Treść opublikowana przez Apacer
-
Tuning Diesla
Większe hamulce i dobre zawieszenie :D bo rozpędzić to nie wszystko :cool2: :D no hamulce, gleba, większa fela z rantem, to na końcu po modyfikacjach silnika hihi :twisted:
-
N52 separator oleju odma
w kolektorze ssacym? turbo dopompuje i będzie na +, 1,5 bara przy wyższych obrotach podczas jazdy. Odma nie jest droga, 169 zł zapłaciłem, wymiana podczas 3 zmiany oleju, to nie tragedia :8)
-
Tuning Diesla
Intercooler pojemniejszy, turbo większe, układ chłodzenia wydajniejszy (większe turbo bardziej grzeje), wydech przeloty + większe średnice, wtryski wydajniejsze, mapa silnika. To po kolei ;)
-
N52 separator oleju odma
to ze jest dociągany to jest prawidłowo.
-
N52 separator oleju odma
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153268
-
bluetooth e60
Jak z innymi telefonami? Napisz jaki masz model phona ;), bo np iphony mają czasem problemy.
-
320d webasto dymi
Kołki żarowe są wieczne, tak łatwo nie da się ich uszkodzić. Ja moje webasto wielokrotnie rozbierałem i składałem, uszczelki połamane, były klejone na czerwony silikon (700C odporności) do pieców, to samo uszczelki obiegu wody w piecyku. Idealnie szczelny.
-
320d webasto dymi
poprawnie powinno spalać pełną mieszanke i nie dymić. być może brudna jest siateczka w palniku/ wentylator dmuchawy ciężko chodzi/ zatkany tłumik- wydech webasto. Różne przyczyny, dlatego warto rozebrać i przeczyścić.
-
E60 Zmiana podświetlania licznika
Ja mam biało niebieskie w liczniku :), ledy smd 5060 chyba ze 3025-3030 wejdą. U mnie montowałem mniejsze,
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
:) kiedyś skocze, zostało mi tylko zaktualizować mulfa i aplikacje CCC, reszte canem poleciało ładnie. A ostatnio wymienionych kilka części - odma - filtr powietrza k&n - uszczelki pod kolektorem - filtr oleju - olej castrola 5w40 tym razem ;) ciszej się zrobiło silnik przed wymianą przepłukany środkiem liqui moly, a do baku dolany dodatek czyszczący wtryski liqui moly. jedynie zauważylem lekkie wycieki z uszczelek miski i głowicy, chyba za kilka tyś km będzie mnie czekała ich wymiana :/
-
[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki
2- to nawiew chłodnego powietrza do podłokietnika, w celu schłodzenia np coli. 3- cd zmieniarka nie była we wszystkich, trzeba dodawać światłowody jeśli ich nie ma a chcesz doposażyć. DVD w navi jest do płyt nawigacji a pod spodem CD do CD, ale dvd też można audio otwarzać.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Jeszcze soft i będzie więcej kucy :) narazie tyle wypluła
-
używanie webasto
Troszke może mylić bo w 530d też tam jest dodatkowa pompa wody, ale auto bez piecyka.
-
używanie webasto
sprawdź czy bezpiecznik od webasto nie jest wyjęty w skrzynce, a jeśli zasilanie ok to inpą przeskanuj piecyk.
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej
wyłącz w kodowaniu sprawdzanie tamtych żarówek lub dodaj opornik by oszukać can.
-
Witam zalewa mi akumulator kratka wetylacyjną w bagażniku
linką a potem warto powietrzem z kompresora, ładnie wydmuchuje syfy.
-
[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki
najtaniej 400 na allegro mulf2hi, bierz, bedzie sterowanie z kompa auta i wszelkie inne funkcje.
-
[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki
mulf hi z usb, kilka stówek
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
Posiadam TCU w aucie, ale nie mogę przypisać auta do connectedDrive.
-
e60 rozładowuje akumulator- słychać pompę
Pod maską to klapka na dolocie jest zasilana po wyłączeniu auta (ta ze sprężynką), po pewnym czasie przestaje.
-
Dymiace webasto
Przepal kilka razy, jak nie pomoże, wtedy czyszczenie palnika. Być może też być wypalona wata.
-
E90 sedan , uszkodzony błotnik tył
PZU podobno wprowadziło ostatnio fajną rzecz, jeśli mamy u nich OC, wtedy oni się zajmują papierkową robotą i naprawą naszego auta na koszt oc sprawcy. :)
-
Kamera cofania w E60, jak doposażyć?
w cappl RVC aktiv RVC_connected_to_vm aktiv RVC_display_options main_or_fullscreen / only_mainwindow / only_fullscreen Myslisz ze bez modułu LVDS kamere rozpozna? http://www.mp3car.com/vbulletin/attachments/general-hardware-discussion/58509d1270313489-bmw-e60-install-and-i-bus-retrofit-tricky-dvd-changer.jpg
-
e46 2.0d99r-dogrzewacz webasto
zimne luty na płytce, sprawdź obwody półprzewodników które załączają napięcie na świece.
-
Ile pali twoja bemka
530d mieszany 9, w trasie 6,5 minimum przy normalnej jezdzie 120-150