Treść opublikowana przez daski
-
[520i]Olej w moście-jaki wlać???
Sprawdź dlaczego oleju jest mniej,może winna jest uszczelka,simering?
-
Czujnik/sterownik abs
Spróbuj zamienić przednie czujniki miejscami i wtedy sprawdź,który jest zły za pomocą INPY.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Niesamowite.... :norty:
-
Ile pali twoja bemka
E tam,jak na 2.0d i X3 to przyzwoicie.
-
przeładowanie E39 sedan
Albo wziąć się za teściową :norty: :norty: :norty: :wink: :mrgreen: Bo dobry zięć,to córkę raz a teściową pięć... :lol: :norty: :norty: :norty: :lol:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kup lepiej te 2.5L. Ja od 5 lat mam 520i i rozglądam się za 2.5 lub 3.0. Dla mnie ma trochę za mało mocy a spalanie 2.0 do 2.5 lub 3.0 to mała różnica...
-
Po kilku latach dylemat :)
Jesteś już trochę na forum zobacz to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=75&t=47524 Ja bym polecił 728i.
-
czasowe włącznie wycieraczek e39
A co mają światła dzienne do sensora deszczu,chyba,że ja czegoś nie wiem :think: Może być uszkodzony sensor lub jak pisze niżej kol. krzysiek80r trzeba aktywować sensor.Nieraz winę ponoszą złe wycieraczki.
-
Zakup kabla do diagnostyki E39
Będzie śmigać,mam taki sam. Pytanie jeszcze czy w 100% sprawny.
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Po 5 letnim użytkowaniu mojej Buni mogę śmiało powiedzieć,że te 2 litry to trochę za mało. Rozglądam się za 2.5L-3.0L.
-
przeładowanie E39 sedan
Amory i zawieszenie na pewno dostały po tyłku,pytanie po jakiej drodze jechał? Także układ napędowy,dwumasa-czyli przeniesienia napędu też. Moim zdaniem nic nie powinno się uszkodzić tylko może szybciej teraz zużyć. Następnym razem w podobnej sytuacji naucz się odmawiać...nawet za skrzynkę Whiskacza...
-
kolejny idiota z BMW
:cool2: :cool2: :cool2:
-
duze spalanie e39 2.0i
Takie BMW potrafi spalić nawet 18L w mieście nawet gdy jest z nim wszystko ok w zależności od temperamentu kierowcy...
-
E39 program do diagnostyki
Jeśli nie masz konta na "chomiku" to sobie je utwórz,tak samo jak na innych portalach :duh:
-
[E36] Problem z ogrzewaniem
U mnie jest tak samo od początku zakupu auta. Może tak ma być...?
-
duze spalanie e39 2.0i
Moja w mieście spali Pb 10-12L, LPG 12-14L a jeżdżę dosyć spokojnie. Lato koła 215/60/16 zima koła 195/65/15. Zależy także jakie masz koła i gumy oraz jak jeździsz.Ale 15L jest normą.
-
BMW E60 530i WBANE72050B994126
daski odpowiedział(a) na strzala6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego od razu zje...? :duh: Podał VIN i wszystko jasne.
-
BMW e39 m54b22 2x vanos 2001 rok dziwny problem z rana
..."choćby niedźwiedź to ustoję?"... http://img703.imageshack.us/img703/5871/cuah.jpg Życzę powodzenia :cool2:
-
INPA
To zależy jaki masz w samochodzie interfejs diagnostyczny-okrągły OBD1 przy silniku czy prostokątny przy kierownicy OBD2. Ja u siebie mam OBD1 ale zakupiłem interfejs numer 2 z myślą - jak zmienię autko na nowsze to będę miał jak znalazł kabel do nowszego interfejsu.
-
Arbitraz cenowy - jak m.in. BMW walczy o marze [ANG]
Nie tylko Polak potrafi...
-
instrukcja obsługi polska
Na allegro masz pełno :search:
-
BMW 523 i laweta. Ciągał ktoś?
:cool2: ...jak jest upał też nie jeździj bo to źle działa na lakier... :cool2: A z tym kołem dwumasowym to w 100% prawda.
-
BMW 523 i laweta. Ciągał ktoś?
:cool2: ...jak jest upał też nie jeździj bo to źle działa na lakier... :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nadaje sie na moto-wiocha... Ja także nie widzę nic złego w tym aucie. Oto moto-wiocha micra11 :norty: http://imageshack.us/a/img203/6240/3wig.jpg
-
Problem ;/
No tak,ale to jego pierwszy post...ale admin czuwa...