Treść opublikowana przez albizkit
-
sterowanie nawiewem ---- climatronic
prawdopodobnie opornik dmuchawy jeż - odpowiedzialny za sile nadmuchu
- 320Ci
-
E46 330d i koła zimowe - czy wejdą 16" ?
z tego co wiem, to w 330i oraz 330d min felga to 16"
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
a tak, ze przeszly homologacje, czyli maja odpowiednia ilosc luxow,czy innych tam jednostek.pozatym widziales jak jasno swieca?? :jawdrop: dokładnie, maja homologacje i mogą służyć jako światła do jazdy dziennej, tak samo jak ringi w najnowszych bawarach
-
Jak ustawic aut. wlaczanie swiatel po uruchomieniu silnika?
no to byloby fajne.niech wiec ktos napisze ile sobie ASO spiewa za taka przerobke. sylwo jedz do mrowli do p.Mateusza, cena pewnie zamknie się w 50-100 i zejdzie jakies 15 minut
-
Jak ustawic aut. wlaczanie swiatel po uruchomieniu silnika?
jak nie masz zaprogramowanej tej funkcji to musisz na kompa podjechac
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
koszt ringow pewnie znasz, a co do ksenonow to na zdjeciu masz reflektory bez soczewki.aby uzyskac fajny efekt musialbys kupic reflektory z soczewka,koszt na allegro oryginalnych to okolo 2 tysiace.mozesz tez zalozyc palniki do twoich lamp koszt to kilkaset zlotych,ale bez soczewek efekt wizualny raczej sredni, przynajmniej dla mnie.niemniej jednak jak przegladniesz ten watek to znajdziesz tam auto z ksenonami bez soczewek.wiec sobie porownasz. lampy 1600 - http://www.allegro.pl/item393760975_bmw_e46_xenony.html widzialem swego czasu za 1200
-
Problem z mocą i prędkością Vmax=120 km/h
popieram borystb, Wizyta na kompie, powinna byc wg mnie podstawą zeby ustalić w czym jest problem. Pozwoli to zaoszczedzić czasu i nerwow z gdybaniem co to moze być. Jak diagnostyka nic nie wykarze to wtedy nalezy myslec co moze powodowac taki a nie inny problem. Te same albo podobne objawy moga powodowac calkiem inne rzeczy, ktorych nie bralismy pod uwage. Pozatym kto powiedzial ze, podpiac sie do kompa mozna tylko w aso. Jest mase mechanikow z uniwersalnym kompe, takich ze sprzetem tylko do bmw tez sie kilku pewnie znajdzie, koszt takiej uslugi tez nie jest niewiadomo jaki 50-80 zl ( nie mowie tu o aso )
-
Problem z centralnym zamkiem
co do czesci to wpisz sobie : realoem.com i bedziesz wiedzial wszystko po nr seryjnym co do centralnego zamka to czy nie zamyka oraz nie otwiera ? czy tylko nie otwiera ? jesli nie otwiera to sa 2 opcje : - padniety przekaznik w module komfortu tym co masz na zdjeciu lub padniete zamki. U mnie wyskakiwalo w ciul bledow w tym module to wymienilem na nowy z aso, ale zamki dalej nie chcialy sie otwierac to kupilem nowe i teraz smiga wszystko. Co do lusterka to bedziesz mial w nim kable jak jest fotohrom, jak zwykle to nie ida tam kable , no moze poza diody czerwonej od alarmu pozdr
-
tylny most problem - wyciek - ZDJECIA
witam, bylem z tym problem u swojego mechanika i powiedzial ze nie widzi zadnego wyciegu, wedlug niego wszystko jest ok. Most jest suchy nic nie cieknie, ta tuleja nie zawiera oleju wiec to raczej nie z niej. Bylem z tym takze w ASO przy okazji i tez nie stwierdzili zadnego wyciegu. Potwierdzili ze w tych tulejach nie ma oleju sa tylko w przednich. wiec zostawilem ten problem, ale na 100 cos tam bylo. Jutro zagladne pod auto i zobacze czy olej sie pojawil czy nie
-
CD Business - jak podłączyć wzmak i sub?
