Skocz do zawartości

GRACUS7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GRACUS7

  1. było ostatnio aż cztery podłokietniki do E36 i nawet ja sobie sprawiłem jeden! a co ciekawe udało mi sie za 260zł gdzie reszta poszła za 380-430zł a najlepsze to to że trafiłem na ten sam kolor co tapicerka! poczekaj cierpliwie za tydzień lub dwa znów się pokażą ja polowałem ze 4 mieciące
  2. dokładnie olej z czynnikiem sa w jednym układzie !!!
  3. jak wyciągnąłes silnik to pewnie odkręciłes spreżarkę a jak ona wisiała albo leżała z napietymi przewodami to mógł rozszczelnic sie układ a ta maź podobna do oleju to faktycznie moze być olej z układu klimy bo jest tam on po to aby smarować spręzarke i kolor też by sie zgadzał wiem to zobsługi mojej klimy jak gość dodawał mi oleju i środku UV do wykrywania nieszczelności
  4. jak nie masz klucza od syreny to kup sobie nowa stacyjkę z kluczem za 4zł odkręć syrenę od uchwytu i następnie wykręć cztery wkręty z obudowy i rozlutuj przewody od syreny. jak je rozlutujesz to cała płytka powinna ci wyjść z obudowy a wtedy zamontuj nowa stacyjke i ponownie złóz obudowę! w momencie jak odlutujesz przewód od stacyjki w syrenie to ona już wyc nie bedzie! ALE PAMIETAJ ŻE TAM CAŁY CZAS JEST NAPIECIE 12V KTÓREGO NIE WYŁĄCZYSZ!!!więc nie zrób zwarcia!!!! pozdrawiam
  5. ja przyjrzałbym sie bliżej przepływomierzowi!!!! od strzału gazu krokowy nie ma prawa poleciec prędzej gumy, plastyki obudowa filtra i przepływka!! a jest jeszcze coś takiego jak druga przepustnica w kolektorze ssącym (taka klapka ) sprawdź czy jest na miejscu jeśli ję posiadasz bo gaz mógł ją wybić lub połamać! a tak swoja drogą jak gaz ci strzela to jedź do mechanika i niech ci sprawdzi instalacje gazowa i elektryczną! ja mam gaz w swojej beci od ponad roku i nigdy mi nie strzelił a daje jej nieraz ostro.....
  6. GRACUS7 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E36
    wielkie dzięki dUSk !! teraz wiem czego szukac do pełnego kompletu elektryki pozdrawiam
  7. GRACUS7 odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    wyjmij te kratki od nawiewu i odkręć schowek a zobaczyśz czy masz tam airbag jesli nie to masz dużo miejsca aby coś tam upchac ale ja osobiście nie wycinałbym tam takiej dziury!! szkoda beci.... :modlitwa:
  8. GRACUS7 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E30
    a powiedzcie mi jeszcze czy warto kupić nowy taki jak na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61445395 czy lepiej oryginał uzywany chodzi mi o krztałt i dopasowanie tego błotnika! bo cena nie jest wielka ale zeby to wygladało...!!!!
  9. GRACUS7 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E30
    dokładnie chodzi mi o przód prawą strone! na pierwszy rzut oka też mi sie tak wydawało ale ja nie mam E30 to dla kolegi który tez nie wie dzięki belgus!!!!
  10. GRACUS7 opublikował(a) temat w E30
    witam powiedzcie mi chłopaki czy do E30 kombi z 90roku pasuje błotnik od innego modelu np sedan! szukam takiego bołotnika do kombi i ktos mi powiedział ze to jest to samo!
  11. GRACUS7 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E36
    czy nikt nie zna numeru przekaźnika komfortu?
  12. GRACUS7 opublikował(a) temat w E36
    witam czy ktos moze mi pomóc i sprawdzic u siebie w E36 jaki ma numer przekaźnik komfortu? znajduje sie on pod kierownica i ma kolor niebieski chodzi mi o numer boscha czy jaki kolwiek tam jest! a może ktos ma do sprzedania taki? chce załozyc u siebie w końcu elektrykę na drzwi ale chce to zrobic pożądnie wiec czekam na komplet potrzebnych części! przekaxnik komfortu bedzie w autach które mają domykanie szyb na dwie pozycje w przycisku, czyli samoistne domykanie przy mocniejszym wciśnięciu przycisku! własnie dzisiaj załozyłem sobie oryginalny podłokietnik !udało mi sie kupić w tym samym materiale co tapicerka za 260zł na allegro ale czad!!!!!! pozdrawiam
  13. ten czujnik jest w silnikach M40 na przewodzie wysokiego napięcia jest to takie oczko przez które przechodzi przewód chyba od czwartego cylindra! znajduje sie to pod osłona plastykowa wtyczek przewodów do kopółki ! a jest podłączony wtyczka do czarnej puszki pod kolektorem razem z wtyczka czujnika połozenia wału
  14. ten czujnik to zwykła cewka nawinieta na plastykowym korpusie w tym przypadku białym i zalana czarna gumą! sprawdzic to mozecie miernikiem na wtyczce! jak jest przejście to wszystko gra a jak nie ma przrzejśćia to drucik w srodku uszkodzony!!!!
  15. GRACUS7 odpowiedział(a) na mar_s temat w E36
    zobacz tu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62159106 moim zdaniem szkoda roboty i lepiej odżałować te parę groszy tym bardziej jak masz gwarancje!
  16. czujnik wisi bo ktos wcześniej wymieniał przewody a nowe nieoryginalne nie maja czujnika! odkręc końcówkę z przewodu i załuz oczko na przewód i ponownie wkręć końcówkę od swiecy na przewód! załóż to na 4 cylinder ale to nie ma większego znaczenia na którym cylindrze bedzie! ja jeździłem kiedyś bez tego czujnika i nie było zeadnej różnicy w mocy wiec szukaj przyczyny w przepływce lub pompie paliwa!
  17. GRACUS7 odpowiedział(a) na mar_s temat w E36
    patrz na allegro maja nowe pompu z gwarancja za 175zł
  18. GRACUS7 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E30
    o ile mi wiadomo to nie we wszystkich BMW jest sterowanie masą a wręcz powiedziałbym ze we wszystkich jest sterowanie PLUSEM ale nie bedę się kłucił jeśli chodzi o E30 bo w takiej centralnego jeszcze nie ruszałem więc dlatego pytam
  19. GRACUS7 opublikował(a) temat w E30
    witam! z góry zaznaczam ze uzylem przycisku SZUKAJ i niestety nic nie znalazlem! znajomy chce mi podrzucic swoja E30 325 abym zalozyl mu alarm ale nie podlaczalem jeszcze w tym modelu alarmu do centralnego! wiem ze centralka jest u kierowcy pod nogami ale jakie jest tam sterowanie czy standardowe dla BMW dwa +?? i jakie kolory przewodów mam szukac? bardzo prosze o wszelkie wskazówki
  20. GRACUS7 odpowiedział(a) na 130rapid temat w E30
    jesli to zrobiles i nie pomoglo to scignij skrzynie i wymien lozysko i plastykowy bolec pod ramieniem wysprzeglajacym! mi te| szarpalo strasznie jak zrobilem dluzsza trase ! okazalo sie ze mialem pekniety plastykowy bolec i zajechane lozysko choc nie szumialo za bardzo
  21. GRACUS7 odpowiedział(a) na ZIN temat w E36
    a ja wyczytałem gdzieś kiedyś ze jeśli w BMW jest problem z odpaleniem na rozgrzanym silniku to wine za to ponosi czujnik temperatyry silnika który jest pod kolektorem w M40 a dokladnie są tam jakies dwa czujniki!!
  22. GRACUS7 odpowiedział(a) na carnet temat w E39
    witam kolegów! ja własnie jestem po wymianie sprzęgła i może u mnie aż tak ciężko nie chodziło to i tak wymieniłem komplet bo łożysko już było na wykończeniu a w dodatku miałem ułamany taki plastykowy bolec pod ramieniem wysprzęglającym, choć trzymał się on na miejscu do czasu gdy nie zdjałem skrzyni! ale przejdźmy do sedna sprawy! swoje stare sprzęgło sprzedałem znajomemu który szykował sie do wymiany bo właśnie cholernie ciężko mu chodziło sprzęgło aż noga go bolała! facet kupił odemnie docisk i tarczę były w idealnym stanie i w sklepie nowe łozysko ! a po zdjęciu skrzyni okazało sie że jedyną rzeczą jaką miał uszkodzoną to ten plastykowy bolec który u niego całkiem się rozleciał i łożysko wysprzęglające szło krzywo po wałku i się zacierało stąd ten opór przy wysprzęglaniu!! głupi plastyk jest praktycznie nie do zdobycia w sklepie a w ASO tylko na zamówienie a koszt to parę złotych! ja osobiście swój skleiłem i wzmocniłem wkrętem bo robiłem to w niedzielę i nie miałem innych możliwości a znajomy miał o tyle lepiej że robił to w tygodniu i dotoczył to z aluminium!! Ja właśnie wczoraj odebrałem sobie ten plastyk z ASO bo zamówiłem tydzień temu i wziołem sobie 3szt tylko teraz mam dylemat czy znów zrzucać skrzynię czy poczekać aż coś sie zacznie dziać pozdrawiam i życze miłej pracy przy skrzyni
  23. a nową pompe to znaczy sam wkład pompy bo to ci bedzie potrzebne kupisz na allegro w firmie za 200zł tylko podaj im wcześniej oryginalny numer boscha z twojej! towar jest nowy i z gwarancją!!
  24. GRACUS7 odpowiedział(a) na td25 temat w E36
    ja też wolałbym kupić za 150zł pożądny używany ale oryginalny błotnik z giełdy albo oferty allegro
  25. wskazówka pod naciskiem sprężynki opiera sie o metalowy bolec (ogranicznik) podnieś ją delikatnie i przełóż na druga stronę i póść swobodnie i zaznacz mazakiem gdzieś na boku taki punkt odniesienia w którym wskazówka stoi swobodnie! a następnie mocno ściągnij lub podważ ją u nasady śrubokrętem! napewno zejdzie! przy zakładaniu ustaw ja na zaznaczony punkt i wciśnij a później znów podnieś za końcówkę i przestaw na drugą stronę ogranicznika tak aby wskazówka pod naciskiem sprężynki oparła się o bolec!!! chyba jasne!!! prościej nie można!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.