Treść opublikowana przez Apacer
-
Światła led - powitalne logo w dzwiach
nowy model bmw cabrio posiada takie logo fabrycznie
-
Zblokowany silnik e60 530d
Łańcuszek?
-
jk podlaczyc zmieniarke w bmw e 60
mufl2 usb i to samo, bt, aux i usb.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Katalizator przy silniku oryginalny, dpf wywalony, przelotowy sportowy tłumik na końcu, który planuje dać w miejsce dpf, a końcówke będzie podwójny RM basowy. https://plus.google.com/u/0/102300962650791837501/posts/jT7rdxHpoEr?pid=6061632920654575810&oid=102300962650791837501 Tutaj filmik, powinien działać.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Ostatnio troszkę pobawiłem się z wydechem, puki co na próbe szybko zmontowane, zbyt głosno, słychać turbo. Tłumik poleci na środek, a na końcówke dokupie basowy RM. https://plus.google.com/u/0/102300962650791837501/posts/jT7rdxHpoEr?pid=6061632920654575810&oid=102300962650791837501
-
E60 - Instalacja zmieniarki CD
Światłowody są zielone, często umieszczone w rurce plastikowej karbowanej czarnej. Można kupić zwykłe w sklepie i dopasować je (w sensie wtyki przeformować, a nastepnie zalać klejem w gnieździe zmieniarki/radia/ itp), bo te oryginalne są drogie w porównaniu ze sklepowymi za 5 zł :)
-
Czy to normalne spalanie e60 530D?
jadąc 100km/h spalanie 6.5l, jadąc 150km/h spalanie 8,9l. Tryb mieszany 10.5-11,6
-
BMW E60 . otwierające się same szyby...
Odczytać błędy inpą, powinno pokazać czy jakieś moduły zostały rozłączane w niedalekim czasie. Elektronika wariuje, zapewne ma gdzieś zaśniedziałe styki na złączach.
-
[E60] wytarty panel ramka klimy radia
Ja usuwałem tą "gumę" na gorąco. Wrzucić we wrzątek a potem gąbeczką wyszorować, następnie polerka plastiku :), wygląda ładniej niż mat.
-
E60 530d Stuki przy kręceniu kierownicą, brak luzu
Zobacz czy łączniki stabilizatora masz całe
-
e60 545i Gdańsk WBANB31090B078519
Apacer odpowiedział(a) na pablo022 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNisko że amorki mogą być już do wymiany. Przekonasz się zwlaszcza podczas jazdy, jak będzie na zakrętach telepać na boki jak szalony :P
-
e60 545i Gdańsk WBANB31090B078519
Apacer odpowiedział(a) na pablo022 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem go kupować, ale ostatecznie odpuściłem :D
-
Jak spuścić paliwo
tak tak przepalajcie przepalajcie... a potem dziwota, że wtryski do wymiany
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Kupcie klej żółty do pistoletu elektrycznego, mocniej trzyma niż biały. Miejsce przemywać benzyną ekstrakcyjną, zdejmować grzybki lekko opalarką, klej podgrzać leciutko, zdrapać plastikową szpachelką, a resztki zmyć benzynką. Ja tak poprostowałem dwa wgnioty na błotnikach tylnych i wygląda jak nowe :)
-
530d e60 2004 Brak reakcji na gaz 1-2 sekundy i KOPCI
Spaliny to pęknięty kolektor wydechowy, brak reakcji na gaz to potwierdza. Przy ruszaniu duże ciśnienie spalin wylatuje poza kolektor nie rozkręcając turbo, efekt zmuły, gdy turbina już swoje obroty złapie wtedy spaliny same podciśnieniowo są zasyssane do niej i auto jedzie mocniej, takie wrażenie. Dostęp do kolektora jest trudny, najprościej zdjąć górę silnika i klawiaturę ,wtedy przy wymianie ewentualne błędy typu zapieczona nakrętka, jest łatwa przy usunięciu. Kolektor jest przykręcany do szpilek nakrętkami miedzianymi więc ich wyrobienie jest bezproblemowe :twisted: a wtedy można się nak^#$% :lol: . Wymiana przepływki według mnie bezsensu, wymycie jej, + zawory egr i sprawdzenie elektrozaworków podciśnienia, kolektor, itp i auto wróci.
-
Problem z rejestracją -prośba
A czy umowa kupna sprzedaży w takim przypadku jest ważna? Zapewne nie, więc droga sądowa i zwrot kasy dla Ciebie ...
-
Co zrobić z stara turbiną ?
silnik pulsacyjny zrób :]
-
Bluetooth w e60 z 2007 nie można sparować z telefonem
aktualizacja modulu
-
Zmiana intercoolera na większy - rożne średnicę rur
te silikony są oporne, ciężko się nakłada na mniejsze średnice. Ale można lekko olejem silnikowym nasmarować wtedy jakoś da rade założyć, potem obejme mocno skręcić i nie wyskoczy.
-
Zmiana intercoolera na większy - rożne średnicę rur
A turbawka fabryczna ile Ci pompuje? Zastanów się nad tymi : fmic.pl Sam mam i jest mega.
-
problem z 320d po wjechaniu w kałuże!
a czujnika wału nie zalało?
-
Kamera cofania w E60, jak doposażyć?
Wrzesień/październik może wcześniej, narazie kasiorke odkładam na semestr.
-
Kamera cofania w E60, jak doposażyć?
Poczytaj dokładnie na tamtej stronie co to za dodatek. Umieszczany pomiędzy ekranem, a nawigacją oryginalną. Obsługa kamery cofania obraz + sygnal po CANie, obsługa wejść wideo + wyjścia wideo na ekrany tylne, rgb i inne. Funkcja PIP -ekran w ekranie, TV itp. Powoli odkładam na to cacko i będę zamawiać, zdam relacje po montażu.
-
Kamera cofania w E60, jak doposażyć?
http://gsmserver.es/item/car-video-interface/car-video-interface-for-bmw-3-5-6-series-with-pip-function-idrive-support/ Najlepsze co może być, przy dodawaniu video w e60. multum wejść/wyjść
-
Ncs BMW 535D
niektóre moduły w 530 można zakodować poprzez basic funkcion, a niektóre poprzez change job.