Treść opublikowana przez albizkit
-
Felgi 18" szerokość 8J ET47 wejdą do e46 coupe ?
to zależy czy na 16 miales 205 czy 225, ja u siebie mam opony 225/45/17 - czyli kolo ma rozmiary dokladnie takie jak Twoje 18 225/40/18 mam tez zimowe 16 - 205/55/16 silnik 150 km i nie widze zadnej roznicy jesli chodzi o osiagi, to przy 193 u Ciebie ani tyle nie bedzie czuc. No chyba, ze komfort i prowadzenia na dziurach, na 17 tlucze troche, na 18 bedzie jeszcze gorzej, o wjazdach na krawezniki zapomni :)
-
rozszyfrowanie bledow z kompa - ZDJECIE - DIS
nikt nic nie wie :(
-
temperatura powietrza - klima - jaka powinna byc
jakbys mogl zmierzyc jaka masz temperatura na srodkowych nawiewach w takim ustawieniu : 1. -nawiew tylko na twarz -temperatura 20 stopni -na polowe mocy 2. -nawiew tylko na twarz -temperatura 16 stopni -na polowe mocy Jakbys mogl jeszcze napisac jaka temperatura jest na zewnatrz i czy nawiewy boczne wieja slabiej o tych srodkowych to bylbym bardzo wdzieczny dzieki jeszcze raz za pomoc
-
Ciśnienie czynnika w klimatyzacji 1.8is????
rownierz podlanczam sie do pytania, jak nazywa sie ten program ? TIS ?
-
temperatura powietrza - klima - jaka powinna byc
Witam, wczoraj bylem w ASO, na przegladzie klimy, ogrzybianie, wymiana filtra , nabicie gazu. Po tym zabiegach temperatura z nawiewów (ustawione na kilmatronicu 20 stopni) wynosi 7-8 stopni, czasami wiecej. Jak zmniejsze na 16 to po jakimś czasie zbije do 3-4 stopni. Tylko ze przed wizyta w ASO , przy ustawieniu na 20 stopni powietrze mialo temperature 5 stopni a przy 16 to do 2,5 schodzilo. Przed wizytą w ASO kompressor co chwila sie zalanczal i wylanczal średnio 3-4 razy na minute, teraz chodzi caly czas. Moje pytanie brzmi jaka powinna byc temperatura powietrza wychodzacego przez nawiewy. Czy przed wizyta w aso jak kompresor sie wylanczal i wlanczal co chwila i temperatura byla bardzo niska to nie wynikalo to z za duzej ilosc gazu w instalacji ? czy moze teraz w ASO nabili mi go za malo ? prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
-
rozszyfrowanie bledow z kompa - ZDJECIE - DIS
Witam, bylem dzis w ASO, bo mam caly czas problemy z climatroniciem i dis wskazal takie bledy jak na zalanczanym zdjeciu. Czy ktos z Was Koledzy, moze mi napisac co oznacza kazdy blad. W ASO powiedzieli ze musze wymienic zawory wodne %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bellarosa.pl/P1030367.JPG Prosze o help - jestem troche przybity bo jak wracalem z aso to przy 100 uderzylem w psa wielkosci owczarka niemieckiego . Piesek niestety tego nie przezyl, bunia zderzak do malowania + nowy halogen ;/[/img]
-
Stają wycieraczki
- albo padly przelaczniki te w kierownicy , albo jak u mnie padl modul komfortu, podjedz na kompa - dis, wtedy Ci pokaze wszystkie bledy
-
tylny most problem - wyciek - ZDJECIA
dzieki :)
-
tylny most problem - wyciek - ZDJECIA
może ktoś z Was koledzy znaleźć mi tą tuleje na realoem, szukam szukam i nie moge tej części znaleźć http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=BM11&mospid=47614&hg=33&fg=05
-
tylny most problem - wyciek - ZDJECIA
dzieki wielkie za pomoc, ktos z Was wie ile cos takiego moze $ ?
