-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Może być magnolia ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
bylo by elegancko
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Może jakiś spocik w przyszłą niedziele ?
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie, ktoś się wybiera na zakończenie sezonu do Torunia ? Można by było wyruszyć jakąś kolumną :D
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
o 18:00 chyba, prawda ? ;] a ile osob ma by ogolnie ?
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
miejsce git :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja jestem za stadionem :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To co z tym 18.08. Ja bardzo chetnie :)
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
co prawda ja mam 1.6 w dosc ubogiej wersji, kupione za 6500zl, ale stan !! panowie, cos pieknego :) zanim znalazlem obejrzalem okolo 20 innych aut :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie, miałem pytac na spocie, az w koncu zapomnialem :( Jest ktos kto mi podpowie jak zamontowac elektryczne szybki w mojej staruszce ? Jesli jest ktos sklonny pomoc w zalozeniu tego sprzetu, to postawie jakis trunek dobry, albo odpale cos :) Niestety jestem totalnie zielony w tym temacie i nie umiem sobie z tym poradzic, a takie pisanie na forum to nie to samo co wytlumaczenie czegos normalnie :) mam podnosniki i wszystkie wiazgi oryginalne, tyle ze lewy z pakietem komfort, co utrudnia sprawe ;(
-
[E36] Elektryczne szybki
Witam. Pisze do was z porsba o pomoc. Poszukuje kogos chetnego do pomocy, chodzi o to, ze kupielm podnosniki wraz z wszystkimi wiazkami i przelacznikami na porzd do mojej betki, ale niestety nie wiedzialem ze bedzie tyle klopotow, przez ten caly pakiet komfort. Nie wiem jak to teraz zamontowac, zeby dzialalo. Jestem zupelnie zielony w tym temacie ;( jezeli znalazl by sie ktos kto by mi to zrobil, oczywiscie postawie jakis dobry trunek, albo odpale jakas dole, to byl bym bardzo szczesliwy :) tylko chcialbym, zeby bylo to zrobione, dosc porzadnie, a nie tak na odwal sie. Jezeli ktos to ma juz za soba i mial by ochote znow sie w to pobawic to prosze o kontakt na PW lub dajcie znac ponizej, to do was napisze. Jestem z Wrocławia, jak bedzie trzeba to oczywiscie podjade, ale tez bez przesady z dystansem :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Będę na 95%,
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Mi pasuje termin wiec tez chetnie sie zjawie :) Magnolia jest git :D
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Gratuluje panowie :) mi tez ten weekend odpada, zlot FSO.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To jak, umawiamy jakis nowy termin ?