Treść opublikowana przez danielxc717
-
Instalacja gazowa do e46 320i 2.2
A, dlaczego ma się nie zwrócić? Nie każdy robi po 4tys rocznie. Jak robię 15 do niecałych 40tys rocznie i w silniku 2.0 się zwrócił już dawno. Nie wiem skąd takie dziwaczne myślenie że w 2.2 się nie zwróci..
-
E46 320i M52 - Odpala i gaśnie
Do ciebie tego nie pisałem tylko do poprzednika tak żeby wiedział więc nie wiem po co piszesz co jest dla ciebie ważne. Febi też nie zawsze działa. Ale dla ciebie też pewnie nie jest to ważne
-
E46 320i M52 - Odpala i gaśnie
Febi nie byn na pierwszy montaż.
-
M54 Wymiana uszczelki miski olejowej
Jeśli to miska to lepiej zrobić od razu
-
Pomocy! Alternator , spalanie 330Xi
To zadmontuj wisko i alternator. Przecież to normalne że altek obciąża silnik (nie aż 3l czy więcej) ale obciąża. Masz cały czas pobierany prąd przez układ zapłonowy i wszystkie światła radio itd. To nie perpetum
-
E39 rozładowuje akumulator na otwartym aucie
Auto bez zamykania wogole się chyba nie usypia i ma większy pobór. Dopiero po 15 min od zamknięcia sprawdza się pobór
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
No właśnie nie ma co wymyślać i kombinować tylko lać ll 1
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Dawno nie pisałem w tym temacie. Wymieniona guma przy przeplywce odma przy okazji ale była stara oraz pompa paliwa. Ciśnienie było ok ale nie miała wydatku.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ll 01 ma podobno lepsze właściwości smarujace od Ll 04 więc lej ten pierwszy. Obojetnie jaki zalejesz to nie zarzniesz silnika.
-
E39 rozładowuje akumulator na otwartym aucie
Włącz kamerę w tel zamknij go w, schowku i będziesz wiedział czy się światło wyłącza. Co do poboru to przy otwartym aucie jeśli w garażu dzień w dzień zostawiasz je otwarte i się nie usypia elektronika to aku bardzo dostaje po tyłku
-
bmw e39 3.0d manual stuki w silniku przy obrotach 1000-1500
Za, długo nie jezdzij bo pompa wody nie pracuje wspomaganie i ładowania nie będziesz miał.
-
bmw e39 3.0d manual stuki w silniku przy obrotach 1000-1500
Zdejmij pasek i sprawdź czy nie ma stukow
-
SEPARATOR OLEJU ODMA E39 520i
Wymień tą rurkę
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja tam wątpliwości nie mam. Sprawdzam i na ciepłym kilka min po tym jak silnik chodził i na zimnym. U mnie wynik pomiary jest ten sam, ale u mnie filtr się nie opróżnia po nocy. Kontrolka od ciśnienia jak, długo świeci może być skutkiem właśnie pustego filtra.
-
E39 520i. Kopci na goracym silniku
Tak jak dyzio mówi. Mój też puszcza parę raz nie i po prostu to wilgoć i może wpływ ma LPG u mnie (raczej na pewno) Na wiosnę nic ci kopcic nie będzie
-
Urywajace się łopatki wentylatora wisco BMW E36 m52b20
Rozwiąże. Teraz nie sprawdzisz tego zimą jeśli masz sprawny układ chłodzenia
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Odwrotnie nie odwrotnie. Zależy od tego jak szybko spływa z filtra olej. Niektóre praktycznie wogole nie trzymają i po kilkunastu min w filtrze jest pusto a tam pół litra raczej wejdzie na pewno kilka setek a to już może być poważnym problemem. Wtedy teoretycznie po nocy powinno byc sporo powyżej max oleju. A jak ktoś sprawdza po nocy z uszkodzonym zaworkiem / origami i trzyma stan jak na bagnecie pokazuje to już niezdrowo. Chyba że trzyma się podzialki max
-
Brak mocy po wymianie rozrządu 540i Vanos
Pali też idealnie? Rozrząd i vanos dobrze złożone? Błędy jakieś są?
-
Problem z dokreceniem przewodu olejowego od vanosa...
Jak prawie na, fest to będzie ok :mrgreen: po prostu z wyczuciem a podkładki już uszczelnią. Rak. Jedna na górę śruby druga na dol
-
Urywajace się łopatki wentylatora wisco BMW E36 m52b20
Nowe? Oryginału nie trzeba zamiennik behr wystarczy
-
Problem z dokreceniem przewodu olejowego od vanosa...
Tam masz holenderke. Kup używana kupisz za 5zl. Nie wkrecaj tego. Sprawdź gwint w pokrywie czy nie uszkodziles. Te gwinty są takie że do samego końca wkręcisz palcami śrubę a dociagniesz tylko kluczem. Jeśli masz zniszczony gwint to musisz dobrać odpowiedni gwintownik i przejechać w pokrywie. Pamiętaj żeby i teraz i podczas gwintowania zachować czystość żeby nic nie wlecialo do silnika. Możesz śrubę próbować poprawić narzynką. Ale jak pytasz się na forum to podejrzewam że nie posiadasz sprzetu
-
316i - przegrzewanie się
Był źle odpowietrzony i jeśli nie było nic robione tylko naprawilło się "samo" to problem wróci. Pompa wody? Jak auto bardzo mocno grzeje? Sam płyn do nagrzewnicy nie trafi. Duzo mechaników nie ma pojęcia jak odpowietrzyc układ chłodzenia
-
bmw e39 m54b25 kłęby dymu oraz brak mocy
Sprawdź to co kolega pisze oraz czy nie masz wody w komorze gdzie leży serwo
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Aż taki kosztorys wyszedł? :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tylko ja to Ciebie nie pisałem bo widziałem, że on pisał o vw czy audi :cool2: nie cytowalem mój błąd. Kpl 4 wahaczy na przód 1200zl takiej firmy by to po jeździło. Tył to samo. Do tego elementy układu kier czyli drążki to kolejne jakieś 600zl. Na tyle masz dodatkowo pływające tuleje i tuleje wózka. Zawieszenie jest droższe niż w VW czy audi z napędem na przód. Ale bardziej trwałe niż w VW.