Treść opublikowana przez mnichu
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
Na forum jest wszystko co potrzeba;) musisz sie nauczyc kodowania NCSexpertem. Moze wystarczy sam LMA. Bo z 2LSMC i 2RSMC sie rozpędzilem... to sa moduły swiatel skretnych a nie wiem czy masz (jesli tak to tez przekoduj).
-
E60 Xenon poziomowanie lamp / moduł świateł
jrek spróbuj przekodować pustym plikiem .man moduły: LMA, 2LSMC oraz 2RSMC. A jeśli chodzi o mój problem to go rozwiązałem. Problemem okazała się przerwa w instalacji elektrycznej. Trochę cyny i poziomowanie jak i skręt działa ;)
-
BMW e60 CHRöBRY
Dużo E60 widziałem ale Twoje jakieś takie.... zaczarowane :cool2: Mega projekt. Felga pierwsza klasa i całość na medal :)
-
530d 218KM vs 530d 232KM - plusy i minusy
231ps ma żeliwny kolektor wydechowy oraz turbo na V-bandzie takie jak w wersji 235ps LCI. W zasadzie... to sa praktycznie identyczne silniki.
-
530d 218KM vs 530d 232KM - plusy i minusy
U mnie seryjny uklad wtryskowy ogarnia 364 konie... plus dla M57N2. Plus takze dla zeliwnego kolektora wydechowego VS stalowy ktory pęka w 218ps.
-
Jakie ciśnienie w oponach 225/50/17 nie Run Flat
Wywalaj runflaty i montuj zwykle :cool2: lub jak jezdzisz malo to do tych dwoch dobrych runflatow dokup zwykle 2 szt i pomieszaj. Runflaty wtedy daj na tył a za rok dokupisz dwie kolejne zwykle ;)
-
E61 530xi pęknięta sprężyna i zmiana zawieszenia
Seryjne dla xdriva. Lub jechac na maszyne gdzie manualnie wprowadza sie wysokość pojazdu (pomiary metrówką wysokości zawieszania przod i tyl - wymiary w mm)
-
Xdrive pomoc z przednimi półosiami
melazi , lepiej jak jest opuszczony ale jak nie masz wyjścia to na podniesionym też może być. Zibski mam większy przebieg i półosie zachowują się jak nowe. A mam diesla i sporo wiekszą moc.
-
Xdrive pomoc z przednimi półosiami
Tak się luzów nie sprawdza ;) Luzy sprawdzaj poprzecznie do półosi.
-
E61 530xi pęknięta sprężyna i zmiana zawieszenia
Nie istnieje coś takiego jak "M pakietowe" zawieszenie dla modelu 560x.
-
Xdrive pomoc z przednimi półosiami
A jaki masz przebieg ?
-
E61 523i N52B25
Fajna :D
-
Xdrive pomoc z przednimi półosiami
powodów do stukania z przodu auta jest multum ;) Do półosi zaglądał bym na samym końcu nawet jeśli wskazują luz optyczny. Chyba że latają jak poj#@!$e to nie masz się co zastanawiać :8) Maglownicy się przyglądałeś ? Łączniki stabilizatorów ? U mnie np jakimś cudem popuściła się łapa silnika (śruby do bloku silnika) i stukało. Kolejna rzecz.... masz obniżone auto >> sprawdź czy półośki nie przycierają o stabilizator. Wiem że głupio to brzmi, ale jednak sprawdz ;) Mam podobne auto i wiem co tam może się dziać ;) No i wiadomo.... końcówki wahaczy, drążki etc > brecha w łapę i kontrola (nie jakieś szarpaki na stacji).
-
Xdrive pomoc z przednimi półosiami
Obstawiam że to nie półosie :P Sory jeśli wykrakałem :D
-
BMW E61 535D mój pierwszy diesel 444 km 845 nm
Przy takiej mocy powinno byc poniżej 10s ;) Moze 9 ? ;)
-
BMW E60/E61 530xd. Napęd 4x4 a różne bieżniki opon.
xDrive dużo przyjmie ale ma swoją granicę. Przerobiłem u siebie mieszane ogumienie typu 245/35 R19 i 285/30 R19... przerobiłem 4x 245/40 R18... i przerobiłem 4x 225/50 R17 różnych producentów. Przesadzisz z różnicą obwodów i będzie kuku ;)
-
BMW E60/E61 530xd. Napęd 4x4 a różne bieżniki opon.
Możesz mieszać producentów przód/tył pod warunkiem że różnica w obwodach opon osi przedniej i tylnej nie przekroczy 1%. Jeśli zakupisz różne opony to załóż te z większym obwodem na tył. Tyle w temacie.
-
E61 Wysokość świecenia Bi-xenonu.
Jedz na stacje diagnostuczma -.- ustawienie to czasami 10 zl. U mnie na stacji gosc robi np za friko ;)
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Duzo taki interfejsik ? Rozumiem ze to pod ISTE P ?
-
Mycie silnika
Tez stosuje dimmer a potem karcher ;) Odpalenie i 10 minut az wyschnie ;) oczywiscie mycie na zimnym silniku ;)
-
BMW 525d touring from Norway
To chyba nie jest czarny a carbonschwarz metalic ;)
-
[E60] 525D 177PS - montaż turbo 3.0D 235PS
Jaka turbosprezarka siedzi w oryginale? GT2052V ? Na 3 sruby czy na opaske ? Calkiem mozliwe ze bedzie to plug and play ;)
-
E60 530D - sposób na MOC - opis
Dzieki ;) DPF znajduje sie w tylniej części puszki. Czyii... turbo > kat > dpf. Duzego otworu nie musisz wycinać, wystarczy 10x10cm a reszte wydlubiesz przecinakiem etc. Oczywiście od strony bloku silnika.... zaspawasz i nic nie bedzie widac ;) Ja z braku TIGa/Migomatu... puche spawalem normalna spawarka i elektroda do nierdzewki. Ja swoj wklad DPF wyrzucilem.... ale chyba skupują to ludzie. Dokladnie nie wiem wiec trzeba by sie rozeznać w temacie. Co do filmu.... tak.. przydusilem go hamulcem ;D Czy jest bezpieczne ? Z punktu widzenia budowy skrzyni > tak. Czy jest zdrowe... napewno nie ;D Chciałem zeby na filmie byl efekt ruszania xdriva.. ale i tak bylo za ślisko i ESP sobie zamrugalo ;) Normalnie nie jezdze w ten sposób i nikomu nie polecam ;) Procedure startu chyba mozna zrobic w LCI... tak mi cos sie zdaje. Turbo Timer by mi sie zdał :>
-
[E60] 525D 177PS - montaż turbo 3.0D 235PS
To jest ta sama turbosprezarka (jesli mowa o turbo z 235ps - E60/E65) edit: Sory... nie zajarzyłem że masz przedlifta ;/ No to.... nie pomogę ;/
-
BMW 525d touring from Norway
Lepiej jest miec jedno zadbane niz dwa trupy ;)