Skocz do zawartości

Kapłaniasty

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Może być magnolia ;)
  2. Może jakiś spocik w przyszłą niedziele ?
  3. Panowie, ktoś się wybiera na zakończenie sezonu do Torunia ? Można by było wyruszyć jakąś kolumną :D
  4. o 18:00 chyba, prawda ? ;] a ile osob ma by ogolnie ?
  5. Ja jestem za stadionem :)
  6. To co z tym 18.08. Ja bardzo chetnie :)
  7. Kapłaniasty odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    co prawda ja mam 1.6 w dosc ubogiej wersji, kupione za 6500zl, ale stan !! panowie, cos pieknego :) zanim znalazlem obejrzalem okolo 20 innych aut :)
  8. Panowie, miałem pytac na spocie, az w koncu zapomnialem :( Jest ktos kto mi podpowie jak zamontowac elektryczne szybki w mojej staruszce ? Jesli jest ktos sklonny pomoc w zalozeniu tego sprzetu, to postawie jakis trunek dobry, albo odpale cos :) Niestety jestem totalnie zielony w tym temacie i nie umiem sobie z tym poradzic, a takie pisanie na forum to nie to samo co wytlumaczenie czegos normalnie :) mam podnosniki i wszystkie wiazgi oryginalne, tyle ze lewy z pakietem komfort, co utrudnia sprawe ;(
  9. Kapłaniasty opublikował(a) temat w E36
    Witam. Pisze do was z porsba o pomoc. Poszukuje kogos chetnego do pomocy, chodzi o to, ze kupielm podnosniki wraz z wszystkimi wiazkami i przelacznikami na porzd do mojej betki, ale niestety nie wiedzialem ze bedzie tyle klopotow, przez ten caly pakiet komfort. Nie wiem jak to teraz zamontowac, zeby dzialalo. Jestem zupelnie zielony w tym temacie ;( jezeli znalazl by sie ktos kto by mi to zrobil, oczywiscie postawie jakis dobry trunek, albo odpale jakas dole, to byl bym bardzo szczesliwy :) tylko chcialbym, zeby bylo to zrobione, dosc porzadnie, a nie tak na odwal sie. Jezeli ktos to ma juz za soba i mial by ochote znow sie w to pobawic to prosze o kontakt na PW lub dajcie znac ponizej, to do was napisze. Jestem z Wrocławia, jak bedzie trzeba to oczywiscie podjade, ale tez bez przesady z dystansem :)
  10. Mi pasuje termin wiec tez chetnie sie zjawie :) Magnolia jest git :D
  11. Gratuluje panowie :) mi tez ten weekend odpada, zlot FSO.
  12. To jak, umawiamy jakis nowy termin ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.