Skocz do zawartości

Varrol

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Varrol

  1. Varrol odpowiedział(a) na BMW Maniaq temat w E36
    ET 35 już ledwo ledwo dają radę. ET42 jest typowe dla E36.
  2. To nie ma sensu - u mnie przy 90km/h pokazuje od 5 do 10 litrów na 100km - w zależności czy jest lekko pod górkę, pod wiatr, załadowania samochodu...
  3. Varrol odpowiedział(a) na papik temat w E46
    Śnieg? W Warszawie? Co najwyżej napada mokry, żeby zamarznąć na samochodzie. Też bym się pobawił na śniegu i wypróbował nowe zimówki, ale nie ma na czym.
  4. Varrol odpowiedział(a) na Brambi temat w Sprzęt audio i video
    Nie takie rzeczy pocztą słałem :lol: A CD BMW jest przyzwoite - różnica pojawia się wtedy jak ktoś inwestuje we wzmacniacz i nowe głośniki - choć może się mylę i fabryczne radio też ma wyjście niskopoziomowe - w przeciwnym wypadku wzmacniacz podłączony do wyjścia głośnikowego radia daje słabą jakość na wyjściu.
  5. Dostępne zagadnienia: 1. Olej do skrzyni i mostu: 2. Olej do wspomagania: 3. Olej do silnika: 4. Klekotanie, cykanie zaworów: 5. Płyn do chłodnic: 6. Elektronika: 7. Kupowanie BMW: 8. Problemy z obrotami silnika: 9. Problemy z płynami - wycieki itp: ____________________________________________________ Olej do skrzyni i mostu: E30 Jaki olej do skrzyni i mostu????????????? E36 jaki olej do skrzyni biegow Olej do skrzyni i mostu jaki olej do szpery?/ olej i ciecz chlodzaca Biegi nie wchodzą, czemu? Jaki olej do manualnej skrzyni biegów i termostat E36 318 jaki olej do skrzyni ???? jaki olej do tyl. mostu ? 320i coupe z 1996 roku Jaki olej do skrzyni ASO poleca ... Jaki olej do mostu i skrzyni Automatyczna skrzynia biegów. jaki olej do skrzyni i dyfra Mrozy nadeszły i ciężko wrzucić bieg Wymiana oleju w skrzyni i moście oraz świec ? Jaki olej do mostu?? olej do skrzyni,mostu i wspomagania E46 Olej w automacie -wlałem ESSO Lt a ma być Texaco ETL8072B Jaki olej do skrzyni ZF5HP19 zielona tabliczka Sam nie wiem? Wymiana oleju i filtra w skrzyniach automatycznych A5S3.... Olej do wspomagania: E30 Wspomaganie olej ATF ale jaki ? E36 jaki olej leje sie do wspomagania??? JAki olej do wspomaganie ?? olej i ciecz chlodzaca Jaki olej wlać do wspomagania ? Jaki olej do wspomagania ??? Olej przekladniowy do serwo. Olej do silnika: E30 Jakie oleje do e30? chce zmienic z 15w40 na 10w40 Na jakim oleju e30 m40 316i opuszcza fabryke? Skąd się wziął mit o zakazie stosowania 15W40 w M40? E36 Jaki olej? Jaki Olej do silnika olej i ciecz chlodzaca Olej Mobil Super S Wymiana oleju z 5w40 na 10w40 = problem ! Jakiej firmy olej do e36 325i Wymiana oleju w 323i.Jaki olej wybrać do M52b25 ??? Jaki olej do e36 323i Olej - cykanie(samoregulatory) - fakty M52 Jaki wlac olej do starej e30 ??? Prosze o porady m52 - nikasil i olej liquimoly Jaki olej bo Bmw 318is???? Jaki olej do M43 OLEJ PO RAZ ......... jaki olej jaki olej do silnika 2.5 tds ? Jaki olej do silnika bmw e36 325ivanos 93r 220tys dylemat? zmiana oleju mineralnego na półsyntetyk... Jaki Olej ? 328i - jaki olej ? Olej w silnik M52B28, jaki? Castrol czy Mobil do M52 jakim olejem zalac 325i??? E46 Olej silnikowy 5W30 a 0W40 - czy jest jakaś różnica ? Jaki olej w E46 320d ??? jaki olej castrol ?? 