Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Sprawdź dlaczego oleju jest mniej,może winna jest uszczelka,simering?
  2. daski odpowiedział(a) na bobi82 temat w E39
    Spróbuj zamienić przednie czujniki miejscami i wtedy sprawdź,który jest zły za pomocą INPY.
  3. Niesamowite.... :norty:
  4. E tam,jak na 2.0d i X3 to przyzwoicie.
  5. daski odpowiedział(a) na dsvidoff temat w E39
    Albo wziąć się za teściową :norty: :norty: :norty: :wink: :mrgreen: Bo dobry zięć,to córkę raz a teściową pięć... :lol: :norty: :norty: :norty: :lol:
  6. Kup lepiej te 2.5L. Ja od 5 lat mam 520i i rozglądam się za 2.5 lub 3.0. Dla mnie ma trochę za mało mocy a spalanie 2.0 do 2.5 lub 3.0 to mała różnica...
  7. Jesteś już trochę na forum zobacz to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=75&t=47524 Ja bym polecił 728i.
  8. daski odpowiedział(a) na aquarel temat w E39
    A co mają światła dzienne do sensora deszczu,chyba,że ja czegoś nie wiem :think: Może być uszkodzony sensor lub jak pisze niżej kol. krzysiek80r trzeba aktywować sensor.Nieraz winę ponoszą złe wycieraczki.
  9. daski odpowiedział(a) na kwk222 temat w Hardware
    Będzie śmigać,mam taki sam. Pytanie jeszcze czy w 100% sprawny.
  10. daski odpowiedział(a) na art654 temat w E39
    Po 5 letnim użytkowaniu mojej Buni mogę śmiało powiedzieć,że te 2 litry to trochę za mało. Rozglądam się za 2.5L-3.0L.
  11. daski odpowiedział(a) na dsvidoff temat w E39
    Amory i zawieszenie na pewno dostały po tyłku,pytanie po jakiej drodze jechał? Także układ napędowy,dwumasa-czyli przeniesienia napędu też. Moim zdaniem nic nie powinno się uszkodzić tylko może szybciej teraz zużyć. Następnym razem w podobnej sytuacji naucz się odmawiać...nawet za skrzynkę Whiskacza...
  12. :cool2: :cool2: :cool2:
  13. daski odpowiedział(a) na mlod125 temat w E39
    Takie BMW potrafi spalić nawet 18L w mieście nawet gdy jest z nim wszystko ok w zależności od temperamentu kierowcy...
  14. Jeśli nie masz konta na "chomiku" to sobie je utwórz,tak samo jak na innych portalach :duh:
  15. U mnie jest tak samo od początku zakupu auta. Może tak ma być...?
  16. daski odpowiedział(a) na mlod125 temat w E39
    Moja w mieście spali Pb 10-12L, LPG 12-14L a jeżdżę dosyć spokojnie. Lato koła 215/60/16 zima koła 195/65/15. Zależy także jakie masz koła i gumy oraz jak jeździsz.Ale 15L jest normą.
  17. Dlaczego od razu zje...? :duh: Podał VIN i wszystko jasne.
  18. ..."choćby niedźwiedź to ustoję?"... http://img703.imageshack.us/img703/5871/cuah.jpg Życzę powodzenia :cool2:
  19. daski odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    To zależy jaki masz w samochodzie interfejs diagnostyczny-okrągły OBD1 przy silniku czy prostokątny przy kierownicy OBD2. Ja u siebie mam OBD1 ale zakupiłem interfejs numer 2 z myślą - jak zmienię autko na nowsze to będę miał jak znalazł kabel do nowszego interfejsu.
  20. daski odpowiedział(a) na gunsnroses11 temat w E39
    Na allegro masz pełno :search:
  21. daski odpowiedział(a) na kollo90 temat w E39
    :cool2: ...jak jest upał też nie jeździj bo to źle działa na lakier... :cool2: A z tym kołem dwumasowym to w 100% prawda.
  22. daski odpowiedział(a) na kollo90 temat w E39
    :cool2: ...jak jest upał też nie jeździj bo to źle działa na lakier... :cool2:
  23. nadaje sie na moto-wiocha... Ja także nie widzę nic złego w tym aucie. Oto moto-wiocha micra11 :norty: http://imageshack.us/a/img203/6240/3wig.jpg
  24. daski odpowiedział(a) na bazi534 temat w E36
    No tak,ale to jego pierwszy post...ale admin czuwa...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.