Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. kkx5 odpowiedział(a) na Patrikoo128 temat w F10, F11
    Czat gpt... Jest tak jak napisalem. Kodujesz, odpalasz, naciskasz s/s, zapala sie dioda. Koniec. Przy nastepnym odpaleniu, dioda jest zapalona. Jesli to nie dziala, cos zle robisz badz masz silnik b48.
  2. Aby nie powielac bzdur. Po wymianie oleju absolutnie nie mozna wykonywac zadnego kasowania adaptacji. Masz problem gdzie indziej, na pewno nie jest to skrzynia ani dyfer.
  3. kkx5 odpowiedział(a) na Patrikoo128 temat w F10, F11
    S/S by default, not active S/S memory active
  4. Chlopie, ja bylem od poczatku w tym temacie. Do ZF to mozesz jechac na naprawe jesli masz problem ze skrzynia i nie ufasz swojemu mechanikowi ale nie robmy z prostej czynnosci, czegos co wymaga podstaw astrofizyki.
  5. Moze zaraz do NASA? Co wy widzicie nadzwyczaj specjalnego w wymianie oleju w skrzyni? Olej zlac, zmiana miski, wlac olej do przelewu... Panowie bez przesady.
  6. Bodzio, serio? Wow. To jest info dnia... A nie, czekaj, 99% uzytkownikow tego forum o tym wie, 100% warsztatow siedzacych w bmw moze takie cos wykonac z czego 100% tych co robia wiedza... Sprawnego Adblue sie NIE wywala, nie sprawny, sie NAPRAWIA, dopiero gdy klient nie ma kasy sie WYLACZA.
  7. Oczywiście. Kombinuj. Chyba nie czytales mojej wypowiedzi co nalezy zrobic aby ori wstawic... Jakby to byla kwestia 400zl a nie 10tysiecy to kazdy by to robil.
  8. 1000zl W tych rurkach z alle nie chodzi o rozgrzewanie i schladzanie, nie masz jak, reka jej wcisnac i to durne zabezpieczenie zalozyc. W mojej masz na gwincie i ja rozkrecasz.
  9. Mam jeszcze taka rurke jak ze zdjecia.
  10. Dokladnie...
  11. Ale bledy wypadania juz tak.
  12. Ten Zf to Hengst, widac nawet napis. Nie istotne. Bedzie pasowac. Mild ma inna miske w stosunku do "zwyklaka".
  13. Tu cie zaskocze, w mild, OE bmw miska nie jest ZF, ma logo Hengst.
  14. Tu trzeba to sprostowac bo nie do konca tak jest. Duza kreci sie od samego poczatku napedzajac powoli mala, od juz 1500 obrotow, gruszka zaczyna otwierac doplyw spalin na wirnik duzej, od 1750 jest tak 50/50 i wzrasta aby przy 3000 zamknac doplyw do malej a przekierowac na duza. To nie zero jedynkowo w tym ukladzie turbin.
  15. Jeszcze raz sie Ciebie medrcu spytam, jak awaria adblue moze byc wada ukryta? Awaria to awaria, jak sie dogadaja kto za co placi, to ich sprawa ale, to NIE jest wada ukryta czlowieku. Wada ukryta byloby wywalenie adblue i zamaskowanie bledow. Nie pisz bzdur i nie pij do mojej osoby.
  16. Mozecie mi wytlumaczyc, jak zuzycie systemu adblue oraz akumulatora, traktujecie jako wade ukryta?
  17. Nie posiada, to n45.
  18. Tam gdzie masz 12v do lewarka, po zaplonie. Sprawdz, przewaznie to odmiany czerwonego. Robisz odciecie, lewarek bedzie martwy do czasu jak nie zrobisz polaczenia, guzikiem czy cokolwiek chcesz podlaczyc.
  19. Po co? Odcinasz zasilanie, linie can, mase, co tam chcesz na wtyczce do lewarka, robisz bypass i tyle.
  20. Zacznij a wlasciwie zakoncz zakladac ten sam temat, na ktory, juz dostales odpowiedz.
  21. Takiej jak moja nie ma nigdzie. To moja koncepcja, zlozona z tego co widziales, z usa (tez jest ujowa) oraz dwoch innych. Dlaczego pisze ze sie rozpadnie? Bo mi sie posypaly i ta, co wyslales i ta z usa, przeszedlem przez to osobiscie i stwierdzilem ze zaprojektuje swoja, ale to bylo z 10lat temu.
  22. Przechodzilem przez to, nawet jesli uda sie ja wcisnac, w co watpie, po paru tygodniach sie rozpadnie na tym zabezpieczeniu i plyn poleci. To bylo lata temu, nie wiem czy jeszcze mam, pare osob w nia zaoopatrzylem, mam swoja koncepcje, wyprodukowana ale nie jestem pewien czy jeszcze gdzies na warsztacie lezy na polce.
  23. To jest smietnik, nigdy tego nie zalozysz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.