Treść opublikowana przez mnichu
-
Re: ciekaw funkcje e60
W przedlifcie mHUD tez działa:p
-
Geometra E60 czy to krzywe sanki czy geometria
Ogladaj zcieranie opon tylnich od wewnatrz. 2 stopnie to juz spore pochylenie. A tak to nie ma się do czego przyczepić.
-
światła odprowadzające do domu...
No tak... ale swiatla mi świecą jak go otwieram, czyli jak do niego ide :) a ja chcialbym zeby mnie jeszcze ładnie światełkami pożegnał :mrgreen: Wiem ze moge pociągnąć za manetke świateł drogowych ale szukam jakiejs zautomatyzowanej opcji :D No ale jak z LM2 nie da rady to trudno.... moze kiedys jakis dodatkowy moduł podloze ale to musze najpierw czas znaleźć:D
-
Telefony kompatybilne z bluetooth w E60
Używałem Lumi 920 z windowsem 8.1 i działało dobrze. Teraz Samsung S7 i również bez problemów. (CCC Pro)
-
światła odprowadzające do domu...
Jeśli to do mnie.... to ja nawet blisko polski nie jestem :| A tak na poważnie.... podpowiedzcie tylko co zakodować a dalej sobie poradzę :) Dodam że u mnie ten (patrz niżej) myk nie działa... Raz mi świecą światła.... raz nie chce bagażnika otworzyć. Ogólnie nie tędy droga :mrgreen:
-
światła odprowadzające do domu...
Koledzy a jak to ustawić w LM2 ?
-
Geometra E60 czy to krzywe sanki czy geometria
wrzuć ostatni wykres po geometrii... Opony OK ?
-
[E60] Problem z radiem, nie odtwarza wszystkich plików.
Da sie to i to.
-
[e61] 2.5i automat, jakie obroty przy 100km/h??
Montuj turbo :D
-
[E60] Problem z radiem, nie odtwarza wszystkich plików.
Wywaliłem oryginalna zmieniarke CD a wstawiłem Densiona 500s - zmieniarke cyfrową USB.
-
BMW 530xd by przemek4net 400ps - to juz koniec?
Dokładnie.... turbo GTB z 3.0d 245ps z serii Fxx. Wygląda ładnie.... a nieoficjalnie wiadomo ze czerwony dodaje mocy :lol: hehe Koszty kosztami ale jak się tak kombinuje małymi kroczkami i kolejnymi etapami to często wychodzi większe siano niż od razu przy założeniu "robię full albo wcale" ;) Dlatego ciągle czekam... ciągle obserwuje i też króliczkiem nie chce być :D Ale jak widze to przetarłeś drogę do +400ps :mrgreen: Powiedz proszę co to za turbina siedzi u tego kolegi ? W sensie... dużo większa niż ta u Ciebie ?
-
BMW 530xd by przemek4net 400ps - to juz koniec?
O Przemku będę temat obserwować :D Może skusisz się na taką dmuchawę ? : https://www.facebook.com/TXPerformanceTurbo/posts/1026888750711408 To może ja tez się skuszę :mrgreen:
-
[E60] Problem z radiem, nie odtwarza wszystkich plików.
Chyba rzecz normalna w E60 bo u mnie też tak było z niektórymi plikami mp3. Odkąd przeszedłem na Densiona nie mam już takich problemów :)
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Apacer a powiedz jakie turbo wsadzasz ? Mnie korci GTB2260V z seri F 530d i oczywiście hybryda z niej. Potencjał ponad 450ps w 3.0d single turbo, ale mi by stykło 400ps/800nm :)
-
[E60] 535d problem z odpaleniem na zimno
Raczej nie powinieneś miec problemów ;) Ja sam będę wymieniał go ale za dwa tygodnie jakos... Daj znać czy pomoglo ;)
-
[E60] 535d problem z odpaleniem na zimno
No jak tam chcesz... Następnym razem jak problem powróci zajmij sie przekaźnikiem :) a powróci wkrótce:p (obym nie miał racji)
-
Re: ciekaw funkcje e60
Siema. Czy może ktoś wie jak to ugryźć... moduł KOMBI: Mam ustawione na wert_01 i odległość po jakim gong się załącza od pasów to około 100metrów. Przetestuję sobie kiedyś wert_02 ale czy jakoś w pliku Nettodat da się coś zmienić aby uzyskać np odległość 500 metrów... kilometr ?
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Będzie 400ps+ ? :) Super ze autko odbudowane :) powodzenia w dalszych modach a widzę ze będzie ciekawie :)
-
[E60] 535d problem z odpaleniem na zimno
siema. Na początek wymień ten przekaźnik: 61366915327 http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=NC91-EUR-01_2004_E60_BMW_535d&diagId=61_4126#61366915327 Znajduje się pod filtrem kabinowym.... w puszce razem z kompem DDE. Kosztuje około 50 zł. Jeśli nie pomoże to masz sterownik ECU uwalony.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Ja to wiem ale nie każdy zna niemiecki :cool2:
-
Re: ciekaw funkcje e60
Mnie denerwowało dodatkowe sub menu od M i wyłączyłem całkiem ;/ ...................... Jak ktoś może wyedytować pierwszy post to proszę dopiszcie do : RFS to lampy tylnie a dokładnie żarówki wstecznego. Sam musiałem się naszukać w necie a miałem pod nosem tylko że nie pełny opis.
-
E61 530xi pęknięta sprężyna i zmiana zawieszenia
tia... jakbyś sobie chciał zrobić konika bujanego w ogródku.. to z 530i będą idealne ;)
-
E61 530xi pęknięta sprężyna i zmiana zawieszenia
Niczego nie wyciągamy przy montażu niższych sprężyn :duh: Co do gorszego prowadzenia xdriva >> Nie wiem... chyba macie auta niesprawne :P HR daje dużo na plus pod względem przyczepności w zakrętach ale na polskich dziurawych drogach jest beznadziejny. Tak samo nie rozumiem dlaczego xdrive ma się zepsuć po obniżeniu ?
-
E61 545I
275/30 R19 wchodzi na tył do E61 bez problemu.
-
E61 545I
19" zrobiłoby robotę ;) Ale tak tez jest ładnie :)