Treść opublikowana przez albizkit
-
Problem z centralnym zamkiem
równiez podlaczam sie do pytania. Mam bardzo podobnie , w duze upały nie moge otworzyc dzwi kierwocy, zamykac sie zamyka ale otworzyc , dopiero po kilku razach. Tylko ze umnie zamek reaguje tzn, bolec wypycha ale nie do konca, np na 1/3 wysokosci i nie otworzy, dodam ze dzieje sie tak tylko w upaly. pozdrawiam
-
Teperatura pracy silnika , za niska ?
Witam Mam nastepujace pytanie. Jak jest na zewnatrz ok 20 lub mniej to nie wazne czy jade szybko czy wolno , dlugo czy nie to czasami wskazówka temperatury silnika zatrzymuje się na 1/4 wysokosci od zimnego polozenia. Występuje to tylko czasami - mysle ze w zaleznosci od temperatury, jak jest cieplo na zewnatrzy to stoi idelanie pionowo. Czy to cos powaznego ? Czy norma ? pozdrawiam e46 320 CI coupe '99
-
climatronic moc nawiewu jak powinno być ?
Czyli co to moze byc ? dzwoniłem do ASO to powiedzieli ze wizyta z tym problemem od 1000 zł za samo rozebranie deski :/ W czym moze byc problem ? wszystko wydaje sie działać, chociaz przy najwyszysz obrotach slychac taki świst jakby bylo cos przydkane ? prosze o pomoc
-
climatronic moc nawiewu jak powinno być ?
czytałem posty na temat jeża. Jednak klimatronik działa poprawnie tzn slychac ze obroty dmuchawy zmieniaja sie płynie z najmniejszy do największy również na manualu. Chodzi mi oto jaka powinna być siła nadmuchu w e46 np przy maksymalnym ustawieniu na twarz, czy ma ona dzierać włosy z głowy czy tylku delikatnie chłodzić. Niechce wymieniać cześci puki nie wiem czy to normalność w przypadku e46 pozdrawiam
-
climatronic moc nawiewu jak powinno być ?
Witam, niedawno kupiłem coupe e46 i zauważyłem że zarówno przy włączonej klimie jak i przy samym nawiewie moc nawiewu jest dość mała, przy maksymalnym nawiewie czuje tylko delikatny wietrzyk. Byłem serwisie klimy , tam mi nabili klime gazem i wymienili filtr kabinowy , moc nawiewu nie uległa żadnej widocznej zmianie. Facet od klimy powiedział mi ze to jest uroda bmw, ze robią je tak żeby kierowcy nie zawiało i ze nie będzie mi nigdy tak wiało jak tornado. Chciałbym dowiedzieć się czy tak rzeczywiscie jest . Czy nawiew ma tak chodzić ze delikatnie wieje czy to już jakaś awaria ? pozdrawiam
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
cały komplet, dokładnie takie jak na aukcjach z allegro
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
mozna prosic o rade ? jbl czy blau ?
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
właściwie to powinienem napisać tak: Jaki sub jest lepszy JBL czy Blaupunkt , który wg Was lepiej będzie grał, nic innego nie wchodzi w gre, gdyż obydwa suby moge miec po cenie nie przekraczającej 200 zł od znajomego , takze tylko chodzi mi o to który bardziej sie nada np. do rocka i hh, jaki z nich ma lepsze parametry, czy 2 głosniki blaupunkta nagłośnią mi auto lepiej niż 1 jbl'a, ogólnie chce mieć ładny nie za głośny bass do rożnego rodzaju muzyki :)
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
widze ze troche dyskusja zjechała na inny temat, a mnie tylko chodziło który z tych 2 subów lepiej zagra, nie potrzebuje nie wiadomo jakiej mocy, audiofilem tez nie jestem, przód i tył wymieniłem, wprawdzie na 13 i 10 ale i tak gra lepiej niz seryjne, a teraz chciałbym usłyszeć troche basu nie chodzi mi o żadne dresiarskie umc umc
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
w takim razie co byś mi polecił, co grało by dobrze i miało bardzo małe wymiary
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
wrzynia byla by najlepsza ale nie chce tam nic duzego wkladać, chodzi mi o to któr z tych 2 bedzie lepszy
-
Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?
Witam Zastanawiam się nad wsadzeniem do bagażnika suba tylko nie wiem co będzie lepiej grało: JBL Bass Pro II http://www.allegro.pl/item123859654_wiagra_dla_twojego_basu_aktywna_skrzynia_jbl_.html czy Blaupunkt ODsb 8000 A http://www.allegro.pl/item125063869_hit_cenowy_aktywny_blaupunkt_odsb_8000_a_hit.html co wybrać ? czy to wogole ma sens ?
-
Jakie głośniki są w e36 compact ?
Witam zamierzam kupić nowe głośniczki do compacta e36 i chciałbym dowiedzieć się od was jaki rozmiar pasuje do niego , jakiego rozmiaru są orginalne z przodu pod nogami i z tyłu, średnica i głębokość , bardzo prosze o odpowiedz, szukałem w forum ale tam nic konkretnego nie pisze pozdrawiam