-
Ringi CCFL Montaż
:search: jest chyba 25 stronicowy temat od CCFL i chyba tam jest juz wszystko napisane odnośnie tego tematu
-
Radio do e46 - kilka pytań
kolor tez dobry , ale te radia wygladaja paskudnie w desce e46
-
tylny most problem - wyciek - ZDJECIA
Witam Kolegów; Wczoraj zajrzałem pod auto bo coś mi pod nie wpadło i zauważyłem wyciek z tylnego mostu. Olej kapał na tą "rurke" zaznaczoną kolorem czerwonym (teraz to jest czarne bo wytarłem olej szmatą) Prawdopodobnie wyciek pochodzi z tego elementu zaznaczonego kolorem zielonym. Sorrka ze pisze tak nie precyzyjnie ale na mechanice sie zbytnio nie znam. Mam nadzieje że zdjecia dobrze zobrazują sprawe. Czy to jest coś poważnego ? czy trzeba się tym niezwłoczne zająć ? Jakie koszta ? pozdrawiam i bardzo prosze o odpowiedz %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bellarosa.pl/1.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bellarosa.pl/2.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bellarosa.pl/3.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bellarosa.pl/4.JPG
-
Radio do e46 - kilka pytań
a business cd od e46 nie wchodzi w gre ? jakby co to mam w idealnym stanie do sprzedania , 6 miesięczne z kodem. pozdro
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Masz u siebie xenony ? bo nie widze sprysków ? mam, podobno to nawet bixenony, chociaz nie wydaje mi sie ;] i zeby uprzedzic nastepne pytanie... spryskiwacze sa wymagane tylko wtedy, gdy auto bylo w nie seryjnie wyposazone or sth :? panowie w bialych czapeczkach z daszkiem mi tak powiedzieli :wink: ..tylko samopoziomowanie musi byc ...mialem kiedys a3 z chinskimi "xenonami" w soczewkach, ale bez samopoziomowania, to powiedzili ze na stacji diagnostycznej to nie ma prawa przejsc i nazwali to auto (cyt.) przekombinowanym (koniec cytatu) :D ale mnie puscili dalej, tylko folie z szyb kazali zedrzec, wrrrr... ale za dwa dni mialem znowu szybki oklejone :mrgreen: pytam tylko dlatego ze przekonany byłem ze coupe po lifcie było seryjnie wyposazane w xenony (czyli spryski tez powinny byc), ale widocznie byly wersje bez xenonów
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Masz u siebie xenony ? bo nie widze sprysków ?
-
Panel ogrzewania i klimatyzacji
tak to norma.
-
Jak rozpoznać M47 a M47N ???
www.realoem.com i wpisac VIN
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
nie, nie zmieniałem :) dalej mam AL znalazłem poprostu zdjęcie coupety w necie :) U mnie wszystko wygląda tak samo :) no może ze poza logiem bosha jest al :) co do montażu to nie było żadnego problemu. Najlepiej ustawiać ringi na zapalonych lampach wtedy silniczki ustawia wkład jak jest normalnie do jazdy. Jak na wyłączonych będziesz ustawiał to po włączeniu ringi mogą odstawać (przez zmianę położenia wkładu). Co do kleiłem tylko zaczepy (po małej kropelce ) żeby się nie przemieszczały, najlepiej jakimś elastycznym klejem, nie klej kropelka etc bo zostanie biały osad
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.argyrides.eu/bmw/lighting/angels/images/2.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.argyrides.eu/bmw/lighting/angels/images/Untitled-35.jpg
-
klima-jaka temperatura
a jak w e46 jest ? jaka powinna być temperatura z nawiewu przy max predkosci ? Dobrze rozumiem , im wolniej dmucha tym zimniejsze powietrze leci ?
-
Szarpie całym samochodem!
mam również ten sam problem, szarpie autem przy ruszaniu, nie zawsze ale zdarza się, bardzo czesto jak ruszam pod jakieś wzniesienie
-
320 vs 320D zalety i wady
średni na baku 550 km - 50% miasto i trasa
-
Czy ta są fele w chromie ?
Witam, znalazłem coś takiego : http://moto.allegro.pl/item375601365_bmw_e46_17_cali_oryginalne_4_szt_.html Czy to jest chrom ? Czy kolor tych felg jest taki jaki można spodkać w wiekszosci e46 ?[/url]
-
Jak w klimatroniku znienic skale temperatury z F na C
na panelu climatronica tez się zmieni na C ?