Skocz do zawartości

Marko84s

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marko84s

  1. U mnie tak było z tym że przejechałem około kilometra zanim zgasła.
  2. Marko84s odpowiedział(a) na xylometazolin temat w E36
    Widzę że się ekspert wypowiada, a nic tak naprawdę na ten temat nie wie. Czy wiecie jak wogóle zachowuje się pokrywa kierownicy w trakcie wybuchu poduszki? Raczej w to szczerze wątpię. Jest tak zaprojektowana że w stronę kierowcy nie poleci ani ona ani doklejony na niej emblemat bo jak by taka bryła w twarz uderzyła to znaczek BMW i tak by się odbił. Podaję link do testów zderzeniowych no niestety e36 kiepsko wypada jeśli chodzi o ochronę kierowcy. http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_1997/15.aspx
  3. Pod mieszkiem nie powinno się ręcznego regulować prawidłowo ustawia się go na każdym kole oddzielnie z tego co czytałem to trzeba mieć trochę wprawy do tego w przypadku tarcz z tyłu jest to dość trudne.
  4. Ja też miałem taki problem niemiec wywalił z tego autka oba filtry musiałem kupić nówki w ASO 190zł komplet.
  5. Marko84s odpowiedział(a) na rst temat w E46
    Od razu dopiszę że na allegro spinki tapicerki ślizgi szyb i listw bocznych mają cenę tych z salonu lub czasem większą nawet, a po dodaniu przesyłki robi się naprawdę spora różnica jak macie ASO gdzieś blisko to naprawdę czasem warto się tam wybrać i zapytać o cenę. Ostatnio kupowałem plastykowe nadkole na przód do e36 coupe i dałem tylko 60zł za sztukę.
  6. Marko84s odpowiedział(a) na levi temat w E36
    Owszem jeśli poziom płynu był niski to przy najmniejszym ruchu kierownicą było słychać wycie po dolaniu ustaje więc to w moim przypadku na pewno pompa. Ostatnio zauważyłem że płyn wycieka tylko wtedy kiedy kierownicą przekręcę na maxa jak nie kręcę do końca to dosłownie ani kropelki nie wycieknie.
  7. Marko84s odpowiedział(a) na levi temat w E36
    Cieknąć może z pompy wspomagania ja mam taki wyciek i jak pompa się kręci to rozrzuca ten płyn idealnie na dolną część zbiorniczka wyrównawczego.
  8. Bez zdejmowania też można sprawdzić jak dolny wąż i dolna część chłodnicy są ciepłe od razu to znaczy że termostat jest otwarty. Prawidłowo powinien przy około 90 stopniach otworzyć obieg i grzeje się dolna część chłodnicy poniżej tej wartości jest zimna.
  9. Są tam 3 żarówki 3watowe pewnie padła ci ta która jest na środku.
  10. Co do filtra przeciwpyłkowego to wszystkie e36 mają nawet bez klimy tylko wersja bez klimy ma bardzo drogi model kupowałem ostatnio i 200zł dałem za komplet.
  11. Kolejny dowód na to że 1,6i daje radę
  12. Marko84s odpowiedział(a) na miczmcm temat w E36
    Miałem dokładnie identyczne objawy po pewnym czasie zaczęły się nasilać i zapaliło się na stałe winny tak jak mówiłem był czujnik.
  13. Marko84s opublikował(a) temat w E36
    Planuje zakup alumów do autka i tak w myślach pojawiła mi się myśl czy do mojego autka nie pasowały by felgi białe co myślicie o takim kolorze do tego autka? http://img228.imageshack.us/img228/6503/kopiadscn1540em2.jpg Jak widać narazie jeżdżę na felgach z tworzywa sztucznego ultralekkiego :D
  14. Marko84s odpowiedział(a) na miczmcm temat w E36
    Ja może pomogę. Miałem identyczne cyrki z ABS raz świecił raz nie i po 2 miesiącach takiej zabawy zapalił się na stałe. Na kompie wyskoczył czujnik ABS lewy przód. Zakupiłem nowy oryginalny (300zł) założyłem sam bo wymiana jest dziecinnie łatwa i zajęło mi to15 minut.
  15. Marko84s odpowiedział(a) na cn_igi temat w E36
    No to kolega rzucił nowe światło na całą sprawę.
  16. To dziwne bo budowa jest identyczna jak w e36. Jeździłeś ze zwartymi kabelkami? Bo mi na przykład nie zgasła kontrolka od razu tylko musiałem przejechać kilkaset metrów i dopiero zgasła.
  17. Wystarczy zewrzeć kabelki przy wtyczce mam tak zrobione, ale czujniki czekają na zamontowanie jak tylko mi się trochę klocki zużyją to od razu wszystko pozakładam. Oczywiście ich stan monitoruje.
  18. Marko84s odpowiedział(a) na cn_igi temat w E36
    Na forum jest mnóstwo opinii o przechodzeniu z mineralnego na półsyntetyk i ostatnio trochę ich sobie poczytałem i negatywnej w zasadzie nie znalazłem sam jestem po takiej zmianie i oczywiście hydraulika sporo przycichła a wcześniej lubiła sobie pocykać trochę teraz tylko jak odpalam po dłuższym postoju takim kilku dniowym to lekko słychać. jestem zadowolony z poprawy bo już myślałem że remont będzie trzeba zrobić. Ostatnio brat w Calibrze za moim przykładem zmienił też na półsyntetyk i poprawiło mu się ciśnienie oleju do tego stwierdził że przycichł silniczek trochę. Wobec tylu przykładów ciężko uwierzyć w zbawienne właściwości oleju mineralnego. Powiem tak jeśli nie szkodzi silnikowi to na pewno mu nie pomaga. Natomiast używanie półsyntetyka poprawia niektóre parametry i pewnie stąd również wynika różnica w cenie :D .
  19. Marko84s odpowiedział(a) na jarku temat w E36
    Dodam tak w ramach ciekawostki że widziałem nie tak dawno na Volvo lampy firmy DEPO i to był raczej pierwszy montaż bo autko młodziutkie.
  20. Marko84s odpowiedział(a) na cn_igi temat w E36
    Mineralny to się do smażenia frytek nadaje nie do silnika. Nawet do Poldka leje półsyntetyk szkoda silników żeby te parę złoty zaoszczędzić. Jak silnik bierze olej to się go remontuje a nie dobija przez kolejne parę lat mineralnym.
  21. Nawet nie wiedziałem że to jakaś awaria ten dźwięk przypomina cmokniecie i nie zawsze występuje. Muszę dokładnie obadać jakie okoliczności mu sprzyjają. Najlepsze że wszystko działa bez zarzutu.
  22. To ja się dołączę u mnie też ten efekt występuje klimy nie posiadam.
  23. To w tym temacie było http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=649&postdays=0&postorder=asc&start=60
  24. Ktoś na forum na maile przesyłał te rozpiski postaram się znaleźć temat w którym to było.
  25. Ja w zasadzie do swoich dywaników nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o dopasowanie to jest naprawdę niezłe mam je już ponad rok i jeszcze się nie rozpadły płaciłem za nie 69zł + przesyłka. Na tym linku co ci podałem są lepsze tylne dywaniki ja mam trochę mniejsze tylko cena jakaś podejrzana.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.