Skocz do zawartości

Jack79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jack79

  1. No z przodem będzie jeszcze gorzej niż z tyłem. Kup inne.
  2. Właśnie pomóżcie koledze to i mi pomożecie. W moim N47 kontrolka silnika się nie zapala, ale mam błędy od EGR 40E9 Exhaust regain control 4C9E Exhaust-gas recirculation valve, plausibility 4C9F Exhaust-gas recirculation valve, plausibility Ten pierwszy prawdopodobnie jest od samego EGR. Trza wyczyśćić lub kupić nowy. Ale dwa kolejne to już chyba coś innego, bo kolega wyżej wymienił egr i ma nadal ten błąd.
  3. Powinny wejść, ale gwarancji ci nie dam czy przy pełnym obciążeniu nie będą tarły. Z tyłu będą na równo z błotnikiem. Jakby miały ET 24 to by weszły spokojnie. A tak to lepiej zebyś przymierzył. Maniek to jest szerokosc felgi 7x16. Felga 8'' z et 34 jest na styk. Wiec felga 7''z et20 jest bardziej fo zewnątrz o 1mm wysunięta. Na felgach 8 i et34 jezdzą jeszcze, ale jest blisko błotników każdy minimetr robi różnice.
  4. Kod jest potrzebny żeby wgrywać mapy do tej navi. Każde wgranie wymaga kodu jednorazowego do konkretnej mapy i samochodu. Kod generowany po VIN. jest jeszcze kod na zawsze zwany lifetime. Wtedy wkładasz pena z mapą i się aktualizuje bez kodu. Jak poczekasz trochę to wypuszczą wersje na jedno USB. Teraz jest tylko na 3 usb. Nawet jak wrzucisz wszystko na jednego pena, to i tak bedzie pytał o drugiego pena. Mozesz to zrobić tak, jak nie masz 3 penow, ze wrzucasz wszystko i jak poprosi o drugiego pena to usuniesz na kompie pliki z pierwszego i pojdzie. Potem tak samo z trzecim:)
  5. Ide testować, dam znać czy działa. Ranek miałem zajęty, bo jakiś ciul w nocy urwał mi lusterko zewnętrzne. Mam nadzieje że mu kuśka odpadnie! P.S. Mapy z mojego linku działają, sprawdzone.
  6. Jedno USB jest dużo wygodniejsze, no ale trudno jutro wrzuce westa z mojego linku na 3 usb:) Co do pokrycia to rzeczywiscie aktualizacje ciezko im ida:(
  7. Jack79 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    Od czasu momtażu pompa podciśnienia suchutka.także od ponad 2 lat spokój.
  8. BMW musi wygenerować te pliki pod jedno USB. Same katalogi są te same z tego co wiem. Różnica jest w tych pliczkach. Jak już wyjdą pod jedno USB to trzeba je podstawić, wrzucić wszystko na jednego pena i podobno śmiga
  9. Tu jest plik torrentu do WEST. Trzeba go pobrać z mega. https://mega.nz/#!M4YRjTrT!g1kkqAFe5_MQr3jSzoN1SSMV36hnazx1zBnMOW37NMg Państwa są tak podzielone Europe East: ============ Full Coverage: Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican city and Belarus. =============== Only Main Road: Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain. Europe West: ============ Full Coverage: Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary and Vatican city. =============== Only Main Road: Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine. Pendrivy muszą być minimum 8gb i trzeba tak to podzielić jak na zdjęciu http://www.dumpt.com/img/viewer.php?file=dqotspxqepqz5njxqjdc.jpg Oczywiście na każdym pendrivie trzeba zrobić katalog pkgdb do którego wrzucacie pliki i katalogi ze zdjęcia oraz zgrać plik config.nfm. pendrive po wlozeniu do kompa ma mieć taka strukture Pkgdb Config.nfm
  10. Ja tak na prawdę nie zwróciłem uwagi jak mój allegro behr wyglądał, ale nie działał tak jak trzeba.
  11. Tu nie ma co dyskutować, albo kupujesz oryginał i masz spokój na kilka lat, albo tańsze zamienniki, które co chwila wymieniasz. Połaśiłem się na allegrowego BEHRA, bo skoro to idzie na pierwszy montaż to co za różnica. No i jednak jest.
