Skocz do zawartości

Jawor

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jawor

  1. Jawor odpowiedział(a) na Pol temat w E34
    Licz się z tym, że jak coś Ci nie wyjdzie to wydatki mogą być znacznie większe...
  2. Jawor odpowiedział(a) na klocek22 temat w E34
    Mam u siebie podobny problem, tyle, że u mnie pojawia się podczas użytkowania kierunkowskazów i świateł drogowych. Daj znać jak coś będziesz wiedział...
  3. Pompa w baku nie ma nic do cofania się paliwa. Wystarczy jakakolwiek nieszczelność od wtrysku zaczynając, na dziurawych wężach kończąc
  4. Po doliczeniu cła, podatku, kosztów transportu, przeróbek itd. cena nie będzie już taka niska jednak i tak niższa (dużo) niż za auto w kraju. Najwięcej można na SUV-ach zarobić - na X5,GL, ML, Cayenne, R, Q7 można wyjść spokojnie 50-100+ tys zł na plus. tyle, że nie ustrzelisz diesla. Najlepiej jeśli ma się rodzinkę w USA, można wtedy sprowadzić na mienie przesiedleńcze- bez cła...
  5. Ale po czasie spłynie wężykami do baku, nacxzynia połączone
  6. Materiały były na darmowym serwerze i hosting upadł. Autor tego pomysłu ostatnio wspominał że repozytorium wróci ale na razie chyba szuka hostingu.
  7. Sprawdź na zimnym silniku włączając kilkakrotnie zapłon czy nie leci gdzieś paliwo pod samochodem. Zdejmij wężyk za filtrem paliwa i sprawdź czy po włączeniu zapłonu poleci ropa. Jeśli nie to zdejmij wężyk przed filtrem i sprawdź to samo. Obejrzyj dokładnie pompę wtryskową czy z niej nie leci i obejrzyj wszystkie wtryski. Tyle mi przychodzi do głowy. Pozdrawiam, Jawor!
  8. Jawor odpowiedział(a) na patul temat w E34
    1. zmień warsztat. 2. jestem z Gdańska, możemy się jakoś ustawić, moze uda mi się jakoś pomóc. 3. może rozrząd?
  9. Jawor odpowiedział(a) na magilla temat w E36
    Miałem u siebie podobny efekt gdy spadł wężyk z prawej dyszy, leciało tylko z lewej. Tak jak koledzy wspomnieli, bez ściągnięcia wygłuszenia raczej się nie obejdzie.
  10. Jawor odpowiedział(a) na Jawor temat w E34
    Nie było śrubek i blaszka stanowiąca jakoby bezpiecznik 80A nie była dociskana i prąd nie płynął do świec. Innymi słowy był przerwany obwód
  11. Jawor odpowiedział(a) na Jawor temat w E34
    Problem rozwiązany. Brakowało 2 śrubek, widocznych na tym zdjęciu: http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/275/04/33/275043355 Serdecznie dziękuję za pomoc, panu Andrzejowi (użytkownik adds) który szybko i bez problemu znalazł przyczynę!
  12. Jawor odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Chociażby VTG: http://www.vtg.pl/index.php#
  13. [OT] Na pewno nie tyle co wtryskowa oryginalna nówka :norty: :norty: [/OT]
  14. Jawor odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Takie "chipsy" nie mają sensu... Profesjonalny chips jest pisany w miarę indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta i możliwości auta a nie produkowany masowo. Do tego 2 pomiary na hamowni, gwarancja...
  15. Jawor odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Profesjonalny CHIP kosztuje pare stów, nawet więcej. A to? Można samemu skonstruować, tylko po co?
  16. Skoro sobie życzysz... IMHO to durny pomysł organizować sobie wyścigi i to jeszcze z taką padliną... Chcesz się pościgać idź na gokarty albo zagraj w BMW M3 Challenge...
  17. Miałeś chyba na myśli pompę wtryskową, paliwa to jeszcze nie taki straszny wydatek :roll2: Co do spalania to fakt, TDS cięzko schodzi poniżej 10 l w mieście. Btw za miasto uważam teren zabudowany w którym jest sygnalizacja świetlna, ma ponad 200 000 mieszkańców i w którym głowne arterie są non stop zapchane. Pozdrawiam, Jawor!
  18. Nie masz większych zmartwień? :mad2: :mad2: Pościgaj się z Ursusem albo z Zaporożcem :duh:
  19. Jawor odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Czy to nie polega czasem na wpięciu jakiegoś opornika w czujnik temperatury zasysanego powietrza? Pozdrawiam, Jawor
  20. Jawor odpowiedział(a) na stiven temat w E36
    W ASO nie programują kluczyków. Moga sprowadzić zakodowany kluczyk z Monachium za około 400 pln. Jeśli chodzi o kopiowanie immo to powinni to zrobić w dobrym serwisie dorabiającym klucze. Pozdro, Jawor
  21. Zdjęcia mówią same za siebie :duh: :duh: :duh: http://moto.allegro.pl/item270288809_bmw_e30_330i_cabrio_super_auto_naprawde_warto_.html
  22. Jawor odpowiedział(a) na Jawor temat w E34
    Gdzie jest to wiem, ale nie wiem jak go sprawdzić dziada:) Czy te 2 przekaźniki koło kompa maja znaczenie przy grzaniu swiec czy odpuścić je sobie?
  23. Jawor opublikował(a) temat w E34
    Witam! Mam problem ze swoim TDSem. Nie grzeje świec żarowych, nie ma żadnych odgłosów ze skrzynki przekaźników. Odpala w momencie bezposredniego przyłożenia napięcia do świecy i wtedy słychac cykanie przekaźników. Jak sprawdzić sterownik grzania swiec żarowych? Czy bezpiecznik świec jest standardowy, tzn kostkowy, czy umieszczony razem ze sterownikiem grzania świec? Pozdrawiam, Jawor!
  24. Jawor odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Niestety. Ryś miał bardzo dobry zakład, chociaż na pierwszy rzut oka nie sprawiał takiego wrażenia. Miejmy nadzieję, iz części co poniektóre wypłyną w przystępnych cenach. Pozdro A tak swoją drogą to faktycznie, jest problem ze znalazieniem jakiegoś dobrego zakładu. :mad2: :mad2:
  25. Jawor odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Ryś już nie istnieje. Porzucił działalność...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.