Treść opublikowana przez danielxc717
-
BMW e46 330 mokra podłoga tył od strony kierowcy
Mogło się odkleic. Nie pisz mi pw tylko w temacie
-
BMW e46 330 mokra podłoga tył od strony kierowcy
Od sprawdzenia wygluszenia drzwi
-
Wypadanie zapłonu - błędy
Możliwe. Podmiec musisz cewki z fajkami i swiecami i sprawdzić błędy
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Vw? A masz VW w tym segmencie? Utrzymanie Audi A6 z tych lat czy e39 jest bardzo podobne. A jeśli e39 porównujesz do Passata mija się z celem.
-
Urywajace się łopatki wentylatora wisco BMW E36 m52b20
Pytasz się czy może. Pewnie ze może. Prawdopodobnie nie uslizguje się powyżej 3.5 tys obr i kręci się tyle ile silnik i siła odśrodkowa wyrywa łopatki. Febi to słaby zamiennik
-
Bmw e39 535i m62 nie równa praca silnika
Błędów nie musi być trzeba sprawdzić parametry pracy a nie tylko odczytywac błędy. Błędy nie zawsze wyskakują. To samo tyczy się przeplywki.
-
E39 523i 170 km szarpie i nie pali na wszystkie cylindry
Jak to w, okolicach 15l się dzieje to pompa, bo pewnie jedna komora zbiornika pusta lub mali paliwa. Pekniety dolot i olewasz to? To powodzenia w szukaniu przyczyny
-
E39 523i 170 km szarpie i nie pali na wszystkie cylindry
Dobrze mówiłeś ale też sam sugerował w wypowiedzi że to może być skrzynia a takie coś idzie wyczuć bez problemu czy to problem od strony przeniesienia napędu czy silnika. Teraz został mu komp i weryfikacja dolotu pod kątem pęknięć, nieszczelności i zapłonu
-
E39 523i 170 km szarpie i nie pali na wszystkie cylindry
Podłącz pod kompa. Może być pompa, cewki fajki świece, dolot, wtryski. Ktoś kumaty wymieniał ten olej? Wiesz w jaki sposób to robił?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Po nocy średnio. Bo często olej spływa z filtra i bezpieczniej jest sprawdzać kilka min po zgaszeniu. Inaczej można mieć cały czas zbyt niski poziom. Pewnie ze banalna sprawa nikt nie mówi tu przecież że to coś trudnego. Jeśli ktoś zadaje pytanie to odpowiadamy. Ja np nie sprawdzę dokładnie oleju jak lekko nie przekrece baneru. Czemu? Nie wiem. Po prostu nie jest zanurzony ze wszystkich stron tak, samo i pomiar jest bardzo niedokladny
-
[E39] Czujnik temperatury zasysanego powietrza
Jeśli 15/17 to dynamiczna jazda jak piszesz pół na pół miasto trasa to ok. Jak byś dość spokojnie jechał to 530i spali kilka l mniej ale to musi być trasa. Lepiej zajmij się instalacją LPG
-
[E39] Czujnik temperatury zasysanego powietrza
Ile pali ci benzyny na 100km? Zrób test na dystansie przynajmniej 300km i oblicz
-
[E39] Czujnik temperatury zasysanego powietrza
A benzyny ile pali? Jaki cykl jazdy?
-
[E39] Czujnik temperatury zasysanego powietrza
20 to trochę przegięcie. 530i wcale dużo więcej niż inne r6 nie palą, a bardziej wyniki są zbliżone. W mieście można, odczuć bardziej tą pojemność ale ona nie powinna aż tyle palić nawet w mieście. Granice 17 ale nie 20.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Z tym dotykaniem miarki masz rację ja widzę dobry stan jak wloze miarę później obroce o 180st i znowu wloze. Mam wtedy równomiernie zanurzoną miarę i tak odczytuje stan oleju
-
530da informacje o skrzyni biegów gm
Sprawdź sobie na realoem jaki olej masz lać i jaką masz skrzynie i olej się wymienia a nie czeka aż skrzynia padnie
-
VIN - jakie tylne zawieszenie ?
Sprężyny i amory nowe. Mowa o bagażu i nie kpl tylko 4 osoby. Auto nie siedzi. Na pewno troszkę idzie w dół ale nie do tego stopnia by było to jakoś widoczne
-
VIN - jakie tylne zawieszenie ?
Raczej nie na wakacje chyba że wozicie piach :mrgreen: ja mam pełny bagażnik, oba paliwa i nie widać by tył siedział. Co innego jak auto się używa o obciąża kilkuset kilogramowymi ladunkami pod wartości dopuszczalne,
-
odłączony przewód hamulcowego
Nie ma czegoś takiego ze się zastslo. Coś masz zużyte i do wymiany i musisz to gdzieś sprawdzić
-
e39 M52B28 błąd czujnika wałka rozrządu
Od kiedy ci tak, klekocze? Może masz problem z rozrzadem
-
530d - pochylone koło - poszukiwanie przyczyny
A po wymianie robiłeś geometrie?
-
Padnięty termostat? M62b35
Wydaje mi się ze przy braku czynnika wentylator ruszy bo bi sterownik dostaje odczyt z czujnika który jest w chłodnicy cieczy nie od klimy że jest zbyt wysoka temp no i jak mówiłem wcześniej, że w tych temp to można jeździć bez żadnego wentylatora i układ się nie przegrzeje przy sprawnej pompie i termostacie i drożej chłodnicy
-
Check engine e38 728i lift
Sprawdź w takim razie dolot czy nie łapie lewego powietrza bo wtedy też może taki błąd wyskoczyć
-
Wymiana silnika 528i na??? ( powod :zatarcie)
Bardzo dużo
-
Padnięty termostat? M62b35
Czyli teraz ci schladza wentylator chłodnicy i nie ucieka za pion? Jeśli tak dalej masz usterkę w układzie