Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
Co to za element?
Proszę poczytaj sobie troszkę :D http://e46forum.pl/viewtopic.php?f=19&t=5170
-
530dA oring w układzie chłodniczym
Może coś dobierzesz ale lepiej kupić nową śrubę one często się urywają
-
530dA oring w układzie chłodniczym
Tak
-
m50b20.Strzela w wydech. Vanos?
Gdyby nie miał kompresji to silnik na pewno równo by nie chodził jeżeli piszesz że lekkie wahnięcia są wyczuwalne dopiero po położeniu ręki na silniku . Nie obejdzie się bez kompa nic nie wymyślisz
-
szarpanie po wymianie
Może podczas wymiany pozostawiłeś jakąś nieszczelność w dolocie :?:
-
m50b20.Strzela w wydech. Vanos?
Strzały w wydech świadczą o nie przepalonym paliwie może to być przepływka lub ?? a najlepiej spróbuj podpiąć pod kompa pewnie coś się wyjaśni
-
Pomocy! Rozrusznik?
Naładuj akumulator albo podepnij kablami od sąsiada i się przekonasz
-
Pomocy! Rozrusznik?
Akumulator :D
-
Holowanie lawetą - straż miejska
Bez wózków by nie wciągnął a gdy by nawet jakimś cudem się to udało to auto roz....e :duh:
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
Jak zwał tak zwał wiadomo o co chodzi :)
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
Musisz mięć metalowe spinki daje się je niemal na samym brzegu zderzaka łączą te spinki zderzak z błotnikiem
-
[m52] chwilowy klekot przy rozruchu
Może trzeba będzie szukać nową oczywiście uszczelki również ,przy wymianie filtra oleju też idą dwie malutkie okrągłe gumki no i co do oleju jaki masz zalany to :?: :?: :?: :?:
-
[m52] chwilowy klekot przy rozruchu
Musisz jednak ponownie przeprowadzić wcześniej wykonaną robotę kup wszystko nowe i będziesz miał spokój na wiele lat
-
320i 199 M52 Problem z pompą wspomagania
Wycie również jest sygnałem kończącej się pompy smutne ale prawdziwe
-
320i 199 M52 Problem z pompą wspomagania
Jeżeli płyn jest nie tłoczony to ma być zimny więc pompa do wymiany
-
E46 touring 7,5 cala czy ten model podejdzie p&p?
7,5 cala podejdzie zależy wszystko od ET
-
M43 gaśnie.
To już sobie odpowiedziałeś przepływka
-
E39 520i Wywaliło płyn z chłodnicy, nie działa wiatrak
Sprawdzony sposób na wykręcenie urwanego odpowietrznika to rozwiercasz wiertłem 2,5 nie do końca oczywiście tak ze 4mm następnie nagrzewasz porządnie wkrętak taki około 4-4,5 mm wtapiasz go w otwór czekasz aż wystygnie i odkręcasz nie ma mocnych żeby się nie wykręcił :D powodzenia
-
[m52] chwilowy klekot przy rozruchu
Przy suchym starcie czy grozi ? jak myślisz? przy pierwszym ,dziesiątym,może nie ale tak za każdym razem z pewnością na zdrowie to mu nie wyjdzie
-
BMW E46 Pęknięty element zawieszenia?
Poziomowanie xenonów :D
-
BMW E30 - Felgi
4X100 Czyli felga 4 otwory rozstaw otworów 100 E30 ma właśnie 4x100 :D
-
Bmw e46 325i individual WBABD31010JX25210
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na kkaczor135 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw temat
-
Kontrola DSC i hamulca ręcznego pali się na żółto
Ten problem w 90% powraca teraz jak podepniesz pod kompa nic ci nie wywali zrób to jak ci ponownie sie zaświeci z tym że jest jeszcze taki problem że odpalasz auto ruszasz i świeci po przejechaniu około 1-2 km gasisz odpalasz i jest ok przerabiałem ten problem miesiąc temu :D
-
Kontrola DSC i hamulca ręcznego pali się na żółto
Kamyk27 dobrze sugeruje czujnik abs
-
regeneracja pompy 525 tds
Głowica odpad problem tkwi w pompie