Skocz do zawartości

danielxc717

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielxc717

  1. Widzę że jak nie umiesz czegoś wytłumaczyć to nie piszesz nic lub używasz emotki. Ale pokazujesz właśnie ze potrafisz z kogoś się śmiać i to tyle. Zero argumentów.
  2. A co to wnosi do tematu i dlaczego na, ludzi piszesz, że ludzie to barany nie znają się na bmw i inne twoje takie pierdoły jeśli oryginalnie do tych silników szły takie termostaty i co mają konstruktorzy liczyć? Otwarcie termostatu? Ty wiesz co piszesz?
  3. Są. Ale co z tego jeśli, działają raz nie działają... A, vdo był pewniakiem
  4. danielxc717 odpowiedział(a) na KlaQsoN temat w E39
    Czemu komuś piszesz zamknij mordę? Do tego post sprzed 9 lat.... :duh: Musisz przytoczyć otwór o ile et będzie ok. O et nic nie pisałeś
  5. Ale i tak pewnie więcej niż 300zl a vdo spokojnie można było za 220zl kupić
  6. Ja w, swoim przedlifcie te czarne listwy z chromem ciagnalem do siebie. Były na zatrzaskach
  7. Meyle to szajs jeśli chodzi o czujniki. Musisz kupić w aso. Nie wiem czemu vdo już nie robi czujników..
  8. Dlatego często biorą termostaty z 840 i nie jest to rzeźba. Silniki te same ale nie było jeszcze tej ekologii która nie zawsze idzie w parze (raczej rzadko) z zywotnoscią pozostałych elementów
  9. Moje też halasowaly troszkę głośniej od gazowych. I był to czujnik. Ale aż tak nie klepało
  10. Coś dziwnego ma przy zbiorniczku zamiast odpowoetrznika
  11. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    Mała ilość nie jest problemem. Gorzej jak ktoś ma bardzo dużo pod korkiem pod pokrywa zaworów w misce ... Potrafi zatykac nowa odme i wywalac uszczelki i simeringi. To drugie jest bardzo kosztowne. Dlatego auta nie używać często zima po kilka km ale jak już jest taka potrzeba to warto raz w tyg przegonic auto. Taka woda też w jakimś stopniu pogarsza smarowanie
  12. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    To miałeś szczęście :cool2: bo nie jest to problem jedynie marki BMW. To jest tylko woda która miesza się z olejem a bierze się ona z niedogrzania. W Fiacie miałeś pewnie układ 5l a tu 10. Jest różnica? I nie jest to błąd bmw ale taka 6cio cylindrowke która swoje pali co w konsekwencji oddaje sporo ciepła trzeba schłodzić większą ilością płynu. Ale też ciężej go dogrzac
  13. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    :mrgreen: Sprawdź fora Renault skody, i Fiata. Jednak mają też takie problemy (ja sprawdziłem) więc co mamy ci napisać? Tak bmw ma z tym problem taka, konstrukcja... Tylko inne marki maja to samo bo fizyki nie oszukasz
  14. Brc... Już wiesz :mrgreen: jemu nie przetłumaczysz i napisze Ci brc uważając że to już wszystko jest jasne.. Może wtryski valtek, jeden reduktor do v8, no ale brc jest :cool2:
  15. Znajomy miał problemy z Vectra C 3.2 v6 to samo co ty... 4 zakłady mówiły że jest wszystko ok kontrolka przy gazie to norma itd. Kwestia regulacji się okazało podczas jazdy.. Pod obciążeniem. Miałeś regulowaną instalacje podczas jazdy? Drugi przypadek to Volvo s60 z silnikiem 2.4. Wystarczyła regulacja podczas jazdy. Dopiero w tych dwóch przypadkach któryś zakład z kolei stwierdził że nie wystarczy robić adaptacje na postoju.. A tak niestety większość robi kasuje pieniądze i zostawia klienta z problemem.
  16. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    Miałem Opla też miałem masło. Ojciec ma lagune też ma zimą, nawet grupa VAG ma. Dlatego nikt nie chce ci odpowiadać dlaczego ty nigdy nie miałeś masła w innych autach a tu masz. Czysta fizyka.
  17. Tylko co z tego jak visko chyba ma też wyższa temp w, jakiej zaczyna pracować.
  18. Kup pompę. Polecam hepu. Kup wodę destylowana żeby wszystko wypłukać z układu chociaż chłodnica może nadawać się do wyjecia i wyjęciu pozostałości wirnika warto do bloku dać węża z wodą pod ciśnieniem po samej wymianie pompy może jakiś element zablokować kanał w chłodnicy. Dobrze po wyjęciu pompy sprawdzić ile brakuje elementów i nie wyrzucać znalezionych w układzie
  19. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    Bierze się z krótkich odcinków. 15 km to nie dużo . I przy okazji to olej masz tragiczny to 10w40
  20. Na dzień dzisiejszy nie wiem. Narazie wymieniłem swoje wtryski na barracudy. Po 140tys km od założenia instalacji. Dlatego nie podejmuje zdania w temacie, ale jak widzę jak ktoś pisze bezsensu to chce otworzyć oczy osobie która to czyta i się sugeruje takimi wpisami. Potem nieuczciwy instalator powie ze ma to całe twoje brc.. Na wtryskach valtek za 2.7tys i będzie zadowolony ze ma brc. Tak właśnie wygląda pomoc z twojej strony
  21. Ja nie kalkuluje bo w życiu nie liczyłem ile wydałem na, części i płyny. Po prostu trzeba kupuje i naprawiam i nie pisze ile to wydałem i sprzedać auta nie mogę :mrgreen: będę sprzedawał sprzedam za 7k to tylko, stare auto. Co innego jak bym miał jakiś, fajny silnik, ale ani ja w e39 nie mam pożądanego ani Ty w e38. Oboje mamy jedne z najsłabszych jednostki danego modelu.
  22. I to niby kosztuje 40k? Powiem Ci ze ja w swoją eksploatację (czezci) nie liczę wymiany płynów i olejów...
  23. No tak... Bardzo mądre podejście do tematu jak się nie ma racji..
  24. Niektóre rzeczy to idiotyzm kupować w aso. Np czujniki i bardzo duzo rzeczy.. Tak samo wymieniać błache rzeczy w aso jak tarcze lub kupować. Zamiennik jak ATE idzie na 1 montaż. Nikt tu o rzeźbie nie pisze a o racjonalnym kupnie części. Klocki i tarcze i jakaś dmuchawa kosztuje tyle co do e39. R6 w e38 i e39 maja jak wczesniej pisałem bardzo podobne ceny części. No i dalej nie wiem co w aucie jest do roboty by wydać 40k co innego jakieś e38 z v12 czy v8 gdzie sam serwis silnika rozrząd, vanos, czy uszczelki dolotu sporo kosztują.
  25. danielxc717 odpowiedział(a) na kylo88 temat w E39
    Jakie zwykle robisz odległości? Termostat sprawny? Ja jak robię po 12km dłuższy czas np ponad tydz, dwa to mam na korku nalot natych plaszkach i trochę pod korkiem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.