Treść opublikowana przez danielxc717
-
[e39] m54 masło pod korkiem
Krótkie odcinki, uszczelka pod głowica, stara odma. Kiedy ja wymieniałes?
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Widocznie coś musi być nie tak. Z drugiej strony za 25 tys można kupić v8. 740i kosztuje trochę w utrzymaniu. Ale w jakim stanie musi być 728i żeby wladowac aż 40k? Reanimujac szrota nigdy nie będzie tak dobre jak auto o dobrej bazie. 728i w utrzymaniu jest bardzo podobne do e39 a 40k to dość duzo kasy. Mi poszło na pewno grubo ponad 10k licząc wszystko prócz płynów ale nadal to nie jest aż 40...
-
jakie LPG 530i 231km
Instalacji zavoli nie polecę bo to nie jest instalacja. Instalacja to min. Sterownik, butla, węże, przewody, reduktor i wtryskiwacze, wielozawor. Zavoli to tylko sterownik. Może teraz rozumiesz?
-
włączający sie check engine autko z instalacją gazową
Na Benzynie dzieje się to samo co te kilka, set km?
-
jakie LPG 530i 231km
Pytam żebyś odpowiedział w pełni osobie która chciała wiedzieć. Dlaczego to robię? Bo ktoś wyczyta że brc jest dobrą instalacją i chcą za wszelką, cenę mieć brc a nie zwracają uwagi na pozostałe elementy instalacji co jest bardziej istotny niż sterownik gazu.
-
Mam pytanie w sprawie rozrządu w bmw 1.8is
Nie składać
-
Problem w lewym powietrzem ? M54B30
Czyli coś spartolił bo te uszczelki chronią świece przed olejem
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Nie chodzi o to żebyś wystawił za 10k. Tylko piszesz cały czas ile to wlozyłes kasy i sprzedać nie możesz a nigdzie jej nie wystawiasz... Przez forum jej nie sprzedasz
-
jakie LPG 530i 231km
Brc to tylko sterownik...
-
Problem w lewym powietrzem ? M54B30
Co do mokrych świec. Wymieniłeś uszczelke pokrywy ale razem z tymi okrągłymi uszczelkami co są wokół świec?
-
bmw e39 520i problem z esp abs
Na kompie do sprawdzenia prędkości kół podczas jazdy
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Łatwiej auto sprzedać jak wystawi się na znany portal, a, nie tylko na, forum pisze ze jest na sprzedaż :cool2:
-
Problem z lewymi ringami - nie świecą
Może żarówka :mrgreen:
-
['95 M52 B28] Czujnik położenia wału lub wałka - różnica obj
Odezwał się fachowiec...
-
['95 M52 B28] Czujnik położenia wału lub wałka - różnica obj
Nie zawsze. Często przy nie do końca padniętym czujniku błędu nie pokaże. W aso powiedzą ci to samo.
-
e39 M52B28 błąd czujnika wałka rozrządu
Zatankuj do pełna i jedz cały zbiornik wtedy sprawdź
-
e39 M52B28 błąd czujnika wałka rozrządu
Z tego co wiem nowe adaptacje jak robią to jeżdżą pełny zbiornik benzyny a nie jak ty od razu jeździsz na gazie po kilkunastu km
-
['95 M52 B28] Czujnik położenia wału lub wałka - różnica obj
Nie zawsze ci wyjdzie błąd chociaż pojechał byś na kompa, do Bawarii
-
e39 530d wyciek płynu chłodzącego
Szukaj coś z firmy np, Wahlera nie taką co wkleiles
-
320i Dziwne problemy po włożeniu "nowego"silnika
Podłącz pod kompa. Sprawdź czujniki oscyloskopem
-
e36 2,8 nie równa praca nie wchodzi na obroty
Czujnik jaka, firma? Nowy?
-
e39 530d wyciek płynu chłodzącego
Do wymiany termostat jeden lub dwa, do sprawdzenia ta obudowa czy przy gwincie nie jest uszkodzona/pęknieta i do sprawdzenia oring na odpowoetrzniku czy nie jest uszkodzony
-
['95 M52 B28] Czujnik położenia wału lub wałka - różnica obj
Miałeś pecha po prostu. Kup vdo kolejny raz powinno być ok w razie co jest gwarancja jakas na nie. A który czujnik musisz sprawdzić oscyloskopem jeśli nie ma błędu
-
E39 2.500 tds
8-10l
-
jakie LPG 530i 231km
Brc.. A reszta gratow? Brc to żaden wyznacznik dobrej instalacji