Treść opublikowana przez danielxc717
-
Ciśnienie na chłodnicy 1.8is
Od razu po odpaleniu się robi? Czy po jeździe? Bo układ trzyma ciśnienie 2 bary. Ale wraz ze wzrostem temp robi się wyższe ciśnienie. Jeśli węże pachną bardzo szybko to masz problemy z blokiem, głowicą lub uszczelką. Jeśli po jeździe węże tak pachną że zrzuca je to zmień korek na nowy koniecznie oryginał No i ważne.. Napisz krok po kroku jak odpowietrzasz
-
Zimna chlodnica m54b22
Ale w czym masz problem jak temp masz ok?
-
Zimna chlodnica m54b22
Ja sprawdziłem specjalnie u siebie. Na dystansie 30km z czego pierwsze 3km to miasto i ost 5 również po dotarciu do celu chłodnica była chłodna. Lekko letnia. Gorąca będzie jak pójdą temp do góry bo termostat będzie cały czas otwarty. Teraz on się lekko uchyla i tyle. I sama temp bez pędu wiatru schlodzi płyn w chłodnicy
-
Zimna chlodnica m54b22
Jak ma być cały czas ciepła? Termostat się lekko otwiera i daje płyn gorący troszkę na, chłodnice i się zamyka i w takich temp chłodnica bardzo szybko oddaje ciepło. Przyjdą temp ~18st będziesz miał gorącą
-
E38 M62B35 dławienie
Najłatwiej będzie skasować adaptacje i pojeździć na benzynie i zobaczyć jak, auto będzie się zachowywać. Ale najpierw zrób nieszczelności układu wydechowego
-
E36 320i czujnik walu korbowego
Podłącz najpierw auto pod komputer.
-
E36 318tds. Wyje gdy przyśpieszam. Wisko czy coś innego?
To sprawdź czy się kręci razem z silnikiem i będziesz miał odp. Jak może Ci się wydawać :mrgreen: albo się kręci albo nie wraz ze wzrostem obrotów
- E38 3.0d szaleje wskaźnik paliwa
-
E38 3.0d szaleje wskaźnik paliwa
Wlej do pełna pod sam korek. U mnie pomogło.
-
E38 M62B35 dławienie
Czyli pompę można wyeliminować. Sondę jak wyskoczy na kompie to trzeba ją sprawdzić jej parametry pracy bo często przyczyną błędu sądy jest zła mieszanka paliwa, powietrza a ten kolega wyżej możliwe że napisał to przedwcześnie nie myśląc dlaczego komp tak pokazał.
-
jakie LPG 530i 231km
I nie tylko tej wypowiedzi. Jeśli mu zadaszenia konkretne pytanie to albo nie odpowie albo napisze ze tak zrobili konstruktorzy bmw :mrgreen:
-
320i e36 płyn chłodniczy wycieka szerokim ciurkiem
Jak na zgaszonym silniku można używać klimy? Zlikwiduj wyciek i dopiero później obserwuj czy to pompa czy termostat czy coś jeszcze
-
E38 M62B35 dławienie
Na LPG się dlawi czy nie?
-
E38 M62B35 dławienie
Nie ma odp. W ciemno byś sondę wymieniał? To może powodować nieszczelny dolot lub kłopoty z pompą paliwa. Najpierw wymień odme z przewodami i sprawdź dolot i pompę
-
Problem z lewymi ringami - nie świecą
Temat bez sensu bo nawet nie sprawdził żarówki... A zmiana żarówki na coś innego jest szeroko opisana na forum
-
Fest dokręcone szpilki bmw e39
Nasadka koken nie pęknie :cool2: ale, swoje kosztuje
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Czy ty widzisz ze TEN SAM silnik ma też termostat o niższej temp otwarcia? I drugie pyt. Wytłumacz "obliczyli że ma być taki termostat" co obliczyli? Co tu jest do liczenia?
-
Fest dokręcone szpilki bmw e39
Oni nie mają z biedronki. Po prostu po co im jakiś duzy ciężki o zbyt dużym momencie?
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Ale ja użyłem argumentów by zmienić termostat na ten o szybszym otwarciu to ty pisałeś że nie bo nie... Więc nieodwracaj kota ogonem. I wulgarne słowa nie używa się na forum i nie cytuję post pod postem. Regulamin się kłania
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Ta dyskusja nie ma sensu.. Obrazasz wszystkich którzy wg ciebie poprawiają fabrykę jeśli chodzi o termostat. Nie rozumie tych twoich wyzwisk obojętnie czy piszesz bezpośrednio do kogoś czy wyzywasz każdego kto jest za wrzuceniem takiego termostatu o niższej temp otwarcia. Nie pobierasz to nigdy żadnymi argumentami. Zwykle piszesz bo tak i to tyle. Ale jak widać to nie pierwsza twoja głupia gadka :cool2: wystarczy np zobaczyć tematy gdzie wypowiadasz się o instalacji LPG brc :mrgreen:
-
e39 M52B28 błąd czujnika wałka rozrządu
Nie zawsze będziesz miał błąd.
-
Fest dokręcone szpilki bmw e39
Pneumat nie będzie miał takiego momentu co klucz z rurą. Chyba że byś wziął pneumata 1".. Z takim pokrętłem dobry pomysł bo można w niego uderzać i będzie też uderzenie które pomoże zerwać. Ważna jest aby nasadka była dobra najlepiej nowa. Tak do gwinty nie dojdzie ale może przy stozku śruby coś tam odpiecze
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Dlaczego piszesz o kimś że jest baranem ze nie mają pojęcia o bmw? I co konstruktorzy wyliczyli wg ciebie? Otwarcie termostatu czy co?
-
Fest dokręcone szpilki bmw e39
Szpilki? Nie śruby? Masz śruby już obrobione? Jak nie to weź nową nasadke 6cio kątną i próbuj klucz z rurą może puści. Może spryskaj czymś jest szansa że na stożek śruby coś tam dojdzie.
-
e39 M52B28 błąd czujnika wałka rozrządu
Dlatego mówiłem że to firmy krzaki. Szkoda że nie potrafią zrobić działających rzeczy czy to takie trudne? Przecież kupujemy nową cześć. To jest chore, że najczęściej one wogole nie działają i nikt nic sobie z tego nie robią i dalej firma klepie to badziewie..