0w30 czy 5w30 Co sądzicie o oleju Mobil 0w40 do 2,5 M54 E-46?? jaki wlać olej? Klekotanie, cykanie zaworów: E30 Sposób na stukajace hydrauliki?? Jaki olej po 15W40, M40, 260 kkm, uciszenie bociana Uciszacz klekotu popychaczy Liqui Moly do M40 M40 - klekot po ostrej jezdzie E36 Bocian pod maską w M40 Klekot m40 - pora naprawic - kilka konkretnych pytan Zmieniłem popychacze hydrauliczne, klekot "disla" BMW E-36 silnik trekocze (tyk,tyk,tyk) zimny klekot dziwny klekot przy rozruchu M43 KLEKOTANIE ZAWOROW KLEKOTANIE W SILNIKU Czy to jest normalne ze w 318i jest "swierszcz"? Klekot z rana? W M43? E46 320d klekot zaworów a ciśnienie Płyn do chłodnic: E36 Płyn do chłodnicy Za mało płynu chłodzącego... płyn do chłodnicy. dolewanie czy kazdy rodzaj plynu do chlodzenia sie nadaje?? E46 Jaki plyn polecacie do chlodnicy? wymiana plynu w chlodnicy Jaki plyn polecacie do chlodnicy? Elektronika: Exx [E30] i [E36] rozpiska bezpieczników Kupowanie BMW: E30 E30 rocznik od 88... nie klasyczny ? e30 325 vs 325Eta, którą warto? Czy ETA w E30 to najlepsze rozwiązanie? Kupno E30.. ekonomia, eta, motory 1.6 1.8, 2.0 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? M20 2litry czy 2,5 litra? m20b20 czy m20b23?? Kupno dobrego egzemplarza kupno BMW E30... PROSZę O POMOC kupno BMW e30 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? E36 Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? 318 i 320 wady, zalety... Kupno No sama już nie wiem który silnik :((( Różnica pomiędzy 318is a 320i 328i czy troche starsze m3 ? BMW E36 328 Z 1995R - Jaki to silnik: M50, M51, M52 ??? Jaki silnik??prośba o radę, jaki silnik wybrać Pytanie do wszystkich właścicieli 325 jaki silnik? Czy warto kupić E36 w turbo dieslu?? 328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt??? Silnik 1.8 na pasku w e-36 jakie ma wady?? 36 cupe jaki silnik PIERWSZE BMW Jaki silnik ? Jaki model wybrać? Proszę o rady i pomoc... Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? Bmw E36 M3 3.0 Zakup BMW Kupno e36 318 Pomoc przy wyborze TDSa pytanie odnosnie kupna samochodu... BMW 316 czy 318 czy 320? Pomocy - kupno e36.. Sprowadzenie auta z Niemiec Kupno e36 pomocy?? kupno e36 Kupno E36 320 Coupe - pomoc dla nowicjusza - kilka pytań Zapytanie na temat IS a E46 Co wybrac 318d czy 320d? Jaki silnik e46d Poblem z zakupem e46 320d zakup auta zakup auta 330d czy 330i? Powoli się rozglądam... Kupno E46 prosba o pomoc :) Problemy z obrotami silnika: E30 nierówne obroty i gaśnięcie na zimno... E36 szalejące obroty ...chciała mnie zabić ???? dusi się na zimnym silniku - może ktoś pomoże Czujnk położenia przepustnicy a Falowanie obrotów!!! Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em 320i 24V Drgania silnika falowanie na wolnych obrotach po wymianie świec 325 td i falujące obroty na gorącym 320i falujące obroty, cz.2 Falujące obroty Problem z obrotami na biegu jałowym pytanie o silnik krokowy gasnie - myslalem ze beemki maja tylko fochy obroty oscyluja od 500 do 800-900obr/min dlaczego??????? Jak wyczyścić silniczek krokowy?? jakie objawy siadającej lambdy? Falujące obroty Dlaczego tyle pali? Silnik przerywa i szarpie w 320i nierownomierna praca silnika Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało? E46 Nagar w dolocie- instrukacja czyszczenia-lepsze osiagi 1.8i M43 falowanie obrotów Spadek obrotów Problemy z płynami - wycieki itp: E30 śmietana.....w isie Niski stan oleju w silniku mokre dywaniki, słychać gdzieś przelewającą się wodę E36 Wyciek płynu z korka odpowietrznika chlodnicy ile oleju biora wasze bmki?? benzyna w oleju problem z chłodzeniem ucieka petrygo w zawrotym tempie ;o Wyciek oleju z silnika -jak naprawić? [FOTO] objawy pękniętej uszczelki głowicy MAGLOWNICA Wyciek i problem :( Mam problem z płynem chłodniczym :(( Uszczelka klawiatury...wymiana Bierze olej po remoncie E46 Cieknie olej z silnika... 320d Spadek pozomu oleju.... Łatanie chłodnicy Problem z płynem w chłodnicy
  6. Dostępne zagadnienia: 1. Olej do skrzyni i mostu: 2. Olej do wspomagania: 3. Olej do silnika: 4. Klekotanie, cykanie zaworów: 5. Płyn do chłodnic: 6. Elektronika: 7. Kupowanie BMW: 8. Problemy z obrotami silnika: 9. Problemy z płynami - wycieki itp: 10. Wszystko o wiskozie! 11. Linki do książek typu "sam naprawiam" dostępnych w sieci 12. Tabela przełożeń dyferencjałów w zależności od modelu E30 ____________________________________________________ Olej do skrzyni i mostu: E30 Jaki olej do skrzyni i mostu????????????? E36 jaki olej do skrzyni biegow Olej do skrzyni i mostu jaki olej do szpery?/ olej i ciecz chlodzaca Biegi nie wchodzą, czemu? Jaki olej do manualnej skrzyni biegów i termostat E36 318 jaki olej do skrzyni ???? jaki olej do tyl. mostu ? 320i coupe z 1996 roku Jaki olej do skrzyni ASO poleca ... Jaki olej do mostu i skrzyni Automatyczna skrzynia biegów. jaki olej do skrzyni i dyfra Mrozy nadeszły i ciężko wrzucić bieg Wymiana oleju w skrzyni i moście oraz świec ? Jaki olej do mostu?? olej do skrzyni,mostu i wspomagania E46 Olej w automacie -wlałem ESSO Lt a ma być Texaco ETL8072B Jaki olej do skrzyni ZF5HP19 zielona tabliczka Sam nie wiem? Wymiana oleju i filtra w skrzyniach automatycznych A5S3.... Olej do wspomagania: E30 Wspomaganie olej ATF ale jaki ? E36 jaki olej leje sie do wspomagania??? JAki olej do wspomaganie ?? olej i ciecz chlodzaca Jaki olej wlać do wspomagania ? Jaki olej do wspomagania ??? Olej przekladniowy do serwo. Olej do silnika: E30 Jakie oleje do e30? chce zmienic z 15w40 na 10w40 Na jakim oleju e30 m40 316i opuszcza fabryke? Skąd się wziął mit o zakazie stosowania 15W40 w M40? E36 Jaki olej? Jaki Olej do silnika olej i ciecz chlodzaca Olej Mobil Super S Wymiana oleju z 5w40 na 10w40 = problem ! Jakiej firmy olej do e36 325i Wymiana oleju w 323i.Jaki olej wybrać do M52b25 ??? Jaki olej do e36 323i Olej - cykanie(samoregulatory) - fakty M52 Jaki wlac olej do starej e30 ??? Prosze o porady m52 - nikasil i olej liquimoly Jaki olej bo Bmw 318is???? Jaki olej do M43 OLEJ PO RAZ ......... jaki olej jaki olej do silnika 2.5 tds ? Jaki olej do silnika bmw e36 325ivanos 93r 220tys dylemat? zmiana oleju mineralnego na półsyntetyk... Jaki Olej ? 