Skocz do zawartości

Jawor

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jawor

  1. Jawor odpowiedział(a) na wwwrona temat w E34
    znaczy się po '94 nastawnik w pompie da się regenerować? To bardziej czyszczenie nastawnika niż regeneracja. Można czyścić potencjometryczny i indukcyjny, ale tylko przy indukcyjnym są efekty. Najłatwiej poznać nastawnik po wężach przelewowych - potencjometryczne mają przelew z góry.
  2. Jawor odpowiedział(a) na wwwrona temat w E34
    oprócz tego w TDSach zmienił się nastawnik pompy wtryskowej. zamiast potencjometrycznego jest indukcyjny.
  3. Panienka oprócz gum tylnej belki to zapomniała rozwiązać problemy z układem chłodzenia - wskazówka nieznacznie wychylona poza połowę.
  4. Jawor odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    Kiedyś w Golfie znalazłem coś podobnego a w środku jakieś pety z ruskimi banderolami i kosmetyki z czegoś w stylu AVONu :mrgreen: :mrgreen:
  5. układ paliwowy Ci się niezapowietrza?
  6. Jawor odpowiedział(a) na Danek24 temat w E39
    Miałem podobnie kiedyś. najpierw głośny świst, później gwizdanie, zgrzytanie i w końcu turbo padło. Podjedź gdzieś do warsztatu w którym sprawdzą Ci turbo, być może że to tylko Twoje subiektywne odczucia, niepoparte racjonalnymi argumentami:)
  7. Jawor odpowiedział(a) na Rafisio temat w E34
    Paliwo dociera? Dochodzi prąd do świec i świece grzeją?
  8. Pewno kosztował 2.000.000 Marek zachodnich ?? 3.0 tds :cool2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  9. Jawor odpowiedział(a) na larwi temat w E36
    Tylkoprzełożony EWS trzeba jeszcze zaprogramować w komputerze silnika.
  10. Jak robisz przeróbkę z TD na TDSa to musisz zmienić komputer na taki od TDSa. Nie wiem czy nie będziesz musiał zmienić chłodnicy żeby wszedł pod nią intercooler. TD też miały chłodnicę oleju? Jeśli nie to dodatkowa przeróbka.
  11. Jawor odpowiedział(a) na larwi temat w E36
    Kolego, skołuj kompa do Twojego silnika bez immobilisera i wyłącz moduł wykonawczy na rozruszniku i powinno działać. Ewentualnie zostaje Ci ASO, ale w moim przypadku chcieli wymienić EWS za prawie 700 pln. Pozdrawiam, Jawor
  12. Jawor odpowiedział(a) na tomekb temat w E36
    www.google.pl :lol:
  13. Mają te same lampy tylko inne szkiełka. macie zaszczyt pisać z człowiekiem który takie rzeczy robi, hehe. Żart z tym zaszczytem oczywiście ;) to właśnie miałem na myśli, chodziło mi o brak półksiężyca w miejscu gdzie są pozycje w BH. Darex, ile kosztuje taka przyjemność u Ciebie?
  14. A Ty do swojej E46 też byś nie kupił nowej głowicy, nieprawdaż? Nie mówię o kupowaniu samych nowych części, bo niektóre ceny mogą zabić, ale bez rzeźbienia. Poza tym kolega napisał, że kupił uzywke, wiec nie wiem skąd wpadłeś na pomysł z nową. Zakwestionowałes zakup uzywanej głowicy z omegi tds, ktora pasuje do bmw tds. Tym bardziej, że jest na to dowod, wszystko działa i auto jezdzi. Nie ma sie co oszukiwac, lepsza z demobilu z opla w dobrym stanie i tansza (800zł), niz spawana, regenerowana z bmw i drozsza (2000zł). Negujesz zakup takiej uzywki, a przeciez nikt rozsadny nie kupiłby nowej. Szerokosci dla Ciebie. Sorry, ale napisałeś o nowej głowicy z ASO za kilka tysięcy. Nie jestem przeciwnikiem części używanych, bo nie warto przepłacać, tyle że czasem to potrafi wyjść bokiem ale to już inna historia. Wiadomo, że różne pierdoły mogą sporo kosztować w ASO, a na szrocie są za bezcen. A co do tej głowicy z Omegi to nie wiadomo czy była spawana regenerowana, więc nie ma co jej tak zachwalać. Poza tym 2000 to bardzo wyśrubowana cena za głowicę można znaleźć sporo w podobnym lub lepszym stanie w niższej lub podobnej cenie. renoraines wzajemnie, szerokiej i suchej drogi :cool2:
  15. Jakieś postępy w pracach?
  16. Jawor odpowiedział(a) na bmwmaciej temat w E39
    Jaki to motor? Chodzi Ci o brak kompresji na cylindrach? Jeśli tak to remont kapitalny albo motor-uzywka, w nie wiadomo jakim stanie. A o kosztach przekładki musisz się zorientować w swojej okolicy, będziesz mieć najlepsze rozeznanie wtedy.
  17. Nie przesadzaj. Ty tez nie kupilbys nowej glowicy w ASO za tysiace zlotych, do swego e34, ktorego cena rynkowa jest niewielka ( bez obrazy, to nic osobistego tylko stwierdzenie faktu, bo wszyscy wiemy ile kosztuje e 34). A Ty do swojej E46 też byś nie kupił nowej głowicy, nieprawdaż? Nie mówię o kupowaniu samych nowych części, bo niektóre ceny mogą zabić, ale bez rzeźbienia. Poza tym kolega napisał, że kupił uzywke, wiec nie wiem skąd wpadłeś na pomysł z nową. Chciałbyś kupić samochód od kogoś kto robił wszystko po kosztach i ładował zamienniki z innych marek? Bo ja na pewno nie...
  18. zawinięta strzałka to gotowość do rozruchu. kontrolka z wtrsykiem to kontrolka od wtrysku sterującego.
  19. Omega ma inny osprzęt, pompę, turbo, chyba intercooler itd. Sorry kolego, jak Cię nie stać na utrzymanie BMW i musisz łatać go częściami z opla, to sprzedaj ten samochód zanim zrobisz mu za dużą krzywdę.
  20. Jawor odpowiedział(a) na arafal temat w E34
    A jakby zdjąć pompę i podciśnieniem go wypłukać z góry? To tylko teoretyczne dywagacje.
  21. http://bmw-tds.pl/forum/viewtopic.php?t=10
  22. Jawor odpowiedział(a) na rekin320 temat w E34
    Oryginał BMW od klapy ok.170PLN
  23. inaczej. i tak będzie widać bo black hella mają inne pozycyjne niż seryjne lampy
  24. Polit seryjnych nie da się przerobić na black hella. Możesz je przyciemnic, ale i tak bedzie widać że to nie są oryginały.
  25. Jawor odpowiedział(a) na rekin320 temat w E34
    Ewentualnie sprawdź, zdejmując podsufitkę, czy siłowniki nie pospadały Ci z prowadnic.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.