Treść opublikowana przez Boston0006
-
e34 poprawa audio w touringu
http://allegro.pl/bmw-e38-e39-e36-e32-e34-antena-wzmacniacz-antenowy-i3064269848.html Coś takiego powinieneś mieć. Poszukaj sobie na realoem gdzie to jest w touringu, albo może ktoś Ci podpowie. Tomek_520i_WRC pisał, że miał tylko odłączone zasilanie. edit: W katalogu nazywa się to "Wzmacniacz anteny szyby bocznej", ale główna też jest chyba do tego podpięta http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HJ51&mospid=47393&btnr=65_0045&hg=65&fg=30
-
E34 M20B20 Rura przepływomierza (mała zagatka)
Na 100% chodzi Ci o to: http://img171.echo.cx/img171/3969/przepywka7fj.jpg http://www.drypa.pl/cache/files/products/dd2222e5d3b8856012f38b8ee722176b_d43d2c0866b01e0ab4c8cf959a086749.jpg Zasada działania jest prosta. Jak gaz wybuchnie w kolektorze to jego pęd zamyka klapkę, a ciśnienie zostaje upuszczone przez gumę, która normalnie powinna mocno przylegać przez podciśnienie. Spróbuj to uszczelnić, może tam ssa lewe powietrze.
-
E34 M20B20 Rura przepływomierza (mała zagatka)
To zabezpieczenie przed uszkodzeniem przepływomierza przy wybychu LPG. Ja kiedyś miałem w M20 klapke "przepchaną" na drugą stronę i przez to kiepsko chodził silnik.
-
Karoseria e34 sedan, przekładka ?
Pisał, że czujniki podmieniane. Widziałem silniki, w których woda ciekła do cylindrów i przy odpalaniu trzeba było dość sporo kręcić i odpalał tak jakby każdy cylinder osobno po jakimś czasie.
-
E34 24v 2.0 m50b20 Instalacja drugiej generacji.
U mnie są 2 zawory przy redyktorze, a nie krokowiec. W ogóle to mam problem ze znalezieniem zakładu, który by mi podłączył reduktor. Nie chodzi o to, że trudna sprawa, bo to zwykły reduktor, a węże już poprowadzone, ale wszedzie mi proponują sekwencje... Teraz już sam nie wiem co robić... Przyjdzie wiosna, ogarnę kilka rzeczy i będę myślał :D
-
Karoseria e34 sedan, przekładka ?
Takie odpalanie może być spowodowane pękniętą uszczelką pod głowicą. Woda zbiera się w cylindrach i może kiepsko palić.
-
E34 24v 2.0 m50b20 Instalacja drugiej generacji.
Właściwie to nie mam go podłączonego, bo miałem SWAPA, i mam sterownik wpięty, ale reduktor w ogóle nie podłączony, miałem to kiedyś zrobić, ale zabiłeś mi klina...
-
e34 poprawa audio w touringu
Słupki w samochodzi to to co łączy bude z dachem ;) . Z przodu jest "A", "B" jest ten z pasami bezpieczeństwa, a "C" to ten z tułu ;) . Myślałem, że wzmacniacz anteny jest w każdym e34.
-
e34 poprawa audio w touringu
Wzmaniacz w sedanie jest w lewym słupku C, w touringu pewnie też, ale poczekaj na innych. Co do głośników to coś jest u Ciebie nie tak. Ja mam w sedanie tylko przód i nagłośnienie jest na prawdę dobre.
-
Karoseria e34 sedan, przekładka ?
Progi zawsze możesz wspawać nowe. Co do odpalania, to możliwe, że pompa siada.
-
E34 24v 2.0 m50b20 Instalacja drugiej generacji.
Ja mam nie podłączony gaz, ale wygląda mniej więcej tak jak matrix1378. Sterownik wpięty w ECU i kilka czujników i zawór przy redusktorze. Czemu niby ma on być gorszy od śruby skoro komputer reguluje dawkę?
-
E34 24v 2.0 m50b20 Instalacja drugiej generacji.
Oczywiście, że sekwencja będzie lepsza. Tej Twojej dlaczego nie da się wyregulować? Musisz znaleźć zaklad gdzie mają komputer do Twojego sterownika. Plastikowy kolektor ma takie znaczenie, że jak pierdnie to może się stać wiele rzeczy... Najszczęściej zrzuci wąż od krokowca, a na otwartej przepustnicy uwali przepływimierz. Na zamkniętej może rozerwać kolektor, a jak będziesz miał wyjątkowego pecha to jego kawałe zassie do głowicy i będziesz korby z miski olejowej wyciągał :wink:
-
Moje E34 525i lpg ( i nie konczaca sie lista problemow )
Jak masz zamiar zmieniać głowicę, to świece targaj na wszystkie sposoby, może się uda to zaoszczędzisz. Oklep ją trochę i spróbuj na rozgrzanym.
-
bmw e34 525 tds stuki popychaczy czy wtryskiwaczy?
Może olej już do wymiany?
-
BMW e34 525kat - drgania auta
Zrób to co pisze piotr520. Jak to pomoże to wyciek zlikwidujesz za 50zł z górką.
-
gotuje płyn w bloku M50B25 nv
Przypomniało mi się jeszcze, że nie dawno ktoś miał problem z brakiem obiegu i okazało się, że uszczeli z zaworów nagrzewnicy zatkały jakiś kanał chyba przy termostacie albo pompie. Chyba w dziale e36 to widziałem.
-
gotuje płyn w bloku M50B25 nv
Może coś pokręciłeś przy swapie, i weże gdzieś są źle wpięte... Jest jeszcze opcja nieszczelnej nagrzewnicy i tamtędy mógłby się zapowietrzać, ale nie aż tak mocno raczej...
-
e34 525 tds -wspomaganie
Nie koniecznie, ale nic to nie kosztuje, więc watro zrobić to na początek.
-
E34 nie działa licznik
Będą wiedzieć. Ale z tego co wiem, to jeśli założysz te z automata, to będą działać. Będzie się wyświetlać ostatnio zapięty bieg, chyba, że wyeliminuje to zmiana kości.
-
e34 525 tds -wspomaganie
Nie masz zapowietrzonego układu? Masz servotronic? Jeśli nie wiesz to rozkoduj VIN, albo szukaj sterownika za głośnikiem przy nogach kierowcy.
-
E34 nie działa licznik
Zapewne ECU inaczej podaje sygnał, który jest dekodowany w kości pamięci, dlatego, jak pisał kwk222, musisz mieć kość z 518i. Co do zrgarów z licznikiem na dole to nie jestem do końca pewien, także poczekaj na inncy. Musiałbyś mieć 3 wtyczki (zielona i żółta jest zawsze, dodatkowo biała). Te zegary to tzw check control i trzeba to tego dodatkowy moduł.
-
gotuje płyn w bloku M50B25 nv
Jak masz parownik podlączony? Może w nim trzymie?
-
E34 nie działa licznik
Musi być od R4, taki od R6 będzie pokazywał obroty x2
-
e34 problem z pompa paliwa
Spróbuj podmienić przekaźnik.
-
525TDS - podgrzewane fotele
Ja miałem 2, podgrzewanie działa.