Skocz do zawartości

Apacer

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Apacer

  1. Apacer odpowiedział(a) na Kaczor93 temat w E90, E91, E92, E93
    Większe hamulce i dobre zawieszenie :D bo rozpędzić to nie wszystko :cool2: :D no hamulce, gleba, większa fela z rantem, to na końcu po modyfikacjach silnika hihi :twisted:
  2. Apacer odpowiedział(a) na tomaszsto1 temat w E60, E61
    w kolektorze ssacym? turbo dopompuje i będzie na +, 1,5 bara przy wyższych obrotach podczas jazdy. Odma nie jest droga, 169 zł zapłaciłem, wymiana podczas 3 zmiany oleju, to nie tragedia :8)
  3. Apacer odpowiedział(a) na Kaczor93 temat w E90, E91, E92, E93
    Intercooler pojemniejszy, turbo większe, układ chłodzenia wydajniejszy (większe turbo bardziej grzeje), wydech przeloty + większe średnice, wtryski wydajniejsze, mapa silnika. To po kolei ;)
  4. Apacer odpowiedział(a) na tomaszsto1 temat w E60, E61
    to ze jest dociągany to jest prawidłowo.
  5. Apacer odpowiedział(a) na tomaszsto1 temat w E60, E61
    http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153268
  6. Apacer odpowiedział(a) na KTM71 temat w E60, E61
    Jak z innymi telefonami? Napisz jaki masz model phona ;), bo np iphony mają czasem problemy.
  7. Apacer odpowiedział(a) na ziemi temat w E46
    Kołki żarowe są wieczne, tak łatwo nie da się ich uszkodzić. Ja moje webasto wielokrotnie rozbierałem i składałem, uszczelki połamane, były klejone na czerwony silikon (700C odporności) do pieców, to samo uszczelki obiegu wody w piecyku. Idealnie szczelny.
  8. Apacer odpowiedział(a) na ziemi temat w E46
    poprawnie powinno spalać pełną mieszanke i nie dymić. być może brudna jest siateczka w palniku/ wentylator dmuchawy ciężko chodzi/ zatkany tłumik- wydech webasto. Różne przyczyny, dlatego warto rozebrać i przeczyścić.
  9. Ja mam biało niebieskie w liczniku :), ledy smd 5060 chyba ze 3025-3030 wejdą. U mnie montowałem mniejsze,
  10. :) kiedyś skocze, zostało mi tylko zaktualizować mulfa i aplikacje CCC, reszte canem poleciało ładnie. A ostatnio wymienionych kilka części - odma - filtr powietrza k&n - uszczelki pod kolektorem - filtr oleju - olej castrola 5w40 tym razem ;) ciszej się zrobiło silnik przed wymianą przepłukany środkiem liqui moly, a do baku dolany dodatek czyszczący wtryski liqui moly. jedynie zauważylem lekkie wycieki z uszczelek miski i głowicy, chyba za kilka tyś km będzie mnie czekała ich wymiana :/
  11. 2- to nawiew chłodnego powietrza do podłokietnika, w celu schłodzenia np coli. 3- cd zmieniarka nie była we wszystkich, trzeba dodawać światłowody jeśli ich nie ma a chcesz doposażyć. DVD w navi jest do płyt nawigacji a pod spodem CD do CD, ale dvd też można audio otwarzać.
  12. Jeszcze soft i będzie więcej kucy :) narazie tyle wypluła
  13. Troszke może mylić bo w 530d też tam jest dodatkowa pompa wody, ale auto bez piecyka.
  14. sprawdź czy bezpiecznik od webasto nie jest wyjęty w skrzynce, a jeśli zasilanie ok to inpą przeskanuj piecyk.
  15. wyłącz w kodowaniu sprawdzanie tamtych żarówek lub dodaj opornik by oszukać can.
  16. linką a potem warto powietrzem z kompresora, ładnie wydmuchuje syfy.
  17. najtaniej 400 na allegro mulf2hi, bierz, bedzie sterowanie z kompa auta i wszelkie inne funkcje.
  18. mulf hi z usb, kilka stówek
  19. Posiadam TCU w aucie, ale nie mogę przypisać auta do connectedDrive.
  20. Pod maską to klapka na dolocie jest zasilana po wyłączeniu auta (ta ze sprężynką), po pewnym czasie przestaje.
  21. Apacer odpowiedział(a) na krywro910 temat w E46
    Przepal kilka razy, jak nie pomoże, wtedy czyszczenie palnika. Być może też być wypalona wata.
  22. PZU podobno wprowadziło ostatnio fajną rzecz, jeśli mamy u nich OC, wtedy oni się zajmują papierkową robotą i naprawą naszego auta na koszt oc sprawcy. :)
  23. w cappl RVC aktiv RVC_connected_to_vm aktiv RVC_display_options main_or_fullscreen / only_mainwindow / only_fullscreen Myslisz ze bez modułu LVDS kamere rozpozna? http://www.mp3car.com/vbulletin/attachments/general-hardware-discussion/58509d1270313489-bmw-e60-install-and-i-bus-retrofit-tricky-dvd-changer.jpg
  24. Apacer odpowiedział(a) na gustaw100 temat w E46
    zimne luty na płytce, sprawdź obwody półprzewodników które załączają napięcie na świece.
  25. 530d mieszany 9, w trasie 6,5 minimum przy normalnej jezdzie 120-150

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.