Treść opublikowana przez albizkit
-
Do czego służy PIN HOLDER
ja ten pin holder to usunałem bo mnie draznilo, teraz zrobiło się tam miejsce na karte orlenowska
-
gaśnie a jednak nie gaśnie :/ problem
Koledzy jakies pomysły ? - odrazu przepraszam ze podbijam temat
-
gaśnie a jednak nie gaśnie :/ problem
właśnie sprawdziłem klemy, jedna była całkowicie obluzowana. To mogło być przyczyną problemu ?
-
gaśnie a jednak nie gaśnie :/ problem
Witam, Ostatnio pojawił się nowy problem z moją bmka. Mianowicie przy wolnej jezdzie, hamowaniu, auto zachowuje się tak jakby zgasło, tzn wszystkie kontrolki się świecą, radio wyłącza się, nawiew też. Jednak silnik pracuję dalej, żadnego spadku z obrotów :/ Po 1-2 sekundach takiej ciszy i zapalaniu się kontrolek, wszystko wraca do normy, a po chwili znowu tak. Nie zawsze to się zdarza. Przejechałem trase 200 km i ani razu to nie wystąpiło. A dziś 2 km to raz się tak zdarzyło. Proszę o pomoc, co to może być :/
-
problem z czujnikami cofania
było na forum :search: jak piszczy to pewnie czujnik. Daj na wsteczny i przyłurz ucho do czujnika, jak "pyka" to chodzi, jak któryś nie pyka to pewnie padnięty
-
problemy z nawiewem
to zależy jaka jest ustawiona temperatura na panelu, i jaka jest temeratura wewnatrz auta. Jak masz np ustawione : - nawiew na twarz - pokretlo przy nawiewie na niebieskie 3 kropki - nawiew na nogi - na panelu 20 stopni - na zewnatrz 15 stopni to wtedy na twarz bedziesz mial zimne a na nogi cieple, niezalezni czy masz wlaczana czy wylaczona klime. Ustaw temperatura na 16 stopni i zobacz czy dalej tak jest
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
http://213.27.171.72/images/973/97343353383.jpg ale jak to zrobić to nie wiem, jezeli lampa jest na zatrzaskach to pewnie wystarczy zdjac klosz i zalozyc ringi. Mocowania sa przystosowane z tego co wiem do coupe po lifcie
-
Jak wyglądało fabryczne radio w E36 Compact z 95 roku ?
ja miałem w swoim starym compactie 316 z 94 , radio z pierwszego linka
-
dwie komory nie dają zimnego powietrza.
mam podobny problem, u mnie boczne nawiewy dają zimne , a środkowy delikatnie schłodzone :/ teraz auto jest na wymianie elektrozaworu nagrzewnicy, moze to cos da
-
Nawiew w aucie
jakos mnie to nie dziwi. Pewnie jakies specia albo cos z tych rzeczy. U mnie zdazylo sie ze np. wycieraczki wylaczyly sie na 5 minut podczas deszczu, drzwi sie same otwieraly itp. sporadycznie no ale ... Jak zdazylo ci sie to raz to nie ma co sie tym przejmowac
-
Prosze o pomoc w sprawie Park Control
250 zl / aso - czarny nie malowany +350-400 doklanie nie pamietam za pomalowanie czujnika pod kolor nadwozia w aso :mad2: :duh:
-
elektrozawor nagrzewnicy , gdzie w realoem ?
dzieki wielkie
-
elektrozawor nagrzewnicy , gdzie w realoem ?
Witam Mam taka prosbe, czy jeden z szanownych kolegow moglby mi znalezc na realoem elektrozawor nagrzewnicy - chyba tak to sie nazywa, w kazdym razie chodzi mi o zawor sterujacy cieplym zimnym powietrzem, gdyz z srodkowego nawiewu idzie mi cieple powietrze , choc nie zawsze. Bardzo prosilbym o linka e46 coupe 99 320ci pozdrawiam
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
wystarczy upuscic ring z wysokosci na ziemie i wtedy szklana rurka ktora jest katoda peka i ring do wywmiany
-
sama gaśnie
miałem podobnie, u mnie to powodował czujnik polozenia wałka rozrządu
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
Wybacz, nastepym razem bede o tym pamietam. Pozdr
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
czy to moze byc elektrozawor ?
-
climatronic moc nawiewu jak powinno być ?
dalem mechanikowi zeby sie tym zajal. Auto stalo tydzien u niego rozebrane zeby byl latwy dostep do nagrzewnicy i po kolei sprawdzal wszystkie silniczki czy chodza. I w koncu znalazl jeden silnik od glownej klapy co padl. Potem jeszcze 5 dni czekania na silnik i auto zlozone. Ale teraz znowu czeka mnie rozbieranie deski bo padl elektozawor nagrzewnicy i dmucha mi caly czas cieplem :/ Co do silniczkow to ponoc mozna zlokalizowac wadliwy po podlaczeniu do kompa GT1 pozdr
-
climatronic moc nawiewu jak powinno być ?
to jest actucator - http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BG21&mospid=47431&btnr=64_0668&hg=64&fg=45&hl=9 taki bedzie u Ciebie . Koszt 250 zl w serwisie
-
led hella do jazdy dziennej w coupe
halogeny pojda out, wkońcu na dziennych dużo częściej się jeździ niż we mgle, pozatym jak mam xenony to wydaje mi sie ze są lepiej widoczne od przeciwmgielnych
-
led hella do jazdy dziennej w coupe
hej, to są okrągłe światła, halogeny też mam okrągłe, taki zderzak jak na zdjęciu: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.sanituning.de/sascha/e46angel3.jpg
-
led hella do jazdy dziennej w coupe
zalozyłbym je w miejsce halogenów, średnica prawie taka sama. Tego myśle o dziennych, bo bardzo dużo jeźdze na krótkich dystansach 2-3 km , i co chwila włączam i wyłączam ksenony, ostatnio padła mi 2 przetwornica i tego chciałbym w przyszłości uniknąć. Dlatego właśnie o tym myśle, nie chce jeździć na halogenach bo za to sie stróże czepiaja. Czego wiocha ? rozumiem jakieś ledki typu http://moto.allegro.pl/item347674445_swiatla_dzienne_dziennej_diodowe_led_chrom_bytom.html ale hella ? pozdr
-
led hella do jazdy dziennej w coupe
Witam, Zastanawiam się nad wymianą halogenów na takie światła do jazdy dziennej. Czy ktoś już miał z tymi światłami doczynienia ? Czy będą problemy z montażem ? (mam standardowy zderzak) http://moto.allegro.pl/item350535019_swiatla_do_jazdy_dziennej_hella_led.html pozdr
-
Lampy diodowe tył montaż
jeśli sa to lampy orginalne to napewno wystapi problem migajacych kierunkow co ok 30 sekund. Prawdopodobnie z tego co czytalem gdzies na forum nie da rady tego przeprogramowac za pomoca kompa gdyz modul odpowiedzalny za swiatla nie ma takiej opcji przed liftem
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
Koledzy możecie się wypowiedzieć :modlitwa: :modlitwa: