Treść opublikowana przez danielxc717
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Widzę że jak nie umiesz czegoś wytłumaczyć to nie piszesz nic lub używasz emotki. Ale pokazujesz właśnie ze potrafisz z kogoś się śmiać i to tyle. Zero argumentów.
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
A co to wnosi do tematu i dlaczego na, ludzi piszesz, że ludzie to barany nie znają się na bmw i inne twoje takie pierdoły jeśli oryginalnie do tych silników szły takie termostaty i co mają konstruktorzy liczyć? Otwarcie termostatu? Ty wiesz co piszesz?
-
Cykanie w kolektorze ssącym M52
Są. Ale co z tego jeśli, działają raz nie działają... A, vdo był pewniakiem
-
Opony 235/45/18 do E39???
Czemu komuś piszesz zamknij mordę? Do tego post sprzed 9 lat.... :duh: Musisz przytoczyć otwór o ile et będzie ok. O et nic nie pisałeś
-
Cykanie w kolektorze ssącym M52
Ale i tak pewnie więcej niż 300zl a vdo spokojnie można było za 220zl kupić
-
E39 523i Turing przełożenie listwy drzwi
Ja w, swoim przedlifcie te czarne listwy z chromem ciagnalem do siebie. Były na zatrzaskach
-
Cykanie w kolektorze ssącym M52
Meyle to szajs jeśli chodzi o czujniki. Musisz kupić w aso. Nie wiem czemu vdo już nie robi czujników..
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Dlatego często biorą termostaty z 840 i nie jest to rzeźba. Silniki te same ale nie było jeszcze tej ekologii która nie zawsze idzie w parze (raczej rzadko) z zywotnoscią pozostałych elementów
-
Cykanie w kolektorze ssącym M52
Moje też halasowaly troszkę głośniej od gazowych. I był to czujnik. Ale aż tak nie klepało
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Coś dziwnego ma przy zbiorniczku zamiast odpowoetrznika
-
[e39] m54 masło pod korkiem
Mała ilość nie jest problemem. Gorzej jak ktoś ma bardzo dużo pod korkiem pod pokrywa zaworów w misce ... Potrafi zatykac nowa odme i wywalac uszczelki i simeringi. To drugie jest bardzo kosztowne. Dlatego auta nie używać często zima po kilka km ale jak już jest taka potrzeba to warto raz w tyg przegonic auto. Taka woda też w jakimś stopniu pogarsza smarowanie
-
[e39] m54 masło pod korkiem
To miałeś szczęście :cool2: bo nie jest to problem jedynie marki BMW. To jest tylko woda która miesza się z olejem a bierze się ona z niedogrzania. W Fiacie miałeś pewnie układ 5l a tu 10. Jest różnica? I nie jest to błąd bmw ale taka 6cio cylindrowke która swoje pali co w konsekwencji oddaje sporo ciepła trzeba schłodzić większą ilością płynu. Ale też ciężej go dogrzac
-
[e39] m54 masło pod korkiem
:mrgreen: Sprawdź fora Renault skody, i Fiata. Jednak mają też takie problemy (ja sprawdziłem) więc co mamy ci napisać? Tak bmw ma z tym problem taka, konstrukcja... Tylko inne marki maja to samo bo fizyki nie oszukasz
-
jakie LPG 530i 231km
Brc... Już wiesz :mrgreen: jemu nie przetłumaczysz i napisze Ci brc uważając że to już wszystko jest jasne.. Może wtryski valtek, jeden reduktor do v8, no ale brc jest :cool2:
-
włączający sie check engine autko z instalacją gazową
Znajomy miał problemy z Vectra C 3.2 v6 to samo co ty... 4 zakłady mówiły że jest wszystko ok kontrolka przy gazie to norma itd. Kwestia regulacji się okazało podczas jazdy.. Pod obciążeniem. Miałeś regulowaną instalacje podczas jazdy? Drugi przypadek to Volvo s60 z silnikiem 2.4. Wystarczyła regulacja podczas jazdy. Dopiero w tych dwóch przypadkach któryś zakład z kolei stwierdził że nie wystarczy robić adaptacje na postoju.. A tak niestety większość robi kasuje pieniądze i zostawia klienta z problemem.
-
[e39] m54 masło pod korkiem
Miałem Opla też miałem masło. Ojciec ma lagune też ma zimą, nawet grupa VAG ma. Dlatego nikt nie chce ci odpowiadać dlaczego ty nigdy nie miałeś masła w innych autach a tu masz. Czysta fizyka.
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Tylko co z tego jak visko chyba ma też wyższa temp w, jakiej zaczyna pracować.
-
[320Ci b22] Kawałki plastiku w płynie chłodniczym
Kup pompę. Polecam hepu. Kup wodę destylowana żeby wszystko wypłukać z układu chociaż chłodnica może nadawać się do wyjecia i wyjęciu pozostałości wirnika warto do bloku dać węża z wodą pod ciśnieniem po samej wymianie pompy może jakiś element zablokować kanał w chłodnicy. Dobrze po wyjęciu pompy sprawdzić ile brakuje elementów i nie wyrzucać znalezionych w układzie
-
[e39] m54 masło pod korkiem
Bierze się z krótkich odcinków. 15 km to nie dużo . I przy okazji to olej masz tragiczny to 10w40
-
jakie LPG 530i 231km
Na dzień dzisiejszy nie wiem. Narazie wymieniłem swoje wtryski na barracudy. Po 140tys km od założenia instalacji. Dlatego nie podejmuje zdania w temacie, ale jak widzę jak ktoś pisze bezsensu to chce otworzyć oczy osobie która to czyta i się sugeruje takimi wpisami. Potem nieuczciwy instalator powie ze ma to całe twoje brc.. Na wtryskach valtek za 2.7tys i będzie zadowolony ze ma brc. Tak właśnie wygląda pomoc z twojej strony
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Ja nie kalkuluje bo w życiu nie liczyłem ile wydałem na, części i płyny. Po prostu trzeba kupuje i naprawiam i nie pisze ile to wydałem i sprzedać auta nie mogę :mrgreen: będę sprzedawał sprzedam za 7k to tylko, stare auto. Co innego jak bym miał jakiś, fajny silnik, ale ani ja w e39 nie mam pożądanego ani Ty w e38. Oboje mamy jedne z najsłabszych jednostki danego modelu.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
I to niby kosztuje 40k? Powiem Ci ze ja w swoją eksploatację (czezci) nie liczę wymiany płynów i olejów...
-
jakie LPG 530i 231km
No tak... Bardzo mądre podejście do tematu jak się nie ma racji..
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Niektóre rzeczy to idiotyzm kupować w aso. Np czujniki i bardzo duzo rzeczy.. Tak samo wymieniać błache rzeczy w aso jak tarcze lub kupować. Zamiennik jak ATE idzie na 1 montaż. Nikt tu o rzeźbie nie pisze a o racjonalnym kupnie części. Klocki i tarcze i jakaś dmuchawa kosztuje tyle co do e39. R6 w e38 i e39 maja jak wczesniej pisałem bardzo podobne ceny części. No i dalej nie wiem co w aucie jest do roboty by wydać 40k co innego jakieś e38 z v12 czy v8 gdzie sam serwis silnika rozrząd, vanos, czy uszczelki dolotu sporo kosztują.
-
[e39] m54 masło pod korkiem
Jakie zwykle robisz odległości? Termostat sprawny? Ja jak robię po 12km dłuższy czas np ponad tydz, dwa to mam na korku nalot natych plaszkach i trochę pod korkiem