Witam, zakupiłem E90 320d z 2007r. Poniżej manetki wycieraczek znajduje się jakiś przycisk, dołożony przez poprzedniego właściciela. Niestety nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem i nie mogę dowiedzieć się co to może być. Jedyne działanie przycisku jakie zauważyłem to po jego kliknięciu na około 3 sekundy zapala się na nim czerwona dioda. Próbowałem różnych opcji, na odpalonym, na zapłonie, bez zapłonu, nie zauważam żadnego działania. Może ktoś spotkał się z czymś takim i podzieli się informacją co to może być.