Treść opublikowana przez Jawor
-
wydech TDS
:duh: :duh: :duh: :duh: :duh: tomek-tarnow, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3987901 zdjęcie nr 4 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2402791 zdjęcie nr 3 tylko w tym ostatnim rdza zeżarła tłumik :jawdrop:
-
wydech TDS
Do 1992 były dwie rury, później była juz tylko jedna. Kwestia poruszana, dawno, dawno temu na forum
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Buahaha jakiś literat z dolnej półki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
Jestem w nielicznej grupie którym ten samochód się podoba. Jest dosyć dopracowany, gdyby nie brewki dla mnie byłby super! Nie obrażajac nikogo, ale E36 IMHO jest zbyt pospolite. Ta trójeczka pozytywnie wyróżnia się z tłumu, może trochę za nisko, ale jak kto lubi. A felgi jak marzenie:)
-
malutki kluczyk- do czego?
Jelito nie napisał o jaki bagażnik dachowy mu chodzi :duh: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DM11&mospid=47537&btnr=82_1250&hg=82&fg=51 I 5L beczkę z piwem powinieneś wszystkim, biorącym udzial w tej dyskusji, postawić.
-
problem 325 td
Regenerowałeś turbinę? To że ją słychać o niczym nie świadczy, może wirniki są przytarte...
-
318tds - cisnienie na pompie paliwa. kobieta i bmw
Napisz bardziej konkretnie, co się działo i co było wymieniane/naprawiane.
-
ciezko pali na ciepłym TDS
Nastawnik pompy wtryskowej. poszukaj, jest wiele postów na ten temat Pozdrawiam, Jawor
-
Problem z odpaleniem! Kto pomoże?????Opłaca się go robić
Rozrząd? Może łańcuch Ci przeskoczył...
-
Prośba o inf.!!! - stylizacja/silniki/opcje wyposażenia
Tylko że BMW 328i na stronie którą podałes ma silnik 3.0
- galka zmiany biegów
-
Prośba o inf.!!! - stylizacja/silniki/opcje wyposażenia
Uchwyt na napoje
-
prosze o kod jeśli możliwe
Wysil się trochę i poszukaj!!! W tym dziale masz duży temat w którym ktoś Ci rozkoduje radyjko :search: :search:
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Oxfordgruen + szare wnętrze Poza tym do touringa kanapka od sedana chyba nie podejdzie...
-
czyja piątka w TVN turbo ???
ZacAnaheim, zapodaj jakieś foto jak to wygląda. Kiedyś widziałem E34 ze znaczkiem 5xx w oryginalnej czcionce ale było krzywo poprzyklejane i średnio to wyglądało...
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Oprócz radia to mam jeszcze białe kierunki z przodu, nic poza tym. Reszta oryginal, chociaż zastanawiam się nad skórą...
-
czyja piątka w TVN turbo ???
ok, kumam, dlatego napisałem, że 3/4 samochodów z forum by pasowało do tego działu. Nieliczne jest grono montujące spojlery, blendy itd w swoich samochodach. U siebie z oryginału nie mam tylko radia, bo nie było go jak kupiłem samochód. I teraz zastanawiam się czy to jeszcze oryginał czy juz nie?
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Nie drażni mnie sam pomysł, tylko mam wątpliwości co do jego realizacji. Wszystko to kwestia względna, najwięcej będzie dyskusji nad zakwalifikowaniem samochodu do działu original. Nie mam nic przeciwko czytaniu postów na ten temat, bardzo lubię podziwiać Wasze samochody i czytać Wasze posty, ale uważam, że można by to było uogólnić do modeli ze starszych serii. I cieszę się, że oryginał nie oznacza dla Ciebie samochodu serwisowanego czasem poza ASO, w przeciwieństwie do Łukasza735 Co do kameralności działu 6 i 8er to miłoby było gdyby tak samo było z działem dot. E34 ale w praktyce to chyba nie zbyt możliwe, to samochód zbyt popularny. 3mam kciuki za Wasz projekt i chętnie się do niego włączę, jeśli wypali, doprowadzając swoje E34 do stanu coraz bliższego ideałowi. Pozdrawiam, Jawor!
-
czyja piątka w TVN turbo ???
1. stan to pojęcie względne, dla jednego ideał, dla innego nie. dla mnie nie, jeśli o to Ci chodzi. 2.jeśli chodzi o oryginał to nie mogę ręczyć za poprzednich właścicieli ani za mechaników. W założeniu tak, a jak w praktyce to nie wiem...
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Original znaczy oryginalny w sensie 100% zgodności z oryginałem lub oryginalny w sensie niepowtarzalny. Większość samochodów ma dziwne patenty, które mogłyby zasługiwać na miano "oryginalności" Poza tym, 100% oryginał nie znaczy świetny stan, kapujesz? skidmarks, wiem ale chyba nie ma takiego samochodu, poza muzeum. 100% oryginału nigdzie nie znajdziesz. Poza tym, można utworzyć dział np. original E87 dla osób które kupiły nówki z salonu :mad2: :mad2: :mad2:
-
miekki przod
Masz odpowiedź Zmień amory bo te które masz to już praktycznie śmietnik. Jak naciśniesz na przód to buja się długo czy od razu wygasza?
-
525 TDS ....... Zbiornik Paliwa .............. :(
użyj wyszukiwarki, było wielokrotnie :search:
-
czyja piątka w TVN turbo ???
:duh: Może zróbmy dział Original dla każdego modelu jaki wyprodukowało BMW? :mad2: Do takiego działu klasyfikuje się 3/4 userów forum :duh:
-
świeża 328 i do sprzedania - znacie ??
Sorry za OT, ale nie wytrzymałem. Panowie, w Niemczech są inne realia, tam często jedna rodzina uzytkuje kilka samochodów, więc niewielkie przebiegi nie są niczym dziwnym, więc nie twierdźcie że to wszystko pic na wodę. Wiadomo, zawsze można trafić na minę, ale nie popadajmy w jakieś chore skrajności. Pozdrawiam, Jawor
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Fakt, koleś ma jakąś obsesję na punkcie ubioru :duh: :duh: Typ ma bardziej żenujące teksty niż Kornacki :mad2: :mad2: