Skocz do zawartości

Alternatywa dla M-Technika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Firma SRS-TEC

Progi, lusterka i tylny zderzak wg mnie bajka :) , przodu nie pokazuje bo to jeszcze do dopracowania...

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_14.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_15.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_16.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_18.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_19.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_22.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_51.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_53.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_11.JPG

http://v2.srstec.de/bilder_forum/E36/E36_07.JPG

Edytowane przez KUJON

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano

yhm,,,,

 

naprawdę choć jestem przeciwnikiem,

zrobiłeś to całkiem nieźle,

idealnie pasuje do fajnej kobietki....

:norty: :norty: :norty:

 

 

<żart>

 

zobaczymy jak przód,

ale felgi progi, jednolitośc, zwartość, i wyważenie moim zdaniem OK!

nie specjalnie lubie spojlerki no ale cóż....

 

:clap: :clap:

Opublikowano
no no no . Nawet bardzo wywazony projekt zobaczymy przod ale tez musi byc bardzo elegancki . tylni zderzak nie niszczy lini bocznej . a z tylu daje wrarzenie e46 .
Opublikowano
bardzo ładnie tylko te klamki nielakierowane nie pasują...
tylko 1.8 ale daje rade;)
Opublikowano
Wchodząc na stronke firmy faktycznie przód do dopracowania ale ceny również mogli by dopasować do polskich portfeli ;)
Opublikowano
Może się nie znam, ale co z tym przodem jest nie tak? :) Widziałem na stronce i całkiem fajnie wygląda :)
:)
Opublikowano
Kwestia gustu jednemu sie spodoba drugiemu nie.Ja bym bardziej obstawiał za czymś bardziej zbliżonego do zderzaka z M-ki, no i te przednie reflektory + brewki wdł mnie psują cały efekt, ale nie powiem poza tymi szczegółami no to bajka.
Opublikowano
  • Autor
do takiego modernistycznego przodu to sie aż prosi nowa nerka , a tak wogole to te wloty w zderzaku powinny być mniejsze, powinien być bardziej pełny jak zderzak tylny.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
Tylny zderzak i progi naprawdę ładne - nie przesadzone i proste. Przedni zderzak faktycznie mi nie leży - jak dla mnie otwory powinny być mniejsze i bardziej w postaci prostokątów z zaokrąglonymi brzegami - nie trapezy - ogólnie rzecz biorąc - trochę łagodniejszy.
Opublikowano

Wg mojej oceny, to tyl jest swietny, boki bardzo fajne, przedni spoiler tez jest bardzo fajny, ale nie bardzo pasuje do tego auta. Wiadomo ze wygladem go zblizyli do spoilera z E90, no ale wg mnie on nie pasuje do calosci.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

No to i ja się dołożę

Tył - :cool2:

Boki - :cool2:

Przód - mi się nie podobają te lampy zespolone - przypominają mi tandetę z allegro.

Opublikowano

juz na innym forum sie wypowiadalem na ten temat, pakiecik bardzo fajny, bez wachania bym go zainstalowal i przod nawet mi sie podoba.

 

aha lusterka sa to chyba ACS i sa strasznie biedne , kolega z klubu ma i nic w nich nie widac.

Edytowane przez szwedu

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

wg mnie rewelka, nawet przod jest calkiem ladny, lampy to rzeczywiscie jakby firma SONAR z allegro - moze to wlasnie te lampy??!!

zdjac brewki i zmienic lusterka na te od m3 i bedzie 100% odmlodzone autko

Opublikowano
Tył zajebisty ale z przodu za dużo "dziur", ogólnie super kolor właściwy do coupe :cool2:
Opublikowano

ciekaw jestem jak się koło zmienia w takim pakiecie :mrgreen:

nie ma dziur na lewarek

Opublikowano
Ten zderzak z przodu to prawie jak w Ferrari Enzo, poza tym musze powiedziec, ze to chyba jedyne spojlery jakie bym zlaozyl do BMW, no oczywisice pomijajajc M pakiet :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.