  12. Daruj se tego behra z allegro. Mój wytrzymał pól roku i kupiłem z ASO, bo silnik mi się zaczął grzać. Oszczędzisz 100 zł a potem dołożysz do oryginału i kolejnej wymiany.
  13. West też już jest ale na mega i trzeba samemu to przerobić na 3xusb, bo to jest do aktualizacji przez iste https://mega.nz/#F!JoZCBKjK!yZREQOOUZONFSvPzfxxoOw Powtarzam, trzeba to samemu przerobić na 3xusb, bo inaczej nie będzie działać.
  14. U mnie jak u marcina9086 w e90 163KM m47n też te wartość źle pokazuje. Mam tylko dwa kable i na obu tak samo. Wartość dysnansu do wymiany dpf mam cały czas -1
  15. Jack79 odpowiedział(a) na XmatikosX temat w E46
    Ja mam zamiennik zarówno dolny jak i górny od dłuższego czasu i nic się z nim nie dzieje. Polecam. Kupowałem w sumie najtańsze jakie były na allegro i śmigają.
  16. Poszukaj bo wiele osób to robiło. Tak po krótce trzeba kupić lampki plus przerobić wtyczkiw aucie. Opcje są takie Obcinasz ori wtyczki i dolutowujesz takie jakie są w polifcie. Robisz przejściówkę z przedlifta na polift. Oba wiążą się z wizytą na szrocie.
  17. Poszukaj bo wiele osób to robiło. Tak po krótce trzeba kupić lampki plus przerobić wtyczkiw aucie. Opcje są takie Obcinasz ori wtyczki i dolutowujesz takie jakie są w polifcie. Robisz przejściówkę z przedlifta na polift. Oba wiążą się z wizytą na szrocie.
  18. Mapy działają na bank, także coś źle robisz. Jesteś pewien że potrzebujesz tych map? Robisz jak KRUK napisał? Musi działać.
  19. No tak to napisali. Od górnego rantu 52 mm. Kleisz sobie tasme papierowa i mierzysz od brzegu klapy 45 mm i tu kleisz literkę "i". Potem masz napisane co ile kolejne znaki wklejać
  20. Tu masz dokładne wymiary co i jak powinno być naklejone https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e87-118i-sha_200506/repair-manuals/51-body-equipment/51-14-badges-labels-adhesive-strips/Pbj0d8e Tu jeszcze instrukcja jak naklejać. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e87-118i-sha_200506/repair-manuals/51-body-equipment/51-14-badges-labels-adhesive-strips/DiksGVd
  21. Myślę że jeszcze wypuszczą, ale powoli trzeba by myśleć nad przesiadką. Trzeba jeszcze z miesiąc poczekać, to się zobaczy co na rok 2018 wyjdzie. Ja czekam na mapy HIGH 2018 mk4:)
  22. Kasa gruba za nowy napęd ponad 1000zł:( wygląda ze jest taniej jak oddajesz stary a kupujesz nowy, ale czy to działa w polsce to nie mam pojęcia. Popatrz jak to wygląda. Jest do kupienia cd lub wymiana, ale o co chodzi to trzeba by się w ASO dopytać https://www.etkbmw.com/bmw/PL/search/selectCar/E61/Tou/BMW+530d+M57N/ECE/65_1453
  23. Daj VIN to poszukamy napędu. Na angielskim forum koleś napisał że sprawdzał i te lasery są niezamienne http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5-e52-z8-discussion/366682-nav-experts-please-help-mkiv-questions.html
  24. Jack79 odpowiedział(a) na kowal242 temat w E46
    Wszystko znajdziesz tu. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/ Wpisujesz swoj VIN to automaycznie wybierze ci silnik i rok, więc schematy będą do twojego auta. Na stronie jest wszystko. Schematy, pinout, lokalizacja poszczególnych elementów. Niesamowita baza wiedzy o BMW.
  25. One nie są wymienne. Musisz kupić taki jaki masz. Z doświadczenia powiem że wymiana lasera za 150 zł pomogła u mnie na rok i dwa miesiące a potem przestał czytać całkowicie. Następnie kupiłem cały machanizm z laserem w ASO za 400 zł i działa już ponad trzy lata. Wymiana samego lasera, to rozbebeszenie całego napędu. Wymiana całego mechanizmu, jeśli jest dostępny w ASO do twojego auta to moment.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.