Treść opublikowana przez daski
-
Ile pali twoja bemka
Bo jeżeli gościu jechał trasą,np.200 kilometrów to średnia mu wyszła właśnie 7,1 :cool2: Jak Ty w mieście robisz 15km z punktu a do b to silnik pije wtedy więcej,bo jest jeszcze nie tak dogrzany a jeszcze teraz zimno jest. Pojeździsz więcej-zbadasz autko-zobaczysz jak pali.... Mi M43 1.8 na trasie spali 7-8 w miarę spokojna jazda.
-
BMW E46 328CI Coupe WBABM51020JH31595 Kuczyn/Białystok
daski odpowiedział(a) na stajo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli autko ma taki przebieg i jest doinwestowane (w sumie wygląda ładnie-nie wiadomo jak na miejscu i po przejechaniu się) to jest warte,no może nie takiej ceny jaką wystawił sprzedający ale około 25 tysi - ja bym osobiście kupił je,i do tego 2800i (!!!!!). Zawsze zapytałbym,czy mogę podpiąć do INPY.
-
520i 97 sekwencja - problem z odpalaniem na mrozie
A co ma ''piernik do wiatraka"?Po co wyjeżdżać gaz do zera,co to pomoże przy odpalaniu auta?
-
problem z gazem na niskich obrotach
No cóż,może musisz się wybrać do gazownika.Trudno powiedzieć co może być przyczyną,może nowe mapowanie.Najważniejsze to to,że auto działa bez zarzutu na benzynie.
-
Problem ;/
Coś mi się wydaje,że to problem z instalacją gazową.Auto jak jest zimne,to jedzie na benzynie,gdy się rozgrzeje to chcąc przełączyć się na gaz napotyka jakiś problem. Czy auto na samej benzynie zachowuje się tak samo?
-
520 00' problem z ABS/ASC
Pewnie,najpierw warto próbować najprostsze rzeczy,oczyścić wtyczki (może zaśniedziały).
-
BMW 523 i laweta. Ciągał ktoś?
Ale Kolega pisze,że ma 2.5 benzynę.
-
520 00' problem z ABS/ASC
Zawsze kupuj oryginalne czujniki VDO Siemens,są drogie ale masz pewność,że będą działały.Niektórzy kupują np.TRW i też są ok. Ja z dwojga złego mam dwie oryginalne używki i działają ponad rok. Można czujnik wyjąć i przeczyścić go,może jest zabrudzony.
-
Kontrolka airbag pomimo fabrycznego braku poduszek
Najlepiej podłączyć auto pod komputer. Napisz jakie to auto-coś więcej o nim. BMW bez żadnej poduszki?Nawet pasażera?
-
Diagnoza bmw e39 520d brak mocy i blad poduszki
Oj...............jak Bunia na nic to i sexu ni ma... :cry2: -ale to moje zdanie :mrgreen:
-
Diagnoza bmw e39 520d brak mocy i blad poduszki
Błędy statystyczne,sporadyczne czy występujące ciągle (nie dające się usunąć)?
-
e39 523i interpretacja błędów INPA
Pierwszy błąd to Monitorowanie interfejsu kierownicy wielofunkcyjnej-jest to sporadyczny błąd i nie ma się co obawiać,także drugi błąd to Przycisk testu światła włącznik światła hamowania sygnał poprawności / hamulce jest błędem statystycznym i także nie jest ważny. Natomiast jak piszesz włączyła Ci się kontrolka automatycznej skrzyni biegów,czyli coś może się dziać ze skrzynią. Jak jest jej praca?Kontrolka zapaliła się na stałe czy tylko na moment.To dziwne,że INPA nie wykazała jakiegoś błędu skrzyni biegów.
-
Problem z systemem DSP oraz błąd ABS
Napisz coś więcej o usterce ABS i ASC.
-
Felgi do BMW E36 316 Compact
Oszalałeś? Pomyśl o komforcie jazdy,spalaniu,przyspieszeniu,cenie opon... Ale to jest moja opinia... Niech się wypowiedzą inni co do obcierania lub skrętu kołami.
-
E39 M57 Gdzie dokładnie znaleźć VIN?
Możesz auto podłączyć pod INPĘ
-
Nie działa tempomat [TDS]
Podłącz auto pod komputer i ustal może który to czujnik (prawdopodobnie lewy tył).Jeśli to czujnik to kup VDO Siemens (nieraz używka też jest ok). Sterownik to ostateczność.
-
Nie działa tempomat [TDS]
Może być uszkodzony sterownik ABS.
-
E39 523ia 1998 problem z ABS i ASC
http://imageshack.us/a/img834/3373/03ster.jpg
-
E39 523ia 1998 problem z ABS i ASC
Zamień czujniki miejscami i wtedy podłącz do komputera,zobacz który czujnik pokaże komputer jako uszkodzony.Mimo iż czujniki ATE nie są złe,kup oryginał VDO Siemens.Piasta w takim przypadku nie ma nic do rzeczy. Aby mieć całkowitą pewność,że sterownik ABS jest uszkodzony,musisz podmienić swój na inny sprawny w 100%.
-
e39 528i dziwny odgłos z silnika (nagranie)
W INPIE błędów może nie być ale wykresy mogą mieć przekroczone wartości. Podczas pracy silnika odkręciłeś korek wlewu oleju?-jeśli jest charakterystyczny odgłos to odma.
-
[e36]318i m43 czy termostat Wahler
Powinien być dobry.Ja u siebie wymieniłem na taki sam. Teraz nie ma się co dziwić,kiedyś kupiłem wycieraczki Bosch produkowane w Rumunii...
-
nie działa abs m50b25
Trzeba zdiagnozować auto INPĄ. Najprawdopodobniej może być uszkodzony któryś z czujników ABS.
-
e39 uchwyt na napoje
Dokładnie,ja u siebie nie użyłem ani razu,nie wiem po ch.. to potrzebne :duh:
-
UMOWA Z KURIEREM
Tak,sorki,popaprało mi się :cool2:
-
Olej: wymiana vs. dolewka
Henk de Groot to troche jak ludzie ktorzy uwazaja ze szczepionki szkodza i nie szczepia swoich dzieci... bo jest 0,5% przypadkow gdzie szcepionka szkodzi... faktycznie sa rzadkie stare modele samochodow gdzie nie ma potrzeby wymiany oleju bo caly ten syf ktory sie tam zgromadzil uszczelnia i trzyma samochod na chodzie. Jezeli to zrobisz z nowym samochodem, nie przejedziesz 70000 KM przed wymiana silnika. Ja kiedyś do mojego Ś.P. Poloneza zamiast wlać zwykły 15W40 wlałem 5W40 i to było jego gwoździem do trumny :norty: :lol: