Treść opublikowana przez fiona
-
dziwne wibracje drgania - efekty po wymianie !
Witam. Oprócz tego co pisze Radek540V8, sprawdź jeszcze stan poduszek pod motorem i skrzynią.
-
UWAGA NA TE STACJE PALIW w POLSCE..
lpg tylko na shell, po tankowaniu na na jakiejś innej stacji tylko żona sie cieszyła, bo nie moglem do 100 km/h dociagnać - dwa filtry gazowe mi zapchało i na dodatek reduktor zwariował. 2 godz. paprania coby poczyścić. Byc może pech :mad2: ale od 2 lat lpg > shell
-
plyn hamulcowy i sprzeglo
tak samo jak hamulce, czyli ty pod spód a koles do srodka i pedałować
-
Ma ktoś jakiś dobry sposób na wyjęcie wachaczy
a serio. to i tak musisz sciagnac kola, lepszy dostep do jabłek
-
Ma ktoś jakiś dobry sposób na wyjęcie wachaczy
tylko z tym z tym sznurkiem to nikogo nie wyprzedzaj, zawirowania powietrza moga zmienic geometrie, wtedy otwórz tylne szyby
-
Ma ktoś jakiś dobry sposób na wyjęcie wachaczy
a co, ty chcesz jezdzic bez wachadeł ? najlepiej przywiąż sznurkiem
-
problem ze skrzynią biegów e28
a jak nie pomoze to co pisał Michał83 , to niestety: zestaw torx, nowy lub inny dobry docisk, kanał , dzien wolnego , imbus 6 , skrzynka piwa - i do dzieła. Niestety chyba musisz zrzucic skrzynie, brak 1 i 2 przerabiałem , padł mi docisk - aha - zorganizuj sobie kolege
-
rorusznik psuje się...
mam taki - leży 2 lata - wczesniej nie sprawiał problemów - na priv
-
ciężki rozruch benzyniaka
sorry. zalałem 20l V pover i w pi.de - pszeszlo . dziwne co?
-
Zbyt wysoka temperatura silnika
W mojej dzieje sie podobnie, jak sprawdzić visco ?
-
Problem z beznzyną...
Przewód powrotny czy bypas , jak zwał tak zwał. U mnie pomimo braku przekaznika odcinającego pompe, w momencie osiagnięcia 2,8 bara pompa staje. Nominalne cisnienie na listwie dla M50 to 2,94 - 3,06 bar. Sprawdzałem manometrem wpietym na zasilaniu listwy, motor nie chodził, pompe włączałem ręcznie.
-
Problem z beznzyną...
Wyłącznik ciśnieniowy. Złapie ciśnienie - wyłączy pompe.
- Problem z beznzyną...
-
ciężki rozruch benzyniaka
Wykrakałem !!! Przed chwila jechalem na gazownie i teraz cały czas chodzi jak sieczkarnia na benzynie. Trudno, w srode bede pruł, jak znajde to opisze (oby nie padało). A co do zaworka zwrotnego, to nie pytałem gdzie go kupic, tylko gdzie jest umiejscowiony- oprócz tego na listwie.
-
ciężki rozruch benzyniaka
W pierwszym E28 miałem w drugim też, znam jeszcze 3 E34 oprócz mojego - wszystkie mają. Gdzie szukac jakiegoś zaworu zwrotnego - na pompie, czy gdzieś w instalacji ?
-
ciężki rozruch benzyniaka
Domyślam sie że trace gdzieś cisnienie jak stoi. Z tym, że niema też charakterystycznego : bzzzzzt (skrót myślowy) przy przekręceniu kluczyka.
-
ciężki rozruch benzyniaka
Witam. Mam motor 2,0 24V. Zagazowany. Pale na benzynie, auto gada dopiero za trzecim - czwartym razem i przez kilka sekund po rozruchu chodzi jak sieczkarnia (2 -3 gary). Problem znika po podłączeniu na żywca pompy paliwowej (bezpiecznik 5 z 23 tylko na czas rozruchu). Jak już zagada wszystko o`k. Co może trzymać pompe ? Filtr zmieniony.
-
rzuca kierownica
jedź na trzepaczke, zapłacisz 30 Pln i magik ci znajdzie przyczyne
-
BMW 5 E34 Kombi '94 Brak swiateł w tylnej klapie
50 gr. kosztuje złączka z cyną i silikonem, którą aplikujesz zapalniczką, i tą twoją awarie to usuniesz w 15 min, z 10 minut przerwy na browara
-
BMW 5 E34 Kombi '94 Brak swiateł w tylnej klapie
rozpruj izolacje na łączeniu klapy z budą, 90% że w tym miejscu przetarte kable
-
gniazdo elektryczne w schowku??
jeżdże trzecią bmką, z żadną lampki nie zdobylem, ale za to idealne miejsce na podłączenie CB
-
gniazdo elektryczne w schowku??
jeżdże trzecią bmką, z żadną lampki nie zdobylem, ale za to idealne miejsce na podłączenie CB
-
gniazdo elektryczne w schowku??
jeżdże trzecią bmką, z żadną lampki nie zdobylem, ale za to idealne miejsce na podłączenie CB
-
gniazdo elektryczne w schowku??
jeżdże trzecią bmką, z żadną lampki nie zdobylem, ale za to idealne miejsce na podłączenie CB
-
Ile pali twoja bemka
jak żona jeździ to 9-12, ja nie moge zejść poniżej 13. Przy intensywnym operowaniu gazem to nawet 18 l. LPG