328i - jaki olej ? Olej w silnik M52B28, jaki? Castrol czy Mobil do M52 jakim olejem zalac 325i??? E46 Olej silnikowy 5W30 a 0W40 - czy jest jakaś różnica ? Jaki olej w E46 320d ??? jaki olej castrol ?? 0w30 czy 5w30 Co sądzicie o oleju Mobil 0w40 do 2,5 M54 E-46?? jaki wlać olej? Klekotanie, cykanie zaworów: E30 NAPRAWIONY KLEKOT M40 Sposób na stukajace hydrauliki?? Jaki olej po 15W40, M40, 260 kkm, uciszenie bociana Uciszacz klekotu popychaczy Liqui Moly do M40 M40 - klekot po ostrej jezdzie E36 NAPRAWIONY KLEKOT M40 Bocian pod maską w M40 Klekot m40 - pora naprawic - kilka konkretnych pytan Zmieniłem popychacze hydrauliczne, klekot "disla" BMW E-36 silnik trekocze (tyk,tyk,tyk) zimny klekot dziwny klekot przy rozruchu M43 KLEKOTANIE ZAWOROW KLEKOTANIE W SILNIKU Czy to jest normalne ze w 318i jest "swierszcz"? Klekot z rana? W M43? E46 320d klekot zaworów a ciśnienie Płyn do chłodnic: E36 Płyn do chłodnicy Za mało płynu chłodzącego... płyn do chłodnicy. dolewanie czy kazdy rodzaj plynu do chlodzenia sie nadaje?? E46 Jaki plyn polecacie do chlodnicy? wymiana plynu w chlodnicy Jaki plyn polecacie do chlodnicy? Elektronika: E30 i E36 [E30] i [E36] rozpiska bezpieczników SCHEMATY ELEKTRYCZNE E30 i E36 (i nie tylko) Kupowanie BMW: E30 E30 rocznik od 88... nie klasyczny ? e30 325 vs 325Eta, którą warto? Czy ETA w E30 to najlepsze rozwiązanie? Kupno E30.. ekonomia, eta, motory 1.6 1.8, 2.0 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? M20 2litry czy 2,5 litra? m20b20 czy m20b23?? Kupno dobrego egzemplarza kupno BMW E30... PROSZę O POMOC kupno BMW e30 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? E36 Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? 318 i 320 wady, zalety... Kupno No sama już nie wiem który silnik :((( Różnica pomiędzy 318is a 320i 328i czy troche starsze m3 ? BMW E36 328 Z 1995R - Jaki to silnik: M50, M51, M52 ??? Jaki silnik??prośba o radę, jaki silnik wybrać Pytanie do wszystkich właścicieli 325 jaki silnik? Czy warto kupić E36 w turbo dieslu?? 328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt??? Silnik 1.8 na pasku w e-36 jakie ma wady?? 36 cupe jaki silnik PIERWSZE BMW Jaki silnik ? Jaki model wybrać? Proszę o rady i pomoc... Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? Bmw E36 M3 3.0 Zakup BMW Kupno e36 318 Pomoc przy wyborze TDSa pytanie odnosnie kupna samochodu... BMW 316 czy 318 czy 320? Pomocy - kupno e36.. Sprowadzenie auta z Niemiec Kupno e36 pomocy?? kupno e36 Kupno E36 320 Coupe - pomoc dla nowicjusza - kilka pytań Zapytanie na temat IS a E46 Co wybrac 318d czy 320d? Jaki silnik e46d Poblem z zakupem e46 320d zakup auta zakup auta 330d czy 330i? Powoli się rozglądam... Kupno E46 prosba o pomoc :) Problemy z obrotami silnika: E30 nierówne obroty i gaśnięcie na zimno... E36 szalejące obroty ...chciała mnie zabić ???? dusi się na zimnym silniku - może ktoś pomoże Czujnk położenia przepustnicy a Falowanie obrotów!!! Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em 320i 24V Drgania silnika falowanie na wolnych obrotach po wymianie świec 325 td i falujące obroty na gorącym 320i falujące obroty, cz.2 Falujące obroty Problem z obrotami na biegu jałowym pytanie o silnik krokowy gasnie - myslalem ze beemki maja tylko fochy obroty oscyluja od 500 do 800-900obr/min dlaczego??????? Jak wyczyścić silniczek krokowy?? jakie objawy siadającej lambdy? Falujące obroty Dlaczego tyle pali? Silnik przerywa i szarpie w 320i nierownomierna praca silnika Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało? E46 Nagar w dolocie- instrukacja czyszczenia-lepsze osiagi 1.8i M43 falowanie obrotów Spadek obrotów Problemy z płynami - wycieki itp: E30 śmietana.....w isie Niski stan oleju w silniku mokre dywaniki, słychać gdzieś przelewającą się wodę E36 Wyciek płynu z korka odpowietrznika chlodnicy ile oleju biora wasze bmki?? benzyna w oleju problem z chłodzeniem ucieka petrygo w zawrotym tempie ;o Wyciek oleju z silnika -jak naprawić? [FOTO] objawy pękniętej uszczelki głowicy MAGLOWNICA Wyciek i problem :( Mam problem z płynem chłodniczym :(( Uszczelka klawiatury...wymiana Bierze olej po remoncie E46 Cieknie olej z silnika... 320d Spadek pozomu oleju.... Łatanie chłodnicy Problem z płynem w chłodnicy Wszystko o wiskozie: Wszystko na temat wiskozy: budowa, zasada działania, typowe niesprawności Linki do książek typu "sam naprawiam" dostępnych w sieci: Sam Naprawiam BMW E30 part1 Sam Naprawiam BMW E30 part2 BMW 3 Series E30 Service Manual - Bentley Publishers Sam Naprawiam BMW E36 BMW 3 Series E36 Service Manual - Bentley Publishers Sam Naprawiam BMW E46 Tabela przełożeń dyferencjałów w zależności od modelu E30 Dyferencjały dostępne w E30
  7. Dostępne zagadnienia: 1. Olej do skrzyni i mostu: 2. Układ chłodzenia - usterki i porady 3. Olej do wspomagania: 4. Olej do silnika: 5. Klekotanie, cykanie zaworów: 6. Płyn do chłodnic: 7. Elektronika: 8. Kupowanie BMW: 9. Problemy z obrotami silnika: 10. Problemy z płynami - wycieki itp: 11. Wszystko o wiskozie 12. Linki do książek typu "sam naprawiam" dostępnych w sieci ____________________________________________________ Olej do skrzyni i mostu: E30 Jaki olej do skrzyni i mostu????????????? E36 jaki olej do skrzyni biegow Olej do skrzyni i mostu jaki olej do szpery?/ olej i ciecz chlodzaca Biegi nie wchodzą, czemu? Jaki olej do manualnej skrzyni biegów i termostat E36 318 jaki olej do skrzyni ???? jaki olej do tyl. mostu ? 320i coupe z 1996 roku Jaki olej do skrzyni ASO poleca ... Jaki olej do mostu i skrzyni Automatyczna skrzynia biegów. jaki olej do skrzyni i dyfra Mrozy nadeszły i ciężko wrzucić bieg Wymiana oleju w skrzyni i moście oraz świec ? Jaki olej do mostu?? olej do skrzyni,mostu i wspomagania E46 Olej w automacie -wlałem ESSO Lt a ma być Texaco ETL8072B Jaki olej do skrzyni ZF5HP19 zielona tabliczka Sam nie wiem? Wymiana oleju i filtra w skrzyniach automatycznych A5S3.... Układ chłodzenia - usterki i porady: viewtopic.php?f=15&t=42444&p=801773 Olej do wspomagania: E30 Wspomaganie olej ATF ale jaki ? E36 jaki olej leje sie do wspomagania??? JAki olej do wspomaganie ?? olej i ciecz chlodzaca Jaki olej wlać do wspomagania ? Jaki olej do wspomagania ??? Olej przekladniowy do serwo. Olej do silnika: E30 Jakie oleje do e30? chce zmienic z 15w40 na 10w40 Na jakim oleju e30 m40 316i