Treść opublikowana przez Jawor
-
525 TDS Automat 94. Podobno jest słaby?
http://bmw-tds.pl/forum/olej-w-automacie-vt73.html
-
Niezgrabnie stojący przód w bmw e32 :(:(
Albo obrzyna sprężynki :norty: :norty:
-
Wibracje po raz xx
Polecam lekturę tego tematu: http://bmw-tds.pl/forum/koo-dwumasowe-vt37.html
-
sprzedałem 525 TDS wrażenia po?? a co dalej??
kuce nie mają znaczenia, przy przyspieszaniu liczy sie moment obrotowy który jest bardzo wysoki. W dodatku w E39 (i zpewne w E38 też) jest wyższy o 20Nm niż w E34 i wynosi 280Nm. Poza tym, nie oczekujmy od E38 w dieslu osiągów porównywalnych z bardziej usportowionymi modelami BMW.
-
E36 golff killer!!!!!! patrzcie to!!!
Sorry, miałem na myśli 5 ;]
-
bmw e 36
a co to takiego? :jawdrop: na bank nie pasują
-
E36 golff killer!!!!!! patrzcie to!!!
Zdjęcie nr 7, koleś ma chyba szafę grającą w bagażniku :norty: :norty: :norty:
-
[e39] 525d
W tym linku są zawarte informacje o różnicach pomiędzy td a tdsem a także tds a 2,5d http://bmw-tds.pl/forum/roznica-pomidzy-24-25td-a-25-tds-vt7.html
-
[seria 5] ile palą wasze beemki 525tds??
Tu masz cały watek na ten temat: http://bmw-tds.pl/forum/ile-pal-nasze-tdsy-vt32.html
-
525 TDS Automat 94. Podobno jest słaby?
Co Ty masz za skrzynie, że masz przełożenia D i S? Gwarantuje Ci, że długo się nie nacieszysz tym tdsem jak nim laczki ciągle palisz...
-
Jak się włamać do E32?
Podepnij się pod oświetlenie bagażnika. Ewentualnie spróbuj podać prąd gdzieś w komorze silnika od spodu
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
Co za dureń ten tłumikarz :duh: Nie mógł zdjąć Ci tego tłumika? :mad2: Współczuję i życzę powodzenia w zmaganiach!
-
Opadajaca klapa bagażnika w 530d kombi
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=295782836
-
Zagłówki... nie było.. a mają być...
Wg mnie ten drucik powinien być zamocowany na spodzie tego plastikowego kółka, jakoś unieruchomiony zeby stabilizował ten pręt. Zrób jakieś wyraźniejsze fotki to może coś się uda stwierdzić.
-
kopci jak komin batorego
sprawdziłeś szczelność głowicy w trakcie wymiany uszczelki? jak sie nagrzeje do normalnej temperatury to słabnie?
-
Pomoc przy wyborze TDSa
Może miał jakąś przekładkę silnika, albo sprzedawca nie wie co sprzedaje. Zobacz czy ma intercooler, na forum był już kiedyś poruszany wątek jak wizualnie odróżnić TD od TDSa
-
Pomoc przy wyborze TDSa
Kolego, podstawowa różnica to to, że 115km to 2,5td a 143km to TDS. TD od TDS różni się zasadniczo intercoolerem, w TD go nie ma. wyjaśnienie: http://tds.webd.pl/forum/about7.html
-
centralny zamek zaciał sie...
W E34 jest pod boczkiem bagażnika, kawałek plastiku zakończony krążkiem. Ma długość ok. 8 cm. Pogmeraj na wysokości rygla od wlewu a znajdziesz bez problemu.
-
Lewarek, gaśnica...
w e34 gaśnica była mocowana pod fotelem kierowcy o ile się nie myle.
-
centralny zamek zaciał sie...
W bagażniku masz plastikowe cięgięłko do awaryjnego otwarcia wlewu
-
Poprawa hamulców, dywagacje na temat swapa
Varrol, skoro zamierzasz robić swapa to może warto by pod tym kątem walnąć do tyłu belkę z dyfrem itd od modelu z podobnym silnikiem na który zamierzasz robić swapa.
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
sprawdź czy nie maqsz gdzieś dziury w dolocie. w ramach testu przytkaj kawałkiem kartonu część filtra powietrza i zobacz czy dalej będzie falował
-
Touring - ogrzewanie tylnej szyby
Sprawdź wiązkę, a dokładnie część wychodzącą z dachu i idącą do klapy. To na 90 % powód.
-
325 tds-warto?
http://tds.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10 Pozdro!
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
O ile sie nie mylę: "Koszty wysyłki do Polski - Nie podano" Pozdrawiam