-
523i Brak kompresji
Mówili mi jeszcze ze to mogą być zawory czy gniazda zaworów wypalanie... Jest taka możliwość??
-
523i Brak kompresji
Ale to o co chodzi z tymi podpartymi zaworami.. Co zdjąć co wymienic
-
523i Brak kompresji
Nie wiem nie pytałem.. Ale pewnie tak. A co to zmienia to jeszcze zapytam
-
523i Brak kompresji
Więc pierwsze informacje brzmią że rozrząd cały łańcuch sztywny.. Nie przeskoczyl dobrze ustawiony.. Teraz głowica do zdjęcia.. Czekam..
-
523i Brak kompresji
Jutro na warsztat.. Zobaczymy
-
523i Brak kompresji
Nic nie słyszałem zero objawów.. Po prostu nie chciał za palić a potem prawdopodobnie skończyły się odpalenia awaryjne z gazu i
-
523i Brak kompresji
Czyli co.. Silnik na złom...
-
523i Brak kompresji
I co jeździłem i tak bez objawów.. Napisałem że na benzynie nie mogłem odpalić.. Na gazie jechał lux
-
523i Brak kompresji
Tak na wszystkich
-
523i Brak kompresji
Ale czemu bo nie wiem
-
523i Brak kompresji
Witam. Mam problem z moim bmw. Motor 2.5 170 km 1996 LPG... Więc tak.. Podczas uruchamiania silnika auto zgasło.. Nie mogłem odpalić na benzynie poczym odpaliłem z gazu.. Normalnie jeździł... Moc miał nie brał nic oleju nie kopcil.. Następnie na drugi dzień nie dało się go odpalic ani z benzyny ani z gazu.. Po paru próbach (awaryjnego odpalenia z gazu chciałem dojechać do mechanika) rozładowal się akumulator.. Po naładowaniu go zaczął dziwnie kręcić.. Taki dziwny dźwięk inny niż normalnego rozruchu.. Pierwszy mechanik powiedział że łańcuch pękł(myślę nie no nie ma mowy).. Pociagnaalem do drugiego.. po zdjęciu pokrywy okazało się że łańcuch cały.. Problem jest w tym że nie ma kompresji.. 3,4,2 bary ma... I tyle... Teraz zaczyna się co robić.. Może miał ktoś podobny problem.. Bo ja nie wierzę że to już koniec motoru... Tu jeździł a tu nagle takie cos Może coś w ELEKTRYCE... Pomóżcie Dodam że nie podłączany do komputera