opuszcza fabryke? Skąd się wziął mit o zakazie stosowania 15W40 w M40? E36 Jaki olej? Jaki Olej do silnika olej i ciecz chlodzaca Olej Mobil Super S Wymiana oleju z 5w40 na 10w40 = problem ! Jakiej firmy olej do e36 325i Wymiana oleju w 323i.Jaki olej wybrać do M52b25 ??? Jaki olej do e36 323i Olej - cykanie(samoregulatory) - fakty M52 Jaki wlac olej do starej e30 ??? Prosze o porady m52 - nikasil i olej liquimoly Jaki olej bo Bmw 318is???? Jaki olej do M43 OLEJ PO RAZ ......... jaki olej jaki olej do silnika 2.5 tds ? Jaki olej do silnika bmw e36 325ivanos 93r 220tys dylemat? zmiana oleju mineralnego na półsyntetyk... Jaki Olej ? 328i - jaki olej ? Olej w silnik M52B28, jaki? Castrol czy Mobil do M52 jakim olejem zalac 325i??? E46 Olej silnikowy 5W30 a 0W40 - czy jest jakaś różnica ? Jaki olej w E46 320d ??? jaki olej castrol ?? 0w30 czy 5w30 Co sądzicie o oleju Mobil 0w40 do 2,5 M54 E-46?? jaki wlać olej? Klekotanie, cykanie zaworów: E30 NAPRAWIONY KLEKOT M40 Sposób na stukajace hydrauliki?? Jaki olej po 15W40, M40, 260 kkm, uciszenie bociana Uciszacz klekotu popychaczy Liqui Moly do M40 M40 - klekot po ostrej jezdzie E36 NAPRAWIONY KLEKOT M40 Bocian pod maską w M40 Klekot m40 - pora naprawic - kilka konkretnych pytan Zmieniłem popychacze hydrauliczne, klekot "disla" BMW E-36 silnik trekocze (tyk,tyk,tyk) zimny klekot dziwny klekot przy rozruchu M43 KLEKOTANIE ZAWOROW KLEKOTANIE W SILNIKU Czy to jest normalne ze w 318i jest "swierszcz"? Klekot z rana? W M43? E46 320d klekot zaworów a ciśnienie Płyn do chłodnic: E36 Płyn do chłodnicy Za mało płynu chłodzącego... płyn do chłodnicy. dolewanie czy kazdy rodzaj plynu do chlodzenia sie nadaje?? E46 Jaki plyn polecacie do chlodnicy? wymiana plynu w chlodnicy Jaki plyn polecacie do chlodnicy? Elektronika: Exx [E30] i [E36] rozpiska bezpieczników SCHEMATY ELEKTRYCZNE E30 i E36 (i nie tylko) Kupowanie BMW: E30 E30 rocznik od 88... nie klasyczny ? e30 325 vs 325Eta, którą warto? Czy ETA w E30 to najlepsze rozwiązanie? Kupno E30.. ekonomia, eta, motory 1.6 1.8, 2.0 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? M20 2litry czy 2,5 litra? m20b20 czy m20b23?? Kupno dobrego egzemplarza kupno BMW E30... PROSZę O POMOC kupno BMW e30 Kupno E30 - jaki model, czego się spodziewać? E36 Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? 318 i 320 wady, zalety... Kupno No sama już nie wiem który silnik :((( Różnica pomiędzy 318is a 320i 328i czy troche starsze m3 ? BMW E36 328 Z 1995R - Jaki to silnik: M50, M51, M52 ??? Jaki silnik??prośba o radę, jaki silnik wybrać Pytanie do wszystkich właścicieli 325 jaki silnik? Czy warto kupić E36 w turbo dieslu?? 328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt??? Silnik 1.8 na pasku w e-36 jakie ma wady?? 36 cupe jaki silnik PIERWSZE BMW Jaki silnik ? Jaki model wybrać? Proszę o rady i pomoc... Który silnik najekonomiczniejszy? kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage? Bmw E36 M3 3.0 Zakup BMW Kupno e36 318 Pomoc przy wyborze TDSa pytanie odnosnie kupna samochodu... BMW 316 czy 318 czy 320? Pomocy - kupno e36.. Sprowadzenie auta z Niemiec Kupno e36 pomocy?? kupno e36 Kupno E36 320 Coupe - pomoc dla nowicjusza - kilka pytań Zapytanie na temat IS a E46 Co wybrac 318d czy 320d? Jaki silnik e46d Poblem z zakupem e46 320d zakup auta zakup auta 330d czy 330i? Powoli się rozglądam... Kupno E46 prosba o pomoc :) Problemy z obrotami silnika: E30 nierówne obroty i gaśnięcie na zimno... E36 szalejące obroty ...chciała mnie zabić ???? dusi się na zimnym silniku - może ktoś pomoże Czujnk położenia przepustnicy a Falowanie obrotów!!! Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em 320i 24V Drgania silnika falowanie na wolnych obrotach po wymianie świec 325 td i falujące obroty na gorącym 320i falujące obroty, cz.2 Falujące obroty Problem z obrotami na biegu jałowym pytanie o silnik krokowy gasnie - myslalem ze beemki maja tylko fochy obroty oscyluja od 500 do 800-900obr/min dlaczego??????? Jak wyczyścić silniczek krokowy?? jakie objawy siadającej lambdy? Falujące obroty Dlaczego tyle pali? Silnik przerywa i szarpie w 320i nierownomierna praca silnika Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało? E46 Nagar w dolocie- instrukacja czyszczenia-lepsze osiagi 1.8i M43 falowanie obrotów Spadek obrotów Problemy z płynami - wycieki itp: E30 śmietana.....w isie Niski stan oleju w silniku mokre dywaniki, słychać gdzieś przelewającą się wodę E36 Wyciek płynu z korka odpowietrznika chlodnicy ile oleju biora wasze bmki?? benzyna w oleju problem z chłodzeniem ucieka petrygo w zawrotym tempie ;o Wyciek oleju z silnika -jak naprawić? [FOTO] objawy pękniętej uszczelki głowicy MAGLOWNICA Wyciek i problem :( Mam problem z płynem chłodniczym :(( Uszczelka klawiatury...wymiana Bierze olej po remoncie E46 Cieknie olej z silnika... 320d Spadek pozomu oleju.... Łatanie chłodnicy Problem z płynem w chłodnicy Wszystko o wiskozie: Wszystko na temat wiskozy: budowa, zasada działania, typowe niesprawności Linki do książek typu "sam naprawiam" dostępnych w sieci: Sam Naprawiam BMW E30 part1 Sam Naprawiam BMW E30 part2 BMW 3 Series E30 Service Manual - Bentley Publishers Sam Naprawiam BMW E36 BMW 3 Series E36 Service Manual - Bentley Publishers Sam Naprawiam BMW E46
  8. No bo tylko tam są szczeliny, którymi może uciekać powietrze. Skoro zaczęło się to po wymianie filtra, to masz odpowiedź - pan Edzio źle zmontował, albo coś połamał. Ja już nikomu nie daję do odgrzybiania, czy wymiany filtra, bo ostatnim razem matoły mi uszkodzili obudowę filtra i musiałem kleić (a dostęp tam jest świetny)...
  9. Varrol odpowiedział(a) na KUJON temat w E36
    Tylny zderzak i progi naprawdę ładne - nie przesadzone i proste. Przedni zderzak faktycznie mi nie leży - jak dla mnie otwory powinny być mniejsze i bardziej w postaci prostokątów z zaokrąglonymi brzegami - nie trapezy - ogólnie rzecz biorąc - trochę łagodniejszy.
  10. Musisz wyjąć schowek i ew osłonę pod kierownicą i zoabczayć na nawiewy, czy się coś nie poluzowało, odpadło itp - zawsze też tam możesz wyczuć skąd wieje. Trochę to dziwne, bo powietrze musi być kierowane jakoś w stronę tunelu środkowego, ale jednak możliwe. Ale jesteś pewien, że nie wieje gdzieś od zewnątrz, bo jednak dzwignia jest dość dobrze uszczelniona?
