Treść opublikowana przez Jawor
-
wyglad e34 z 90r a z 94r-roznice
znaczy się po '94 nastawnik w pompie da się regenerować? To bardziej czyszczenie nastawnika niż regeneracja. Można czyścić potencjometryczny i indukcyjny, ale tylko przy indukcyjnym są efekty. Najłatwiej poznać nastawnik po wężach przelewowych - potencjometryczne mają przelew z góry.
-
wyglad e34 z 90r a z 94r-roznice
oprócz tego w TDSach zmienił się nastawnik pompy wtryskowej. zamiast potencjometrycznego jest indukcyjny.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Panienka oprócz gum tylnej belki to zapomniała rozwiązać problemy z układem chłodzenia - wskazówka nieznacznie wychylona poza połowę.
-
Życie BMW 850ci
Kiedyś w Golfie znalazłem coś podobnego a w środku jakieś pety z ruskimi banderolami i kosmetyki z czegoś w stylu AVONu :mrgreen: :mrgreen:
-
Problem z odpaleniam TDSa po nocy (chyba coś z pompą)
układ paliwowy Ci się niezapowietrza?
-
TDS gwizd i świst turba
Miałem podobnie kiedyś. najpierw głośny świst, później gwizdanie, zgrzytanie i w końcu turbo padło. Podjedź gdzieś do warsztatu w którym sprawdzą Ci turbo, być może że to tylko Twoje subiektywne odczucia, niepoparte racjonalnymi argumentami:)
-
nie chce zapalic e34 2.5 tds
Paliwo dociera? Dochodzi prąd do świec i świece grzeją?
-
3.0 diesel z przebiegiem 400 000 km warto ?
Pewno kosztował 2.000.000 Marek zachodnich ?? 3.0 tds :cool2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Problem z immobilajzerem :(
Tylkoprzełożony EWS trzeba jeszcze zaprogramować w komputerze silnika.
-
525 td czy 525 tds ? ('93) - jak rozpoznać?
Jak robisz przeróbkę z TD na TDSa to musisz zmienić komputer na taki od TDSa. Nie wiem czy nie będziesz musiał zmienić chłodnicy żeby wszedł pod nią intercooler. TD też miały chłodnicę oleju? Jeśli nie to dodatkowa przeróbka.
-
Problem z immobilajzerem :(
Kolego, skołuj kompa do Twojego silnika bez immobilisera i wyłącz moduł wykonawczy na rozruszniku i powinno działać. Ewentualnie zostaje Ci ASO, ale w moim przypadku chcieli wymienić EWS za prawie 700 pln. Pozdrawiam, Jawor
-
Za szybka pomoc nagroda!!!!!!!!!!!!
www.google.pl :lol:
-
Przerabianie na Hella Black z okolic Łodzi
Mają te same lampy tylko inne szkiełka. macie zaszczyt pisać z człowiekiem który takie rzeczy robi, hehe. Żart z tym zaszczytem oczywiście ;) to właśnie miałem na myśli, chodziło mi o brak półksiężyca w miejscu gdzie są pozycje w BH. Darex, ile kosztuje taka przyjemność u Ciebie?
-
z których innych samochodów pasują części do BMW,dopisujcie
A Ty do swojej E46 też byś nie kupił nowej głowicy, nieprawdaż? Nie mówię o kupowaniu samych nowych części, bo niektóre ceny mogą zabić, ale bez rzeźbienia. Poza tym kolega napisał, że kupił uzywke, wiec nie wiem skąd wpadłeś na pomysł z nową. Zakwestionowałes zakup uzywanej głowicy z omegi tds, ktora pasuje do bmw tds. Tym bardziej, że jest na to dowod, wszystko działa i auto jezdzi. Nie ma sie co oszukiwac, lepsza z demobilu z opla w dobrym stanie i tansza (800zł), niz spawana, regenerowana z bmw i drozsza (2000zł). Negujesz zakup takiej uzywki, a przeciez nikt rozsadny nie kupiłby nowej. Szerokosci dla Ciebie. Sorry, ale napisałeś o nowej głowicy z ASO za kilka tysięcy. Nie jestem przeciwnikiem części używanych, bo nie warto przepłacać, tyle że czasem to potrafi wyjść bokiem ale to już inna historia. Wiadomo, że różne pierdoły mogą sporo kosztować w ASO, a na szrocie są za bezcen. A co do tej głowicy z Omegi to nie wiadomo czy była spawana regenerowana, więc nie ma co jej tak zachwalać. Poza tym 2000 to bardzo wyśrubowana cena za głowicę można znaleźć sporo w podobnym lub lepszym stanie w niższej lub podobnej cenie. renoraines wzajemnie, szerokiej i suchej drogi :cool2:
-
Nowy nabytek do konkretnego remontu :) Prosze o pomoc...
Jakieś postępy w pracach?
-
brak cisnienia
Jaki to motor? Chodzi Ci o brak kompresji na cylindrach? Jeśli tak to remont kapitalny albo motor-uzywka, w nie wiadomo jakim stanie. A o kosztach przekładki musisz się zorientować w swojej okolicy, będziesz mieć najlepsze rozeznanie wtedy.
-
z których innych samochodów pasują części do BMW,dopisujcie
Nie przesadzaj. Ty tez nie kupilbys nowej glowicy w ASO za tysiace zlotych, do swego e34, ktorego cena rynkowa jest niewielka ( bez obrazy, to nic osobistego tylko stwierdzenie faktu, bo wszyscy wiemy ile kosztuje e 34). A Ty do swojej E46 też byś nie kupił nowej głowicy, nieprawdaż? Nie mówię o kupowaniu samych nowych części, bo niektóre ceny mogą zabić, ale bez rzeźbienia. Poza tym kolega napisał, że kupił uzywke, wiec nie wiem skąd wpadłeś na pomysł z nową. Chciałbyś kupić samochód od kogoś kto robił wszystko po kosztach i ładował zamienniki z innych marek? Bo ja na pewno nie...
-
nie chce zapalic jak zimny bmw e30 2,4td
zawinięta strzałka to gotowość do rozruchu. kontrolka z wtrsykiem to kontrolka od wtrysku sterującego.
-
z których innych samochodów pasują części do BMW,dopisujcie
Omega ma inny osprzęt, pompę, turbo, chyba intercooler itd. Sorry kolego, jak Cię nie stać na utrzymanie BMW i musisz łatać go częściami z opla, to sprzedaj ten samochód zanim zrobisz mu za dużą krzywdę.
-
Zbiornik paliwa
A jakby zdjąć pompę i podciśnieniem go wypłukać z góry? To tylko teoretyczne dywagacje.
-
na co zwracac uwage przy zakupie BMW E34 525 tds
http://bmw-tds.pl/forum/viewtopic.php?t=10
-
tylna szyba w E34 touring
Oryginał BMW od klapy ok.170PLN
-
Przerabianie na Hella Black z okolic Łodzi
inaczej. i tak będzie widać bo black hella mają inne pozycyjne niż seryjne lampy
-
Przerabianie na Hella Black z okolic Łodzi
Polit seryjnych nie da się przerobić na black hella. Możesz je przyciemnic, ale i tak bedzie widać że to nie są oryginały.
-
tylna szyba w E34 touring
Ewentualnie sprawdź, zdejmując podsufitkę, czy siłowniki nie pospadały Ci z prowadnic.