykałem sie z takim przypadkiem z tym że w innej marce okazała się pęknięta głowica ,testy robiłem nic nie pokazały ,układ bmw jest ciśnieniowy korka na odpalonym silniku się nie odkręca możesz mieć przez to ciągle zapowietrzony