Skocz do zawartości

fiona

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fiona

  1. fiona odpowiedział(a) na pittt temat w E34
    kolega pojedzie na trzepaczke do mpk w legnicy. tam jest mlody ambitny czlowiek, sam stwierdzil ze jak puka to on najdzie co puka. polecam
  2. fiona odpowiedział(a) na nitae34 temat w E34
    zwichrowany docisk, albo totalna padaczka lozyska oporowego
  3. fiona odpowiedział(a) na kwk222 temat w E34
    a po czym poznajesz ze pompa chodzi ?
  4. Po opuszczeniu tlumikow niby wszystko ok, szarpanie reczne nie wykazywalo nic. Najprosciej, co by rozlaczyc naped w celach lokalizacyjnych, to odkrecic 3 sruby na tym wlasnie laczniku /sprzegle/. No i po rozkreceniu - bingo. Sznurki na wierzchu. A bylem przygotowany na podpore.
  5. Samochod jak jedzie to powinien miec wlaczany bieg, nie przesadzaj - jakie masz tam górki na kaszubach ??
  6. jakas metoda to jest, a wtemacie krokowca to w m50 jest pod kolektorem, jak rece niewielkich rozmiarow to siegniesz, ja wolalem zdjąc kolektor. Miłego uzytkowania
  7. A ja sie przyznam ! Ostatnio podjechałem na shella i .......... nieuwierzycie.......... , benzyna z matiza mi pasowała :twisted2:
  8. A wtemacie drgań, to mialem to samo - wymieniłem sprzeglo gumowe /łącznik/ miedzy skrzynia a wałem.
  9. Wejdz pod spod. Sprawdz dokladnie caly tunel - moze osłona spadla i trze po wale, moze wygioles tłumik albo jakas inna rura i opala ci wygluszenie. Sprawdzaj po kolei - od skrzyni do kół /półosie/. Napewno coś znajdziesz. Daj znać czy lub co znalazłeś.
  10. zaden z silników nie ma vanosa. kolo od dwumasy faktycznie jest głębsze, inne sruby do wału, inna tarcza, inny docisk - to wiem. Pytanie brzmi : Czy w miejsce jednomasy włoże dwumase. Nie chodzi mi o wymiane łozyska w wale z 6002 na 6202 i inne takie bzdury. Jezeli sie tylko domyslacie, widzieliscie na szrocie lub gieldzie lub patrzyliscie jak wujek zaklada, to prosze nie piszcie. :nienie:
  11. fiona odpowiedział(a) na Apan temat w E34
    Tak, są zatrzaski. :search: zlap za przód kanapy i wyrwij.
  12. a czy przy wymianie sprzęgła kolega wymienił łozysko oporowe ?? jeżeli nie to ono wlasnie jest przyczyną
  13. fiona odpowiedział(a) na xury temat w E39
    www.realoem.com/bmw/ www.bmwfans.info
  14. nie chce wymieniac skrzyni tylko kompletne sprzęgło. wymiana łozyska zbędna. komplet skrzynia - silnik zostaje.
  15. fiona odpowiedział(a) na dziuq temat w E34
    nie pierwszy raz odpowiadam, ze nick to autorstwo mojej pięcioletniej córki, a Kopernik była kobietą :twisted:
  16. :search: ale jak juz tu jestem to masz : od 5,7 do 6,3 l - 10w40 , firme sobie wybierz.
  17. wiem ze z 2 nie zrobisz, temat zalozylem po to, co by sie dowiedziec roznic. mam kompletna 2masa. kumpel wg realoem ma 1 masa, czyli to samo na czym ja jezdze. 2 masa byla zalozona przy silniku ktory aktualnie smiga u mnie, a jak mialem na wierzchu to nie popatrzylem.
  18. sorry ze podpinam. a ile to sprzęgło kosztuje ? tarcza? docisk? zamach?
  19. fiona odpowiedział(a) na pittt temat w E34
    a ile czasu kolega uzytkuje to auto ?
  20. fiona odpowiedział(a) na pittt temat w E34
    a pod pedalami sucho ?? jezeli wszedzie sucho to pora wymienic dot4, a w kwesti odpowietrzenia - odkrec odpowietrznik, nalej do pelna, poczekaj, zakrec, uzupelnij i po ptokach.
  21. fiona odpowiedział(a) na Marcin E34 temat w E34
    to ja sie podlącze. co dokladnie daje reset kompa ??
  22. fiona odpowiedział(a) na pittt temat w E34
    a po co mam szukac ?? Juz to kiedys komus pisalem - pies jak nie ma co robic to jaja lize. :twisted2:
  23. fiona odpowiedział(a) na dziuq temat w E34
    wyglada mi to na zawor sterujacy pneumatycznym obwodem chamujacym w przyczepie rolniczej marki sanok d47 rok pr 1980, a tak bez jaj to spytaj poprzedniego wlasciciela. pewnie wynalazek jakiś.
  24. fiona odpowiedział(a) na bmw53522 temat w E34
    w ramach oszczednosci kupilem do bylej e28 2,8 tylny tlumik z jakiegos 3 litrowego opla, 200 pln - 6 lat temu. zalozylem - ekstra, jest cicho fajnie mruczy. jade do roboty. po 200 km jazdy po faszystach wziol skurczybyk i wyplul wnentrznosci wszystkie, nawet jakas blacha perforowana w kawalkach leciała. wydech jest podstawa prawidlowego funkcjonowania auta.
  25. fiona odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    za ta kasa jak ci zrobią, to bierz conajmniej 1,75 /sa takie w handlu/ i ogien z chlopakami po rozruchu :twisted2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.