Skocz do zawartości

Ubezpieczenie E34 520i/525i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Na poczatek pragnę przeprosic za to ze zapewne temat jest w złym dziale ale nie mogłem odnaleść zadnego innego bardziej odpowiedniego...

Chciał bym się dowiedzieć jaki jest mniej wiecej koszt ubezpieczenia modeli BMW wymienionych w temacie. Wiem o tym ze tego nie da się jednoznacznie określić ponieważ to zalezy od ubezpieczyciela, wysokości zniżek, wieku kierowcy i wielu wielu innych rzeczy ale prosił bym o podanie przynajmniej przyblizonych kosztów ubezpieczenia na rok za BMW E34 z silnikami 2.0i (150km) i 2.5i (193km).

Z gory bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, temat byl już poruszany więc na przyszłość używaj wyszukiwarki :search:

Co do 2.0 150km ja Ubezpieczyłem w Allianz. Na współwłaściciela zniżki 60%, dopłate mam tylko za wiek z racji nie ukończenia jeszcze 25 lat.

OC rocznie kosztuje mnie 330zł + 50zł NNW. W MTU na tych samych zasadach powiedzieli mi 470zł rocznie.

No i w Allianz mam jeszcze w cenie ubezpieczenia Mini Car Assistance, czyli na terenie Polski holowanie do 125euro gratis, ewentualnie naprawy które da rady zrobić na miejscu też do 125euro gratis..to taki przydatny dodatek w razie W.

Edytowane przez Carvie89

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie na miejscu.

JEst tyle wytycznych by wyliczyć składkę, że wypytywanie na forum mija się z celem. Nic o sobie nie napisałeś wiek, posiadanie prawa jazdy, miejsce zamieszkania jest nawet istotne.

 

Najlepszym sposobem by dowiedzieć się o składkę jest liczenie składki online. Dowiesz się co do złotówki ile wyniesie Cię składka.

 

Bo nie sstuka jest napisać że np ja mam OC+NW 550zł. Ty możasz mieć 300zł lub 2tys zł. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.