Treść opublikowana przez mnichu
-
Re: ciekaw funkcje e60
Aha... myslalem ze to jakis myk na opoznienie wlaczania tych spryskiwaczy albo cos w tym stylu ;) Tez mnie denerwuje ze czesto gubie plyn bez potrzeby ;) A załączyć spryskiwanie szyby bez spryskiwania lamp jest u mnie ciezkie do wykonania. Ciagne manetke moze z 2 sekundy a juz lampy startuja :/ U Was tez tak jest ?
-
Re: ciekaw funkcje e60
Dumik... w jakim celu to ? Jak sie je później załącza?
-
Geometria zawieszenia. Problem
Rozmawiajac kiedys z panami od geometrii... to zalezy od sprzetu. Jeden wymaga tego... drugi juz nie :)
-
Geometria zawieszenia. Problem
Tak jak piszesz :) Te trzpienie ustawiają poduchę w pozycji fabrycznej.... ale z wiekiem zawsze coś trzeba przestawić ;) U mnie ostatnio poleciały ale autko idzie jak po szynach :mrgreen:
-
Geometria zawieszenia. Problem
http://static.nanodatex.com/media/843cc3fae8b4a481ada7a226ce88e7b2.jpg to ten malutki trzpień obok szpilki znajdującej się na górze zdjęcia ;) Wybija się go od góry bez demontowania poduchy czy amora. Ale jesli Twoi spece od geometrii tego nie wiedza to jedz do innych panów bo ci są kompletnie zieloni w temacie geometrii.
-
Geometria zawieszenia. Problem
przecież przód jest na fasolkach :D wybijasz klina z łożyska amortyzatora (poduszki) i regulujesz w którą pasuje ;)
-
BMW e60 - doposażenie w USB ?
Polecam 500s 2x usb , aux, bluetooth i rowniez streaming audio po BT, montaz plug and play. Dziala na swiatłowodzie a wiec sterowanie z poziomu radia i kierownicy działa jak należy ;) Tanie nie jest ale warto.
-
Lampy bixenon polift jak zrobić samopoziomowanie
Może w LM wyłączone są check errory ;)
-
E60 3.0d samoczynnie zalacza sie alarm
Tak w inpie. Wiem ze napisales ze bledow nie widzisz... ale to raczej nie mozliwe ;) Modul odpowiadajacy za alarm to DWA ( w moim przypadku np) W starszych E60 chyba jest to inny modul.
-
[E60] 535d Pochylenie kół
Ja to robię co wymianę oleju :mrgreen: Tak. A jak mamy kierunkowe opony to wskazane żeby sobie polatały "pod prąd" co jakiś czas :D A po zamontowaniu nowych opon przejechać ok 10 kilometrów z ciśnieniem 1,5 atmosfery żeby opony się "ułożyły" na felgach :8) Prawda :cool2: .......................... :duh:
-
E60 3.0d samoczynnie zalacza sie alarm
Podłącz kompa... Bedzie zapisany błąd i dokładna informacja który czujnik uruchomił alarm ;)
-
po wymianie amortyzatorow i poduszek przod wyzej jest
Amory siedzą całkowicie w zwrotnicy ? Tam jest taki rant na który ma dojść. A jeśli nie to mniej przyjemna rzecz : http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=651358&page=3 Wystarczy jak pooglądasz obrazki :P
-
Dyferencjał e60 3.0d Pasuje z innego modelu?
Na allegro pelno tego przeciez.... po co kombinowac ? A nawet jak cos to sprawdz w katalogu BMW. I wogole rozkręcić to trzeba najpierw bo byc moze to byc pierdola typu wyrobiona zawleczka lub urwana sruba mocujaca flansze. Nie bylem tam jeszcze w dyfrze ale to sa takie dwie opcje mozliwe.
-
[E60/61] Demontaż tylnej kratki nawiewu
speed1211, raczej nr 11 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=NY51-EUR-07-2007-E60N-BMW-525xd&diagId=64_1609
-
Zawieszenie E60 3.0d czy będzie pasowało z 2.5d?
Masz na mysli poduszke amortyzatora ?
-
Skrzynia automatyczna zablokowana na pozycji P
Podlaczales auto pod kompa ?
-
E60 i nawigacja NBT
tak widziałem już ten temat... jedynie szukam jeszcze osob którym to się udało, aby nazbierać jak najwiecej informacji :mrgreen: Sam myśle że choć drogi mod... to napewno wprowadza trochę młodości w auto ;)
-
Zawieszenie E60 3.0d czy będzie pasowało z 2.5d?
Jeśli RWD to bedzie pasować z tym że amor musi być z tej samej wersji. Czyli jak masz Mpakiet albo pakiet sport albo jeszcze zwykłe zawieszenie to taki ma być amor. Sprężyne też trzeba taką samą albo przełożyć swoją starą. pzdr
-
E60 głośno pracujące wycieraczki
dzięki bardzo :d Znalazłem na podanej stronie że to 86 stopni :mrgreen:
-
E60 głośno pracujące wycieraczki
odkopię.... Czy wie ktoś może ile powinien wynosić kąt przylegania wycieraczki do szyby ? Jedna wycieraczka mi od zawsze podskakuje (bosch i valeo) i jedyne co mi pozostało to ustawienie kątu przylegania. A jesli nikt nie wie dokładnie... to chociaż powiedzcie czy "w górę" ma iść "na ostro" czy ma być jednak "ciągnięta" :) Dzięki z góry i pozdrawiam.
-
E60 i nawigacja NBT
I jak ? ;) udało się ?
-
BMW E60 535xi LCI
Oświetlenie fajnie wyszło ;) Masz może fotę jak to wygląda w nocy ?? Ja co prawda miałem ledy u siebie ale krótko.... i wróciłem do ORI a na dodatek zmniejszyłem im napięcie co by tablica rejestracyjna była mniej czytelna :mrgreen: Najchętniej bym to wyłączył :lol:
-
E90 Nie działający Xenon-Dynamic, wymienione prawie wszystko
No u mnie jedna lampa choruje.. A zostala tylko wyjeta z samochodu na 3 tygodnie :/
-
E90 Nie działający Xenon-Dynamic, wymienione prawie wszystko
Ja probowalem ;) ciagle ten sam błąd. Wydaje mi sie ze jednak moze cos byc z masa... kiedys gdzies na zagranicznym forum o tym czytalem i komus to pomoglo ale nie wiem ktory to pin.
-
E60 530d M57TUD30 rozerwane koło zamachowe
Koło na wał, najlepiej z wandlerem.... i czujnik zegarowy ;) nie wiem jakie sa minimalne odchylki ale jak wyjdzie sporo to wiesz co masz popsute.