Treść opublikowana przez fiona
-
zawieszenie - zagadka
kolega pojedzie na trzepaczke do mpk w legnicy. tam jest mlody ambitny czlowiek, sam stwierdzil ze jak puka to on najdzie co puka. polecam
-
Problem ze sprzegłem...
zwichrowany docisk, albo totalna padaczka lozyska oporowego
-
Problem z paliwem w baku
a po czym poznajesz ze pompa chodzi ?
-
Smród spalonej gumy,piszczenie ,wibracje
Po opuszczeniu tlumikow niby wszystko ok, szarpanie reczne nie wykazywalo nic. Najprosciej, co by rozlaczyc naped w celach lokalizacyjnych, to odkrecic 3 sruby na tym wlasnie laczniku /sprzegle/. No i po rozkreceniu - bingo. Sznurki na wierzchu. A bylem przygotowany na podpore.
-
wskażnik zużycia paliwa...hm
Samochod jak jedzie to powinien miec wlaczany bieg, nie przesadzaj - jakie masz tam górki na kaszubach ??
-
witam kupiłem e34 525 24v co na wstepie??
jakas metoda to jest, a wtemacie krokowca to w m50 jest pod kolektorem, jak rece niewielkich rozmiarow to siegniesz, ja wolalem zdjąc kolektor. Miłego uzytkowania
-
z których innych samochodów pasują części do BMW,dopisujcie
A ja sie przyznam ! Ostatnio podjechałem na shella i .......... nieuwierzycie.......... , benzyna z matiza mi pasowała :twisted2:
-
Smród spalonej gumy,piszczenie ,wibracje
A wtemacie drgań, to mialem to samo - wymieniłem sprzeglo gumowe /łącznik/ miedzy skrzynia a wałem.
-
Smród spalonej gumy,piszczenie ,wibracje
Wejdz pod spod. Sprawdz dokladnie caly tunel - moze osłona spadla i trze po wale, moze wygioles tłumik albo jakas inna rura i opala ci wygluszenie. Sprawdzaj po kolei - od skrzyni do kół /półosie/. Napewno coś znajdziesz. Daj znać czy lub co znalazłeś.
-
Róznica w sprzęgle m50b20 (jedno a dwumasowe)
zaden z silników nie ma vanosa. kolo od dwumasy faktycznie jest głębsze, inne sruby do wału, inna tarcza, inny docisk - to wiem. Pytanie brzmi : Czy w miejsce jednomasy włoże dwumase. Nie chodzi mi o wymiane łozyska w wale z 6002 na 6202 i inne takie bzdury. Jezeli sie tylko domyslacie, widzieliscie na szrocie lub gieldzie lub patrzyliscie jak wujek zaklada, to prosze nie piszcie. :nienie:
-
Jak dostac sie do akumulatora?
Tak, są zatrzaski. :search: zlap za przód kanapy i wyrwij.
-
hałas przy rozłączaniu sprzęgła 525
a czy przy wymianie sprzęgła kolega wymienił łozysko oporowe ?? jeżeli nie to ono wlasnie jest przyczyną
-
Zawieszenie
www.realoem.com/bmw/ www.bmwfans.info
-
Róznica w sprzęgle m50b20 (jedno a dwumasowe)
nie chce wymieniac skrzyni tylko kompletne sprzęgło. wymiana łozyska zbędna. komplet skrzynia - silnik zostaje.
-
Co to za część?FOTO!!!
nie pierwszy raz odpowiadam, ze nick to autorstwo mojej pięcioletniej córki, a Kopernik była kobietą :twisted:
-
Wymiana oleju w BMW 520i E34 2,0 benzyna jaki olej?
:search: ale jak juz tu jestem to masz : od 5,7 do 6,3 l - 10w40 , firme sobie wybierz.
-
Róznica w sprzęgle m50b20 (jedno a dwumasowe)
wiem ze z 2 nie zrobisz, temat zalozylem po to, co by sie dowiedziec roznic. mam kompletna 2masa. kumpel wg realoem ma 1 masa, czyli to samo na czym ja jezdze. 2 masa byla zalozona przy silniku ktory aktualnie smiga u mnie, a jak mialem na wierzchu to nie popatrzylem.
-
Coś padło skrzynia, sprzegło lub ??? PILNE HELP!!
sorry ze podpinam. a ile to sprzęgło kosztuje ? tarcza? docisk? zamach?
-
sprzęgło - wysprzęglik
a ile czasu kolega uzytkuje to auto ?
-
sprzęgło - wysprzęglik
a pod pedalami sucho ?? jezeli wszedzie sucho to pora wymienic dot4, a w kwesti odpowietrzenia - odkrec odpowietrznik, nalej do pelna, poczekaj, zakrec, uzupelnij i po ptokach.
-
Cos nie tak 525 24v
to ja sie podlącze. co dokladnie daje reset kompa ??
-
tds - po wymianie termostatu
a po co mam szukac ?? Juz to kiedys komus pisalem - pies jak nie ma co robic to jaja lize. :twisted2:
-
Co to za część?FOTO!!!
wyglada mi to na zawor sterujacy pneumatycznym obwodem chamujacym w przyczepie rolniczej marki sanok d47 rok pr 1980, a tak bez jaj to spytaj poprzedniego wlasciciela. pewnie wynalazek jakiś.
-
Problem z tlumikiem w 535
w ramach oszczednosci kupilem do bylej e28 2,8 tylny tlumik z jakiegos 3 litrowego opla, 200 pln - 6 lat temu. zalozylem - ekstra, jest cicho fajnie mruczy. jade do roboty. po 200 km jazdy po faszystach wziol skurczybyk i wyplul wnentrznosci wszystkie, nawet jakas blacha perforowana w kawalkach leciała. wydech jest podstawa prawidlowego funkcjonowania auta.
-
koszt przełożenia silnika
za ta kasa jak ci zrobią, to bierz conajmniej 1,75 /sa takie w handlu/ i ogien z chlopakami po rozruchu :twisted2: