Treść opublikowana przez Jack79
-
Błędy 120d POMOC
Nie mam pojęcia. Twój największy błąd że najpierw zrobiłeś chipa a potem zająłeś się diagnostyką. Przed chipem były te błędy?
-
Dogrzewacz - Auxiliary heater
Taka mała złota łopata to ci się należy. Wykopałeś temar prawie sprzed roku.
-
Błędy 120d POMOC
2 i 4 to coś z przepływomierzem a 3 to błąd abs. Nie martw sie na zapas. Pojeździj i podłącz za tydzień. Zobacz co wróciło.
-
Błędy 120d POMOC
Wiesz co to google? Po trzech sekundach szukania wiadomo wszystko i czemh masz te błędy. Pierwszy pojawia sie po grzebaniu w oprogramowaniu silnika, czyli po zrobieniu chipa. Jak w ASO ci podłączą kompa to od razu wiedzą że podniosłeś moc. Jak chcesz się go pozbyć to wróć do oryginału. Drugi błąd mówi że sterownim świec żarowych ci padł.
-
[E46] czujnik AUC brzydkich zapachów
Ja kupiłem używkę i działa. W sumie to ojechałem na szrot z kompem i podłączałem kolejno. Trzecia była dobra i od kilku lat błąd nie powrócił. Mam nadzieje że jeszcze długo nie powróci. W moim przypaku czyszczenie nie pomogło.
-
E87 2.0d 163KM szarpie po odpaleniu - bez EGR
Świece w tych silnkach działają chyba do +30. Tylko słabiej grzeją im cieplejszy silnik.
-
Problem z opaleniem 118d
To ze ci nie pali to nie problem swiec. Do -5 sprawny diesel bez problemu powinien bez nich zapalic. Jakim programem diagnozujesz auto. Takim do BMW typu INPA lub nowszym, czy jakims uniwersalnym badziewiem?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Dobrze myślisz co do felg. To jak opon jeszcze nie masz tu kup takie jakie mają być.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Jak kolega napisał rozmiar opon jest nietypowy. Et jest praktycznie na styk przy tej szerokosci felgi. Nie przymierzysz nie bedziesz wedział. Jak zmienisz opony na mniejszy profil to bedzie git. Przy tych oponach 100 procentowej pewności nikt ci nie da. Tylko przymiarka zostaje.
-
Nawigacja nieznanej marki
Sciagnij sobie z automape. To na polske chyba najlepszy wybor. Bedzie dzialac na windows ce bez problemu. Np. Z torentow. Stronka https://torrenty.to/kategoria/programy-2 Od gory sa najnowsze. Instrukcja instalacji tez tam jest. Nie wiem jak biegły jesteś w tych sprawach, ale skoro nie dałeś rady tego znaleźć to raczej za dobrze nie jest. Mam nadzieje ze sobie poradzisz
-
BMW DVD HIGH 2017 MK4
No niestety te czytniki z wiekiem coraz gorzej czytaja. Znaczenie ma nawet na jakiej plycie nagrywasz. Na moim starym czytniku najlepiej SONY działały. Gdzieś dwa lata temu wymieniłem go na nowy i czyta wszystko. Ściągnij sobie wersje 4gb i nagraj i po problemie. Albo usuń ze swojej płyty wszystkie języki oprócz angielskiego i też ci wejdzie na zwykły DVD.
-
BMW DVD HIGH 2017 MK4
Na zdjęciu w prawym gornym rogu masz cyferki. SW 4-1/00 to wersja softu v32. Najnowsza czytająca też plyy 8,5gb. Oczywiście płyty 4,3GB też czyta. http://gps.szczecin.pl/wp-content/uploads/2014/11/bmw-mk4.jpg
-
Uszkodzony nadajnij/transmiter z KLUCZYKA BMW E46
LŁo Boże odaj to komuś kto ma większe pojęcie niż ty. To co ty uszkodziłeś to jest tylko przycisk. Trzeba wstawić nowy lub używany z innego pilota. Najtaniej chyba i najprościej to kupić używany i mieć dodatkowo dwa zapasowe. Druga opcja to pojechać do sklepu z elektroniką. Może dobiorą coś pasującego rozstawem nóżek i wysokością.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Masz po otwarciu drzwi naklejke z ciśnieniem opon i są tam też rozmiary jakie dopuszcza BMW. Na moich drzwiach, jeśli chodzi o 18 to mam: 205/45R18 215/40R18 225/40R18 245/35R18
-
Dezaktywacja maty zajętości pasażera E91
To chyba prościej będzie ten rezystor wstawić. Ja testowałem rezystory na klemie pirotechnicznej. 2 Ohm do 3 ohm działa bez problemu. Moze być też coś pomędzy.
-
Problem z opaleniem 118d
Mam ten element tak samo sprawny i 300zł w kieszeni:) No i w M47N ponad 24 miesiące już u mnie siedzi, czyli po gwarancji:)
-
[e46 320d] Problem z uruchamianiem + kontrolki na desce
Sprawdzasz jakimś badziewiem, zamiast programem do BMW. Podlacz pod INPA lub cos nowszego
-
Problem z opaleniem 118d
Glupoty piszesz Wujek. Do tej pory narawiałem dwa takie i oba działają. Wcześniej były błędy w INPA, po naprawie wszystko OK. Jeden w moim N47 a drugi u znajomego. Usterka jest taka sama jak w sterownikach do M47, czyli urywające się druty od płytki do PINow. Oba sterowniki po naprawie śmigają prawie dwa lata. Zawsze warto rozebrać i zobaczyć co się zepsuło zanim bez sensu wywali się koło 400 zł. Nie mówie że wszystkie da się naprawić, ale wszystkie które rozbierałem miały oderwane druciki i po naprawie działają. Bez tóżnicy czy są od m47 czy n47.
-
Bmw e46 330D Automat problem A5S390R
Zamęczyłeś automat wrzucaniem na swiatłach na P. Tego się nie robi!!! Poczytaj sobie na necie jak używać automatu.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Według mnie powinno być git. Opony są węższe, a ich obwód jest o 19mm większy niż dedykowanych 205/55R16. Więc ciut więcej, ale nie ma katastrofy. Felgi 8x18 przy ET35 to praktycznie maks co się mieści bez ocierania. Fajnie powinno wyglądać.
-
N47 177km usunięcie DPF
Dlatego podczas procesu wywalania DPF potrzebny jest ktoś kto ci ogarnie kompa. Najczęściej tuner podczas modyfikacji softu wywala ci z niego DPF oraz podnosi moc przy okazji grzebania.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Oryginalnie wyjezdzał na takich. Także będzie git. Do e87 takie stalówki dawali w fabryce. 7JX16 ET:44 61/2JX16 ET:42 Będzie to kijowo wyglądało, bo będą mocno schowane, lepsze były by z ET 30 przy takiej szerokości. Opony będą ok do tej felgi.
-
[E46 320d] Zmiana nagłośnienia na jbl sedan
Warto! Nawet jak zamykasz drzwi to jest przyjemniejszy dzwięk. Zoba mówi że muza dużo lepiej gra. Mi słoń na ucho nadepnął więc za dużej różnicy nie słyszę, dlatego u siebie w e46 nie robiłem:)ale teraz się zastanawiam ze względu na same zamykanie drzwi:)
-
[E81/E82/E87/E88] Wymiana/Demontaż Emblemat na masce
Sam znaczek jest klejony. Sam mam w nienajlepszym stanie, ale nie chce mi się z nim walczyć. Dobrze jest go pogrzać to lepiej odejdzie Filmik jak zołty się męczy
-
Problem z opaleniem 118d
A zniknęły ci te błędy świec? Bo jak nie to do wymiany narawy sterownik świec.