  11. Varrol odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Tak zapytam z ciekawości ile km przejechałeś w swoim życiu ,,zwykłą,, 300 konna 850ką lub nawet innym autem o takiej mocy? Nie jeździłem nigdy ósemką. Inne samochody nie mają tu znaczenia, bo dla mnie ósemka nalezy do górnej półki samochodów sportowych takich jak Ferrari, czy Lamborghini i do nich ją porównuję.
  12. Varrol odpowiedział(a) na cubi temat w E36
    Stalowe 17" to z kołpakami, czy bez będą fatalnie wyglądać. Nie mówiąc o tym, że w zimie łatwo uszkodzić przy takim rozmiarze.
  13. Varrol odpowiedział(a) na Projektt temat w E46
    Chyba dieselek lepszy - jeszcze mozna łatwo podnieść moc. Benzyna pewnie jeszcze pójdzie w górę.
  14. Varrol odpowiedział(a) na apek88 temat w E46
    Tak naprawdę jedyne ograniczenie to średnica tarcz hamulcowych - nie wiem jakie są w E46, ale chyba 15 jeszcze podejdą.
  15. Varrol odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Ja tu kupiłem: http://www.allegro.pl/item272875691_promocja_valvoline_olej_maxlife_10w_40_5litrow.html
  16. I tak nic nie przebije aukcji z oskarżeniem pewnego sprzedawcy i drugiej z jego ripostą :lol: A ten przypadek nadaje się do leczenia :D
  17. Co do zakładów, to po pierwsze zależy od wielkości opony, a po drugie niektórzy mają ceny z kosmosu. Ja za Nokian WR 185/65R15 dałem 195zł za sztukę - normalnie w serwisie z gwarancją, ale widziałem je też po 270zł (czy coś koło tego). Ciut droższe są np. Dunlop Winter Sport.
  18. Do E36 najlepiej pasują te z 2 aukcji. Ew nr. 3.
  19. Varrol odpowiedział(a) na szeryfisch temat w E36
    Przy podszybiu masz po dwie śruby na strone mocujace maskę - ale nie ma za wielkiej możliwości regulacji. Poza tym jakbyć przesunął maskę, to zaczepy z przodu by nie trafiały w gniazda. Bardziej prawdopodobne, że błotnik masz źle zamocowany.
  20. Najlepszy jest 185/65R15, albo 205/60R15 - te pierwsze lepiej trzymają na śniegu, błocie itp. 195 są dość znacznie wyższe od oryginalnych i przez to licznik może sporo przekłamywać (niekorzystnie, bo zaniżając wynik). Co rozumiesz jako rozsądna cena? 150, czy 200zł?
  21. Ty to bardziej pod psychopatę podpadasz :mrgreen: :wink:
  22. Varrol odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    :search: :search: :search: Tak, ja miałem taki objaw - ostatnio nie zauważam (może za ciepło) - najgorzej było właśnie na Castrolu 10W40 - po zmianie na Valvoline jest o niebo lepiej. Ceramizer też mi trochę pomógł.
  23. Varrol odpowiedział(a) na Woojtus temat w E36
    Nie ma jak rozgrzewanie silnika na postoju... Dmuchawa na full i pewnie jeszcze ogrzewanie na full - żeby się wolniej rozgrzewał... Szkoda silnika. :duh:
  24. Varrol odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Ósemka powinna mieć taką, albo ciut mniejszą moc fabrycznie :lol:
  25. Zastosuj jakiś wosk syntetyczny, a wcześniej można też użyć jakichś wosków regenerujących (np. ja używałem Metallic Color Back z firmy Turtlewax) - ja się trochę pobawiłem i po syntetyku mogłem się oglądać w karoserii. Oczywiście jak już lakier jest zmatowiały mocno, to tylko polerka. Tu masz zdjęcie po woskowaniu: http://img124.imageshack.us/img124/4628/dached5.th.jpg Na zimę nie ma co polerować - woskowanie jest teraz lepsze, bo zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi. Polerkę proponuję na wiosnę/lato.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.