nie ma wyjsc RCA ale elektronik znajacy sie na swojej robocie, wybrowadzi takie wyjscia z plytki radia. Moze problem byc z przewodami bo radio wchodzi w kieszen na styk i nie wiele wiecej mozna tam wepchnac
-
e46 Wymiana ozdobnych listw wewnętrznych .
cena z ASO , listwy komplet prawdziwe aluminium to jest podlokietniki przod i tyl do coupe + na deske i przy dzwigni zmiany biegow koszt ..... 3 000 zl :mad2:
-
ringi----->wybaczcie
chyba 99% pytan odnosnie ringow jest wyjasnionych w jednym z tematow
-
[E46] wymiana panela klimy oraz kilka zmian
Nie, Klimatronic różni sie poza samym panelem, tym ze klapki nagrzewnicy, ktore kieruja powietrze na poszczegolne czesci auta sterowane sa przez kilka silniczkow. Tych wlasnie silniczku nie ma w nagrzewnicy z manualna klima
-
[E46] wymiana panela klimy oraz kilka zmian
1. Nie, wymiana panelu nic nie da, chyba ze wymienisz cala nagrzewnice 2. zmień manetke + uaktywni opcje w kompie 3. wtyczka napewno jest, zdjemowanie listewek zacznij od podwazenia listwy od strony pasazera srobokretem, siedza na bolcach, ciag na hama nic sie nie stanie
-
Dmuchawa w climatronick
pewnie jeź - opornica dmychawy
-
DSC w e46 coupe 02r. - kilka pytań.
ASC = (ASR w mercedesie czyli acceleration slip regulation ) działa tylko na tylną oś. Hamuje tylnymi kołami oraz ogranicza moc silnika. Zapobiega uślizgowi tylnej osi podczas przyśpieszania i ruszania.
-
320Ci Klakson nie działa
dzieki piotres, w poniedziałek podjade do tych co mi robili zderzak to zrobia to co nie zrobili
-
320Ci Klakson nie działa
udalo mi sie znalezc - klakson bezpiecznik 5,55 . Ale niestety są wporządku. Czy podczas zdejmowania zderzaka, mogli nie podłanczyć klaksona ? Gdzie jest umiejscowiony klakson ? pozdr
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mój błąd :)
-
320Ci Klakson nie działa
Witam Mam takie pytanie. Odebrałem auto od lakiernika (zdejmowany przedni zderzak) i teraz mi klakson nie działa. Jak naciskam poduszke to słysze tylko pstryk w skrzynce od bezpieczników. Jaki bezpiecznik odpowiada za klakson ? pozdrawiam
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
konkurencja, ja za swoje rok temu dałem 500 zł , jak dopiero co pojawiły się na allegro, tylko jeden koleś je sprzedawał i czekałem na nie ponad 3 tygodnie bo ze stanów sprowadzał. Użytkownik DAXX , kupiłem u niego 2 komplety i chodza bez problemu
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
toś teraz dowalił do pieca z tą bezawaryjnością ledów, ledy-czyli samoróbki padają po kilku dniach - to raz, wywala błąd na kompie - to dwa, świecą tak, że ledwo je w nicy widać - to trzy Co do miśków to nie wiedze możliwość aby czepiali się tego, że ringi nie są orginalne, napewno pójdą na to że to jest orginalne wyposażenie. Jakby czepiali się takich rzeczy to każde nowe a5 i a4 które mają ledy jazdy dziennej albo nowe bmki które za światła dzienne mają właśnie ringi były łapane i sprawdzane co to mają założone bo nietypowe oświetlenie to napewno nie orginalne :mad2:
-
jak odroznic 320 150 KM od 170 KM
przed liftem 320 --> 2.0 L --> 150KM 323 --> 2.5 L --> 170KM po liftingu 320 --> 2.2 L --> 170 KM 325 --> 2.5 L --> 193 KM
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
1- wyciagasz i wkladasz i chodzi - plug @ play 2-swieci sie, jak zapalisz swiatla to zgasnie. W sumie moze to sluzyc jako przypomnienie o zapaleniu swiatel. 3-z tego co wiem to byly "zwykle" ksenony przed liftem pozdr