Treść opublikowana przez danielxc717
-
525i e60 M54 olej w moscie
Nie masz u siebie most, a dyferencjał. Olej się wymienia. Napisz do sklepu czescidobmw.pl oni Ci dobiora odpowiedni po vin i dobiora dobrą firmę
-
E39 huczy przy skrecie w prawo :((((( pomocyyyyyy
Czyli odciazona strona przy zakręcie :cool2:
-
odłączony przewód hamulcowego
Jednak metoda podana w jak się okazuje sam naprawiam działa bo sam, tak robiłem
-
320Cd - po wymianie termostatu nadal nie trzyma temperatury
Ja leje zielony prestone. Też koncentrat nie kupuje gotowcow
-
odłączony przewód hamulcowego
Szkoda ze nie mam wersji niemieckiej książki bo chętnie bym sprawdził. Czyli Twoim zdaniem sam naprawiam w wersji pl jest niewłaściwie napisana?
-
320Cd - po wymianie termostatu nadal nie trzyma temperatury
Kupując koncentrat zwykle rozrabia się na nasz klimat 1:1 i leje sie wodę destylowana
-
E38 fiksujacy licznik i luźne podciśnienie
Podłącz pod kompa bo prawdopodobnie masz uszkodzony czujnik ABS i jest on do wymiany albo musisz najpierw, przy nadkolu wyczyścić wtyczkę czujnika. Najpierw komp. Co do podcisnienia sprawdź na realoem. Tam znajdziesz odpowiedni schemat który cie interesuje i będziesz, dokładnie widział podcisnienie które cie interesuje
-
odłączony przewód hamulcowego
Pewnie inżynierowie z Bawarii skopiowałem książkę od poloneza bo się nie znali :mrgreen:
-
odłączony przewód hamulcowego
Chyba w polonezie :duh: W każdym układzie z abs odpowietrza się od najbliższego kola , koniec i kropka bez zbędnej dyskusji, i jak nie wiesz na 100% to nie wprowadzaj ludzi w blad :mad2: No popatrz a w bmw się odpowietrzylo :mrgreen: Nie spinaj się bo napisałem że pewny nie jestem i ze ja tak, robiłem
-
odłączony przewód hamulcowego
Czy się powinno? Nie wiem :mrgreen: ja zawsze uważałem że najdalsze koło od serwa i tak robiłem z bmw i innym autem które miałem. Działało było ok :cool2: ale niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie. Dużo ludzi przy ABS zaczyna od przodu po skosie do tyłu znowu przód i ost tył. Nigdy nie miałem problemu po odpowietrzaniu takim jak odpisywałem. Pedał zawsze był twardy jak powinien Na lewarku raczej tak, ale będziesz musiał ściągać koła. Trochę pierdzielenia. Czy warto dla 20-50zl to sam zadecyduj
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak samo kierunki. Wszędzie białe prócz przednich lamp. Jakaś przygoda mogła być z przodu. Obejrzeć można chociaż 540i w takiej kasie może wymagać sporych nakładów. Jak nie masz daleko to oglądaj. Auto swoje lata ma przygodę jakąś pewnie zaliczylo ale za takie pieniądze nikt ideału sprzedawać nie będzie.
-
jak dziala Korek zbiorniczka wyrównawczego e46 316 1.9b
Benzyniaki maja korki 200 klekoty 140
-
odłączony przewód hamulcowego
Ja to zrobiłem bo nie miałem czasu i chęci samemu to robić i przy okazji była wymiana klocków. Musisz popytać ale spokojnie samemu można to robić (w 2 osoby) jeden musi pompowac i wciskać pedał a ty w tym momencie luzowac odpowoetrznik
-
odłączony przewód hamulcowego
Ja robiłem od najdalszego. Słyszałem że przy ABS pompa puszcza sekcjami od przodu na krzyż z tyłem. Ja robię od najdalszego. Teraz robię za grosze u mechanika który robi to pod ciśnieniem. Bardzo szybko to trwa na miejscu bez uziemienia auta. Raz robiłem sam ost raz u mechanika. Mam auto 6 lat i tylko dwa razy wymieniałem
-
e39 525D wyciek paliwa
A przy zimniejszych dniach mechanicy nie pracują? :mrgreen: nikt ci nie da gwarancji czy w końcu nie zgaśnie i nie skończy się na lawecie. Skąd leci?
-
odłączony przewód hamulcowego
Odpowietrzasz od najdalszego miejsca.. Od prawego tyłu
-
Wymiana silnika 528i na??? ( powod :zatarcie)
Ile bylo barów? Była robiona próba olejowa?
-
Wymiana silnika 528i na??? ( powod :zatarcie)
Jak by się zatarl to by nie kręcił. Złapał by i rozrusznik by nie dał radę zakręcić.
-
525d/530d różnice w skrzyniach biegów
Przełożenia dyfra są na realoem ale skrzyni już nie. 525d jest wolniejsze przez podzespoły jak i silnik to jednak aż 500cm
-
Wymiana silnika 528i na??? ( powod :zatarcie)
O jeden? Patrz na silniki 2.5 i 2.8 ale o tym samym oznaczeniu. M52 a m52 tu różnią się od siebie.
-
Wymiana silnika 528i na??? ( powod :zatarcie)
2.5 o tym samym oznaczeniu. M52 lub m52 tu
-
E39 huczy przy skrecie w prawo :((((( pomocyyyyyy
Widząc po sobie wiem że na darmo nie wymieniles bo drugie by się też szybko rozsypało. Z przodu huczalo u mnie mocno i zero luzów. Z tyłu lekko zaczęło przy podróży nad morze. Nie huczalo mocno ale luz był
-
E39 huczy przy skrecie w prawo :((((( pomocyyyyyy
Łożysko albo opony. Skrecając w prawo odciazasz prawe łożysko i najczęściej odciazona strona huczy
-
E39 520i 2.2 błąd 41 diagnostyka
Pewnie czujnik wałka rozrządu i dlatego wyskakuje błąd o wypadaniu zapłonu
-
525d/530d różnice w skrzyniach biegów
Dyfer z, automatu jest dłuższy niż z manuala. Sprawdź sobie dla pewności na realoem