Treść opublikowana przez kkx5
-
Funkcja start stop
Czat gpt... Jest tak jak napisalem. Kodujesz, odpalasz, naciskasz s/s, zapala sie dioda. Koniec. Przy nastepnym odpaleniu, dioda jest zapalona. Jesli to nie dziala, cos zle robisz badz masz silnik b48.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Aby nie powielac bzdur. Po wymianie oleju absolutnie nie mozna wykonywac zadnego kasowania adaptacji. Masz problem gdzie indziej, na pewno nie jest to skrzynia ani dyfer.
-
Funkcja start stop
S/S by default, not active S/S memory active
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Chlopie, ja bylem od poczatku w tym temacie. Do ZF to mozesz jechac na naprawe jesli masz problem ze skrzynia i nie ufasz swojemu mechanikowi ale nie robmy z prostej czynnosci, czegos co wymaga podstaw astrofizyki.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Moze zaraz do NASA? Co wy widzicie nadzwyczaj specjalnego w wymianie oleju w skrzyni? Olej zlac, zmiana miski, wlac olej do przelewu... Panowie bez przesady.
-
Awaria systemu adblue, błąd 8052B7 oraz 8052DF
Bodzio, serio? Wow. To jest info dnia... A nie, czekaj, 99% uzytkownikow tego forum o tym wie, 100% warsztatow siedzacych w bmw moze takie cos wykonac z czego 100% tych co robia wiedza... Sprawnego Adblue sie NIE wywala, nie sprawny, sie NAPRAWIA, dopiero gdy klient nie ma kasy sie WYLACZA.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
Oczywiście. Kombinuj. Chyba nie czytales mojej wypowiedzi co nalezy zrobic aby ori wstawic... Jakby to byla kwestia 400zl a nie 10tysiecy to kazdy by to robil.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
1000zl W tych rurkach z alle nie chodzi o rozgrzewanie i schladzanie, nie masz jak, reka jej wcisnac i to durne zabezpieczenie zalozyc. W mojej masz na gwincie i ja rozkrecasz.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
Mam jeszcze taka rurke jak ze zdjecia.
-
BMW e87 116i wypadanie zaplonu
Dokladnie...
-
BMW e87 116i wypadanie zaplonu
Ale bledy wypadania juz tak.
-
G01 3.0d mildhybrid 286km b57 skrzynia 8hp wymiana oleju w skrzyni z miska z filtrem OEM czy ZF
Ten Zf to Hengst, widac nawet napis. Nie istotne. Bedzie pasowac. Mild ma inna miske w stosunku do "zwyklaka".
-
G01 3.0d mildhybrid 286km b57 skrzynia 8hp wymiana oleju w skrzyni z miska z filtrem OEM czy ZF
Chyba nie ma zestawu ZF do nich.
-
G01 3.0d mildhybrid 286km b57 skrzynia 8hp wymiana oleju w skrzyni z miska z filtrem OEM czy ZF
Tu cie zaskocze, w mild, OE bmw miska nie jest ZF, ma logo Hengst.
-
Błąd niskiego ciśnienia doładowania 244C00 - F11 525d 218KM
Tu trzeba to sprostowac bo nie do konca tak jest. Duza kreci sie od samego poczatku napedzajac powoli mala, od juz 1500 obrotow, gruszka zaczyna otwierac doplyw spalin na wirnik duzej, od 1750 jest tak 50/50 i wzrasta aby przy 3000 zamknac doplyw do malej a przekierowac na duza. To nie zero jedynkowo w tym ukladzie turbin.
-
Awaria systemu adblue, błąd 8052B7 oraz 8052DF
Jeszcze raz sie Ciebie medrcu spytam, jak awaria adblue moze byc wada ukryta? Awaria to awaria, jak sie dogadaja kto za co placi, to ich sprawa ale, to NIE jest wada ukryta czlowieku. Wada ukryta byloby wywalenie adblue i zamaskowanie bledow. Nie pisz bzdur i nie pij do mojej osoby.
-
Awaria systemu adblue, błąd 8052B7 oraz 8052DF
Mozecie mi wytlumaczyc, jak zuzycie systemu adblue oraz akumulatora, traktujecie jako wade ukryta?
-
E87 2007r silnik N45- olej w płynie
Nie posiada, to n45.
-
Schemat lewarka - joistica zmiany biegów 8HP - montaż blokady - odcięcia zapłonu
Tam gdzie masz 12v do lewarka, po zaplonie. Sprawdz, przewaznie to odmiany czerwonego. Robisz odciecie, lewarek bedzie martwy do czasu jak nie zrobisz polaczenia, guzikiem czy cokolwiek chcesz podlaczyc.
-
Schemat lewarka - joistica zmiany biegów 8HP - montaż blokady - odcięcia zapłonu
Po co? Odcinasz zasilanie, linie can, mase, co tam chcesz na wtyczce do lewarka, robisz bypass i tyle.
-
Bmw E90 uszkodzone panewki oporowe
Zacznij a wlasciwie zakoncz zakladac ten sam temat, na ktory, juz dostales odpowiedz.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
Takiej jak moja nie ma nigdzie. To moja koncepcja, zlozona z tego co widziales, z usa (tez jest ujowa) oraz dwoch innych. Dlaczego pisze ze sie rozpadnie? Bo mi sie posypaly i ta, co wyslales i ta z usa, przeszedlem przez to osobiscie i stwierdzilem ze zaprojektuje swoja, ale to bylo z 10lat temu.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
Przechodzilem przez to, nawet jesli uda sie ja wcisnac, w co watpie, po paru tygodniach sie rozpadnie na tym zabezpieczeniu i plyn poleci. To bylo lata temu, nie wiem czy jeszcze mam, pare osob w nia zaoopatrzylem, mam swoja koncepcje, wyprodukowana ale nie jestem pewien czy jeszcze gdzies na warsztacie lezy na polce.
-
Uszczelka rury płynu chłodzącego N62
To jest smietnik, nigdy tego nie zalozysz.