Treść opublikowana przez Jawor
-
czy ktos tego uzywal?
Licz się z tym, że jak coś Ci nie wyjdzie to wydatki mogą być znacznie większe...
-
zgasły zegary!!!
Mam u siebie podobny problem, tyle, że u mnie pojawia się podczas użytkowania kierunkowskazów i świateł drogowych. Daj znać jak coś będziesz wiedział...
-
318 TDS - auto umarło mi w trakcie jazdy HELP !!
Pompa w baku nie ma nic do cofania się paliwa. Wystarczy jakakolwiek nieszczelność od wtrysku zaczynając, na dziurawych wężach kończąc
-
Czy części z RealOEM można kupić poza ASO?
Po doliczeniu cła, podatku, kosztów transportu, przeróbek itd. cena nie będzie już taka niska jednak i tak niższa (dużo) niż za auto w kraju. Najwięcej można na SUV-ach zarobić - na X5,GL, ML, Cayenne, R, Q7 można wyjść spokojnie 50-100+ tys zł na plus. tyle, że nie ustrzelisz diesla. Najlepiej jeśli ma się rodzinkę w USA, można wtedy sprowadzić na mienie przesiedleńcze- bez cła...
-
318 TDS - auto umarło mi w trakcie jazdy HELP !!
Ale po czasie spłynie wężykami do baku, nacxzynia połączone
-
Repetytorium Bmw
Materiały były na darmowym serwerze i hosting upadł. Autor tego pomysłu ostatnio wspominał że repozytorium wróci ale na razie chyba szuka hostingu.
-
318 TDS - auto umarło mi w trakcie jazdy HELP !!
Sprawdź na zimnym silniku włączając kilkakrotnie zapłon czy nie leci gdzieś paliwo pod samochodem. Zdejmij wężyk za filtrem paliwa i sprawdź czy po włączeniu zapłonu poleci ropa. Jeśli nie to zdejmij wężyk przed filtrem i sprawdź to samo. Obejrzyj dokładnie pompę wtryskową czy z niej nie leci i obejrzyj wszystkie wtryski. Tyle mi przychodzi do głowy. Pozdrawiam, Jawor!
-
Problem z odpaleniem 525 tds
1. zmień warsztat. 2. jestem z Gdańska, możemy się jakoś ustawić, moze uda mi się jakoś pomóc. 3. może rozrząd?
-
Sprskiwacze pomocy
Miałem u siebie podobny efekt gdy spadł wężyk z prawej dyszy, leciało tylko z lewej. Tak jak koledzy wspomnieli, bez ściągnięcia wygłuszenia raczej się nie obejdzie.
-
[TDS] nie grzeje świec żarowych
Nie było śrubek i blaszka stanowiąca jakoby bezpiecznik 80A nie była dociskana i prąd nie płynął do świec. Innymi słowy był przerwany obwód
-
[TDS] nie grzeje świec żarowych
Problem rozwiązany. Brakowało 2 śrubek, widocznych na tym zdjęciu: http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/275/04/33/275043355 Serdecznie dziękuję za pomoc, panu Andrzejowi (użytkownik adds) który szybko i bez problemu znalazł przyczynę!
-
co o tym myślicie?
Chociażby VTG: http://www.vtg.pl/index.php#
-
Prosze o doradzenie co do BMW 325 TD 92r!
[OT] Na pewno nie tyle co wtryskowa oryginalna nówka :norty: :norty: [/OT]
-
co o tym myślicie?
Takie "chipsy" nie mają sensu... Profesjonalny chips jest pisany w miarę indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta i możliwości auta a nie produkowany masowo. Do tego 2 pomiary na hamowni, gwarancja...
-
co o tym myślicie?
Profesjonalny CHIP kosztuje pare stów, nawet więcej. A to? Można samemu skonstruować, tylko po co?
-
318i M40 113km vs. lanos 1.6 106 km
Skoro sobie życzysz... IMHO to durny pomysł organizować sobie wyścigi i to jeszcze z taką padliną... Chcesz się pościgać idź na gokarty albo zagraj w BMW M3 Challenge...
-
Prosze o doradzenie co do BMW 325 TD 92r!
Miałeś chyba na myśli pompę wtryskową, paliwa to jeszcze nie taki straszny wydatek :roll2: Co do spalania to fakt, TDS cięzko schodzi poniżej 10 l w mieście. Btw za miasto uważam teren zabudowany w którym jest sygnalizacja świetlna, ma ponad 200 000 mieszkańców i w którym głowne arterie są non stop zapchane. Pozdrawiam, Jawor!
-
318i M40 113km vs. lanos 1.6 106 km
Nie masz większych zmartwień? :mad2: :mad2: Pościgaj się z Ursusem albo z Zaporożcem :duh:
-
co o tym myślicie?
Czy to nie polega czasem na wpięciu jakiegoś opornika w czujnik temperatury zasysanego powietrza? Pozdrawiam, Jawor
-
dorobienie kluczyka
W ASO nie programują kluczyków. Moga sprowadzić zakodowany kluczyk z Monachium za około 400 pln. Jeśli chodzi o kopiowanie immo to powinni to zrobić w dobrym serwisie dorabiającym klucze. Pozdro, Jawor
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Zdjęcia mówią same za siebie :duh: :duh: :duh: http://moto.allegro.pl/item270288809_bmw_e30_330i_cabrio_super_auto_naprawde_warto_.html
-
[TDS] nie grzeje świec żarowych
Gdzie jest to wiem, ale nie wiem jak go sprawdzić dziada:) Czy te 2 przekaźniki koło kompa maja znaczenie przy grzaniu swiec czy odpuścić je sobie?
-
[TDS] nie grzeje świec żarowych
Witam! Mam problem ze swoim TDSem. Nie grzeje świec żarowych, nie ma żadnych odgłosów ze skrzynki przekaźników. Odpala w momencie bezposredniego przyłożenia napięcia do świecy i wtedy słychac cykanie przekaźników. Jak sprawdzić sterownik grzania swiec żarowych? Czy bezpiecznik świec jest standardowy, tzn kostkowy, czy umieszczony razem ze sterownikiem grzania świec? Pozdrawiam, Jawor!
-
Pomorskie
Niestety. Ryś miał bardzo dobry zakład, chociaż na pierwszy rzut oka nie sprawiał takiego wrażenia. Miejmy nadzieję, iz części co poniektóre wypłyną w przystępnych cenach. Pozdro A tak swoją drogą to faktycznie, jest problem ze znalazieniem jakiegoś dobrego zakładu. :mad2: :mad2:
-
Pomorskie
Ryś już nie istnieje. Porzucił działalność...