-
Wymiana drzwi
Dzięki za info,ja jak wsadziłem mechanizm opuszczania szyb ciężko było wsadzić mi szybę(mam ja przyciemnioną i nie chciałem jej porysować)),najpierw wsadziłem szybę i zabezpieczyłem taśmą aby się nie poruszała a potem bawiłem się z mechanizmem
-
Wymiana drzwi
Jakiś czas temu spotkała mnie przykra sytuacja gdzie uszkodziłem sobie dwoje drzwi z prawej strony Zakupiłem używane drzwi gołe o dziwo pod kolor i mam pytanie związane z ich przezbrojeniem Jaka kolejność zachować przy przekładaniu oporządzenia aby za bardzo się nie nagimnastykować ?
-
O instalacjach gazowych
Jaka jest największa butla do zabudowy wnęki kola zapasowego do BMW E39 Sedan ?
-
Warsztat Car Audio
Polecany warsztat Car Audio na Śląsku w okolicach Rybnika lub w obrębie kilku lub kilkunastu kilometrów od .... Rybnika
-
E38 Centralny Zamek
Podpina się z tematem który mi zamknieto Szukałem w necie odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalazłem Posiadam BMW E39 523i z 1996 roku,auto fabrycznie posiadało tylko otwieranie centralnego zamka tylko z kluczyka,mało wygodne wiec z czasem dorobiłem otwieranie z pilota w postaci breloczka,lamersko :( to wygląda i tu pytanie. Czy jest możliwość dorobienia kluczyka z pilotem (pilota z kluczykiem) jak to posiada większość BMW ? EDIT Temat juz ogarnałem
-
Wzmacniacz antenowy
Moje E39 posiada centralny zamek otwierany tylko z kluczyka Żeby było jak seryjnie muszę mieć taki wzmacniacz jak na zdjęciu niżej,kluczyk z pilotem który trzeba zakodować.To chyba najmniejszy problem Tylko martwi mnie jedna rzecz .... Czy ktoś wie gdzie w przodzie samochodu podłączyć ten przewód zaznaczony na czerwono Robił już ktos taki zabieg ? EDIT wszystko juz zrobione,temat do zamknięcia. http://i64.tinypic.com/2pq5qub.jpg
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
Właśnie dużo czytałem że to wina mechanizmu ale na 99% to prędkościomierz nic nie wskazywał a objawu podobnego do mojego nie mogłem znaleźć.Może ktoś coś doradzi za nim zabiorę się za cokolwiek
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
Test zrobiony Wskazówka prędkości drgnęła tylko trochę Cała reszta działa dobrze Jest szansa coś z tym zrobić,czy odrazu brać się za wymiane?
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
W mojej E39 prędkościomierz zawiesi się na 0 gdy na dworze jest zimno.Po przejechaniu jakiegoś kawała wskazówka bardzo powoli idzie do góry,gdy się zatrzymam opada trochę szybciej.Jak się już później (zagrzeje) to jest wszystko ok.W OBC prędkość rośnie i opada normalnie.Powtarza się to za każdym razem gdy jest zimno.Powiedzmy że w okolicy plus 10 stopni prędkościomierz działa prawidłowo