Treść opublikowana przez Apacer
-
E90 - PDC zintegrowane z komputerem
to powinien być tylko dzwiek
-
E90 - PDC zintegrowane z komputerem
oryginalne czujniki w zależności od wersji, tył lub przód i tył, do tego moduł, kodowanie, i bedziesz miał obraz na lcd navi, a dzwięk poprzez głośniki,
-
Youtube przez bluetooth - F30
i tu jest problem ;), spróbuj przez przeglądarkę.
-
Youtube przez bluetooth - F30
YT poprzez aplikację, czy z poziomu przeglądarki?
-
jaki zarnik do xenonow do bmw e60 d1s czy d2s
masz bixenon czy pojedynczy?
-
dodatkowa turbina bmw 330d e46
Nie, ale byłem i widziałem, sprzęt mają dobry, ludzie polecają, programy facet pisze poprawnie. Ja się wybieram do łodzi na wirusa ;) kawałek mam ale warto też.
-
dodatkowa turbina bmw 330d e46
jetronic we wro
-
Sarna wbiegła w bmw e46
Jak nie było znaku dzika zwierzyna, to pójdzie z ubezpieczenia.
-
e90 filtr dpf kilka pytan przerobka
Będzie widzieć jako wypalony, czujnik ciśnienia będzie ok, jedynie tak jak pisałem załącza się tryb wypalania do 150-300 km, zależy.
-
[e60] Wchodzi sam na obroty po odpaleniu, brak reakcji naGAZ
sprawdz zawór egr i przepustnice gaszącą.
-
e90 filtr dpf kilka pytan przerobka
Kablem tego nie zrobisz, trzeba przeprogramować mape silnika w sterowniku. A co do usunięcia, albo wydłubanie, albo wspawanie rury. Jeśli nie usuniesz z mapy dpf, auto będzie nadal "wypalać" w trybie.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
W sobotę zamontowałem z powrotem oryginalny tylny tłumik, ponieważ tamty przelotowy już denerwował, gwizd turbo przy wyprzedzaniu staje się męczący po pewnym czasie :D . Dospawałem nowe końcówki żeby jako tako to wyglądało:
-
[E61] Webasto
wyjmij bezpiecznik odpowiedzialny za webasto, jeśli chcesz wyłączyć.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Zmian brak, jedynie na hamowni by trzeba było pomiary zrobić, ale będą przekłamane ponieważ pierwsze co, to wpadnie wydech kwasiak 3". Co do oleju, turbo i tak lekko przecieka, na poprzednim 5W30 dolewki robiłem ;), ten tak samo.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Małe zmiany. Wymieniłem boczne kierunki które już miałem stare zmatowione, na dymione z ramkami chrom, oraz doszły aluminiowe nakładki na pedały :)
-
Air Ride w e46 ?
dobra pneumatyka przynajmiej z 8 tyś.
-
Czy to akumulator do wymiany?
Zobacz ile ma wody w przegrodach, dolej, podładuj prostownikiem, :), i jaka data produkcji, jak młodszy to wpisać w inpie wymiane, będzie ładować większym napięciem. Sam tak zrobiłem po podobnych objawach i teraz zimno czy nie, odpala ładnie.
-
E39 - Zbyt wysoka temperatura w piecu Webasto
No ale jak w piecu w programie przy odpalaniu ma 90C to powinien awaryjnie się wyłączyć i przewietrzyć, oraz wywalić błąd. Może czujnik temperatury już jest walnięty i pokazuje za duże wartości? Miałem raz taki problem, piec pokazywał 130-160C, spowodowane to było zimnymi lutami na rezystorkach obok czujnika temperatury na płytce, poprawione luty i piecyk działa do dziś.
-
E39 - Zbyt wysoka temperatura w piecu Webasto
bez obiegu wody w piecu zagotował by się płyn a webasto wyłączyło by się z błędem.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
A moglibyście podać dane do tego przedstawiciela u którego zamawiane były rozpórki?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
ale ceny też mają zacne :8)
-
E60 530xi - uwag kilka z wymian oleju skrzyni,dyfrów,x-driva
Najlepiej to przeprowadzić płukanke przed wymianą oleju w skrzyni, bawił się któryś z kolegów tak?
-
E60 530xi - uwag kilka z wymian oleju skrzyni,dyfrów,x-driva
Ja wymieniałem w manualu i to co zlałem to był śmierdzący szlam a nie olej
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
fajne są, ale 200 ojro oj.. :D
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Kiedyś czyściłem bagażnik na myjce ciśnieniowej, rozebrałem wszystkie bebechy, porządnie wyszorowałem myjką i pianą aktywną, spłukiwanie, i do garażu na słoneczko do wyschnięcia.