Treść opublikowana przez daski
-
Poszukiwania haka holowniczego
Do jakiego autka i jak cena haka?
-
E60 wymiana oleju w dyfrze
W instrukcji obsługi samochodu jest zapis,że są to oleje wlane na stałe i nie wymienia się ich.
-
Wyplata odszkodowania z OC sprawcy a stan techniczny auta
Zawsze ubezpieczyciel szuka kruczka,aby nie wypłacić odszkodowania lub wypłacić go jak najmniej. Opony mogą na tym zaważyć...oby nie.
-
BMW F30 320d Chorzów WBA3D31040F303195 UWAGA
daski odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda.... :cry2:
-
Skradziono Audi A4 B6 Avant - Grudziądz
Łoj,cienko to widzę :cry2:
-
Cudze BMW 120d na sprzedaz?
Może to jest sprzedaż 50/50 :norty:
-
UMOWA Z KURIEREM
Ja korzystam z usług UPC.UPC traktuje opony,koła wysyłane luzem jako przesyłka niestandardowa i płaci się za nie więcej.Trzeba u nich podać wymiary paczki,chyba,że zapakuje się je w foremną paczkę,która też nie przekracza standardowych wymiarów,bo po przekroczeniu jest to już nadwymiar i jest dopłata-max Długość 180 Wysokość 80 Szerokość 80.
-
ABS włącza się cały czas E39
Nie upieram się,masz rację.Należy wyeliminować najprostsze rzeczy.
-
chamulec reczny ..prosba-film
Chopie,weź na razie komputer w swoje ręce i poszukaj na razie sam,internet to mnóstwo artykułów. Jeśli boisz się zrobić to sam ("jak się nie psewrócis to sie nie naucys") to oddaj autko do warsztatu.
-
ABS włącza się cały czas E39
Według mnie to wymiana któregoś z łożysk. Pytanie tylko którego?
-
523i M52 Pęknięta chłodnica.
Też bym tak chciał,teraz jestem na etapie http://img593.imageshack.us/img593/1538/8uvr.gif
-
523i M52 Pęknięta chłodnica.
A co na to Twoja Kobieta? :lol: Wie o tym? :lol:
-
523i M52 Pęknięta chłodnica.
Takie osobiste pytanko CICHY, co Cię skłoniło do zmany autka? :think:
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Jakiś niewidomy jesteś ? :duh: Czyżby wszystkie starsze BMW były sprofanowane przez Twoje słówka? :duh: Ogarnij się :nienie:
-
Poszukiwania haka holowniczego
Dakro w Lublinie.
-
Wymiana spryskiwaczy
:mrgreen: :mrgreen: :norty: :norty: :cool2: :cool2:
-
[E36] Kontrolna Akumulatora
Napisz jak jest po naładowaniu akumulatora.
-
[323i M52 Coupe]Wtyczki pod siedzeniami i płyn chłodzący.
Ja i w jednym i w drugim aucie mam petrygo od lat,a to tylko dlatego,że mam dostęp do darmowego tegoż płynu :silenced:
-
Programowanie wycieraczek czy też w E39?
:think: zobaczę,nigdy o tym nie słyszałem :think:mam sensor...
-
Bmw E39 problem z tempomatem
U mnie konkretnie jak padł sterownik ABS-u to i padł tempomat.
-
vanos jammed
Z tego błędu wynika po prostu "zacięty vanos"-coś się dzieje z vanosem :think:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Więc "to się lubi co się ma"... http://img856.imageshack.us/img856/4374/o2i3.gif
-
[323i M52 Coupe]Wtyczki pod siedzeniami i płyn chłodzący.
Ja u siebie wymieniałem kiedyś chłodnicę i zbiorniczek i na tym zbiorniczku nie ma kreski ze stanem płynu.Leję płynu do 3/4 zbiorniczka,tak było w oryginalnym :think: Mogłeś mieć wymieniany zbiorniczek. Co do wymiany płynu to wymieniałem w warsztacie,zaprowadziłem auto i odebrałem-nic nie widziałem co i jak :mad2:
-
[E36] Normalne spalanie ?
Przejedź się do dobrego gazownika żeby zrobił mapowanie gazu-mogły się rozjechać ustawienia. Mój E36 M43 318 w mieście na moją jazdę spali ok. 10l gazu a na trasie 8l nieraz nawet 7l.
-
E39 520IA m54 wymiana plynu chlodniczego
Tak,dokładnie 10,5l.